English Polski
Zaloguj się

Statystyki kategorii: Mixed

ZespółRozstawienieMeczeZwycięstwaPorażkiPkt. zdobytePkt. straconeRóżnica pkt.% zwyc.
RJP0.1313020610997100.0%
V0.1413124910314692.9%
Zawierucha0.1312122210711592.3%
Brave Beavers0.121021711086383.3%
Frisbnik0.12102137766183.3%
Czarna Kompania0.13941651085769.2%
Mad Hatters0.1385153147661.5%
AKS Zły Kosmodysk CB0.13761591312853.8%
Ultimatum0.1266114135-2150.0%
AKS Zły Kosmodysk BC0.1477173164950.0%
Sky This0.1477158161-350.0%
4hands0.1367146156-1046.2%
Dysko Polot0.1468148178-3042.9%
Szczupaki0.18612187220-3333.3%
Uwaga Pies0.1239111149-3825.0%
mJAH0.1421264205-14114.3%
RJP II0.14212113176-6314.3%
Pogoń Pyton0.14113104200-967.1%
0420.1401462209-1470.0%
Pokaż wszystkie grupy

Liderzy statystyk

ZawodnikZespółMecze AsystyPunktySuma
Krzysztof ZającZawierucha13514192
Michał KozłowskiSzczupaki18721991
Stanisław GrzywalskiV14394685
Mateusz GibkiBrave Beavers12512374
Dawid PietrzakSzczupaki18373269
Bartosz DworzeckiCzarna Kompania13551267
Michał RogińskiZawierucha13293564
Katarzyna PodporaV14283159
Stanisław StupkiewiczAKS Zły Kosmodysk CB13491059
Mateusz WieszczyńskiMad Hatters13352156
Statystyki