#11 Monika Kozłowska
Season: WLU* 2020/21
Series: Mixed
Team: Szczupaki
|
WLU* 2020/21:
| Games | Passes | Goals | Tot. | Pass avg. | Goal avg. | Point avg. | Wins | Win-% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18 | 5 | 26 | 31 | 0.28 | 1.44 | 1.72 | 5 | 27.8% |
History:
| Event type | Division | Games | Passes | Goals | Cal. | Tot. | Pass avg. | Goal avg. | Point avg. | Wins | Win-% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| outdoor | women's | 3 | 7 | 1 | 0 | 8 | 2.33 | 0.33 | 2.67 | 2 | 66.7% |
| outdoor | mixed | 28 | 2 | 12 | 0 | 14 | 0.07 | 0.43 | 0.50 | 17 | 60.7% |
| indoor | women's | 31 | 23 | 21 | 0 | 44 | 0.74 | 0.68 | 1.42 | 9 | 29.0% |
| indoor | mixed | 135 | 42 | 121 | 0 | 163 | 0.31 | 0.90 | 1.21 | 53 | 39.3% |
| beach | mixed | 32 | 9 | 17 | 0 | 26 | 0.28 | 0.53 | 0.81 | 11 | 34.4% |
| Total | 229 | 83 | 172 | 0 | 255 | 0.36 | 0.75 | 1.11 | 92 | 40.2% | |
| Event | Division | Team | Games | Passes | Goals | Cal. | Tot. | Pass avg. | Goal avg. | Point avg. | Wins | Win-% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| IX Plażowe Mistrzostwa Polski 2024 | PMP 2024 | Ultimatum Beton | 6 | 4 | 0 | 0 | 4 | 0.67 | 0.00 | 0.67 | 0 | 0.0% |
| Mistrzostwa Polski Mixed 2024 | I League | Ultimatum | 5 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0.00 | 0.20 | 0.20 | 3 | 60.0% |
| WLU* 2023/24 | Mixed | Szczupaki | 5 | 2 | 4 | 0 | 6 | 0.40 | 0.80 | 1.20 | 0 | 0.0% |
| VIII Plażowe Mistrzostwa Polski 2023 | PMP 2023 | Szczupaki | 6 | 2 | 4 | 0 | 6 | 0.33 | 0.67 | 1.00 | 1 | 16.7% |
| Mistrzostwa Polski Mixed 2023 | II Liga Mixed | Mad Hatters | 5 | 0 | 4 | 0 | 4 | 0.00 | 0.80 | 0.80 | 5 | 100.0% |
| WLU* 2022/23 | Mixed | Szczupaki | 17 | 8 | 9 | 0 | 17 | 0.47 | 0.53 | 1.00 | 5 | 29.4% |
| WLU* 2022/23 | Women | Sarny Północy | 7 | 5 | 4 | 0 | 9 | 0.71 | 0.57 | 1.29 | 2 | 28.6% |
| Halowe Mistrzostwa Polski 2022 | II League | Szczupaki | 5 | 1 | 9 | 0 | 10 | 0.20 | 1.80 | 2.00 | 3 | 60.0% |
| WLU* 2021/22 | Mixed | Szczupaki | 14 | 3 | 8 | 0 | 11 | 0.21 | 0.57 | 0.79 | 5 | 35.7% |
| WLU* 2021/22 | Women | Sarny Północy | 8 | 9 | 5 | 0 | 14 | 1.13 | 0.63 | 1.75 | 4 | 50.0% |
| Mistrzostwa Polski Mixed 2021 | Mixed 1st Round | Szczupaki | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1 | 33.3% |
| Mistrzostwa Polski OW 2021 | Women's 1st Round | Sarny Północy | 2 | 6 | 1 | 0 | 7 | 3.00 | 0.50 | 3.50 | 2 | 100.0% |
| Mistrzostwa Polski OW 2021 | Women's 3rd Round | Sarny Północy | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1.00 | 0.00 | 1.00 | 0 | 0.0% |
| WLU* 2020/21 | Mixed | Szczupaki | 18 | 5 | 26 | 0 | 31 | 0.28 | 1.44 | 1.72 | 5 | 27.8% |
| WLU* 2020/21 | Women | Sarny Północy | 7 | 4 | 6 | 0 | 10 | 0.57 | 0.86 | 1.43 | 1 | 14.3% |
| WLU* 2019/20 | Mixed | Szczupaki Olsztyn | 16 | 9 | 26 | 0 | 35 | 0.56 | 1.63 | 2.19 | 7 | 43.8% |
| WLU* 2019/20 | Women | Sarny Północy | 9 | 5 | 6 | 0 | 11 | 0.56 | 0.67 | 1.22 | 2 | 22.2% |
| Mistrzostwa Polski Mixed 2019 | II Liga | Szczupaki | 5 | 0 | 3 | 0 | 3 | 0.00 | 0.60 | 0.60 | 4 | 80.0% |
| V Plażowe Mistrzostwa Polski 2019 | Mixed | Szczupaki | 7 | 2 | 5 | 0 | 7 | 0.29 | 0.71 | 1.00 | 4 | 57.1% |
| Halowe Mistrzostwa Polski 2019 | III Liga | Szczupaki | 6 | 4 | 7 | 0 | 11 | 0.67 | 1.17 | 1.83 | 3 | 50.0% |
| WLU* 2018/19 | Mixed | Szczupaki | 18 | 7 | 8 | 0 | 15 | 0.39 | 0.44 | 0.83 | 8 | 44.4% |
| WLU* 2018/19 | Mixed | M&M | 13 | 2 | 16 | 0 | 18 | 0.15 | 1.23 | 1.38 | 10 | 76.9% |
| Mistrzostwa Polski Mixed 2018 | Kwalifikacje Północ | Szczupaki | 5 | 2 | 4 | 0 | 6 | 0.40 | 0.80 | 1.20 | 2 | 40.0% |
| IV Plażowe Mistrzostwa Polski 2018 | Plażowe Mistrzostwa Polski | Szczupaki | 7 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0.00 | 0.29 | 0.29 | 3 | 42.9% |
| Halowe Mistrzostwa Polski 2018 | Kwalifikacje Północ | Szczupaki | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0.0% |
| WLU* 2017/18 | Mixed | Szczupaki | 16 | 1 | 7 | 0 | 8 | 0.06 | 0.44 | 0.50 | 6 | 37.5% |
| III Plażowe Mistrzostwa Polski 2017 | Mixed | Szczupaki | 6 | 1 | 6 | 0 | 7 | 0.17 | 1.00 | 1.17 | 3 | 50.0% |
| Halowe Mistrzostwa Polski 2017 | Kwalifikacje Północ | Szczupaki Olsztyn | 5 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0.00 | 0.20 | 0.20 | 1 | 20.0% |
| Mistrzostwa Polski Mixed 2014 | Kwalifikacje Północ | WAMAKO | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 2 | 40.0% |
WLU* 2020/21 game events:
| Frisbnik - Szczupaki 12 - 7 | |||
|---|---|---|---|
| 0.40 | 0 - 1 | Monika Kozłowska | Agata Kaufman |
| 24.52 | 12 - 7 | Dawid Pietrzak | Monika Kozłowska |
| 20.12.2020 042 - Szczupaki 7 - 12 | |||
|---|---|---|---|
| 4.36 | 1 - 2 | Arkadiusz Rosiński | Monika Kozłowska |
| 16.38 | 5 - 10 | Michał Kozłowski | Monika Kozłowska |
| 20.12.2020 Zły Kosmodysk BC - Szczupaki 17 - 9 | |||
|---|---|---|---|
| 21.11 | 16 - 7 | Monika Kozłowska | Maciej Piórko |
| 21.48 | 16 - 8 | Monika Kozłowska | Patryk Rutkowski |
| 20.12.2020 Pogoń Pyton - Szczupaki 10 - 19 | |||
|---|---|---|---|
| 1.52 | 1 - 2 | Maciej Piórko | Monika Kozłowska |
| 8.56 | 4 - 8 | Arkadiusz Rosiński | Monika Kozłowska |
| 14.48 | 5 - 12 | Patryk Rutkowski | Monika Kozłowska |
| 17.47 | 6 - 14 | Szymon Ciupak | Monika Kozłowska |
| 20.12.2020 mJAH - Szczupaki 1 - 21 | |||
|---|---|---|---|
| 4.12 | 0 - 2 | Dawid Pietrzak | Monika Kozłowska |
| 6.56 | 0 - 4 | Dawid Pietrzak | Monika Kozłowska |
| 20.31 | 0 - 18 | Monika Kozłowska | Dawid Pietrzak |
| 20.12.2020 Szczupaki - RJP II 13 - 9 | |||
|---|---|---|---|
| 1.20 | 1 - 0 | Michał Kozłowski | Monika Kozłowska |
| 5.01 | 3 - 0 | Monika Kozłowska | Kamila Dzięcioł |
| 13.42 | 7 - 4 | Michał Kozłowski | Monika Kozłowska |
| 28.02.2021 Szczupaki - Ultimatum 7 - 12 | |||
|---|---|---|---|
| 23.39 | 6 - 11 | Arkadiusz Rosiński | Monika Kozłowska |
| 28.02.2021 Szczupaki - RJP 5 - 18 | |||
|---|---|---|---|
| 17.45 | 4 - 14 | Michał Kozłowski | Monika Kozłowska |
| 28.02.2021 Dysko Polot - Szczupaki 12 - 9 | |||
|---|---|---|---|
| 10.12 | 2 - 2 | Arkadiusz Rosiński | Monika Kozłowska |
| 16.21 | 8 - 5 | Michał Kozłowski | Monika Kozłowska |
| 28.02.2021 Szczupaki - Brave Beavers 7 - 11 | |||
|---|---|---|---|
| 20.22 | 6 - 9 | Michał Kozłowski | Monika Kozłowska |
| 28.02.2021 Szczupaki - V 7 - 18 | |||
|---|---|---|---|
| 12.29 | 3 - 8 | Michał Kozłowski | Monika Kozłowska |
| 07.03.2021 Uwaga Pies - Szczupaki 8 - 11 | |||
|---|---|---|---|
| 2.14 | 1 - 1 | Michał Kozłowski | Monika Kozłowska |
| 10.13 | 2 - 3 | Bartosz Walaciak | Monika Kozłowska |
| 11.02 | 2 - 4 | Bartosz Walaciak | Monika Kozłowska |
| 12.29 | 2 - 5 | Piotr Hrynkiewicz | Monika Kozłowska |
| 07.03.2021 Zawierucha - Szczupaki 15 - 10 | |||
|---|---|---|---|
| 14.28 | 8 - 6 | Michał Kozłowski | Monika Kozłowska |
| 15.10 | 8 - 7 | Patryk Rutkowski | Monika Kozłowska |
| 24.28 | 15 - 10 | Michał Kozłowski | Monika Kozłowska |
| 07.03.2021 Szczupaki - 4hands 10 - 10 | |||
|---|---|---|---|
| 5.03 | 3 - 1 | Arkadiusz Rosiński | Monika Kozłowska |
| 10.42 | 7 - 2 | Agata Kaufman | Monika Kozłowska |


