English Polski
Zaloguj się
[Klasyfikacje turniejów]  [Statystyki turniejów]  [Statystyki wszechczasów]  

Miejsca na podium

outdoor

mixed

TurniejZłotoSrebroBrąz
Mistrzostwa Polski Mixed 2022Savage UltimateAKS ZŁY SikalafonFlow
Mistrzostwa Polski Mixed 2021FlowmJAHKWR Knury
Mistrzostwa Polski Mixed 2019FlowmJAHGrandmaster Flash
Mistrzostwa Polski Mixed 2018FlowKWR KnurymJAH
Mistrzostwa Polski Mixed 2017Grandmaster FlashKWR Knury muJAHedini dysku
Mistrzostwa Polski Mixed 2016Grandmaster FlashKWR KnuryFlow
Mistrzostwa Polski Mixed 2015Grandmaster FlashFlowmuJAHedini dysku
Mistrzostwa Polski Mixed 2014Grandmaster FlashmuJAHedini dyskuSpirit on Lemon
Mistrzostwa Polski Mixed 2013Grandmaster FlashSpirit on LemonFurious Goats
Mistrzostwa Polski Mixed 2012Spirit on LemonFurious GoatsGrandmaster Flash
Mistrzostwa Polski Mixed 2011Furious GoatsGrandmaster FlashSpirit on Lemon
Mistrzostwa Polski Mixed 2010Furious GoatsGrandmaster FlashSpirit on Lemon

open

TurniejZłotoSrebroBrąz
Mistrzostwa Polski OW 2022UprisingPanthersFlow
Mistrzostwa Polski OW 2021The BridgeUprisingMojra
Mistrzostwa Polski OW 2019The BridgeUprisingMojra
Mistrzostwa Polski OW 2018Girls Stay HomeMojraUprising
Mistrzostwa Polski OW 2017Girls Stay HomeMojraUprising
Mistrzostwa Polski OW 2016MojraGirls Stay HomePerun
Mistrzostwa Polski OW 2015Girls Stay HomeMojraUprising
Mistrzostwa Polski OW 2014MojraUprisingGirls Stay Home
Mistrzostwa Polski OW 2013MojraUprisingGirls Stay Home

women's

TurniejZłotoSrebroBrąz
Mistrzostwa Polski OW 2022TroublesPanthersRJP Women
Mistrzostwa Polski OW 2021FlowersTroublesLost'n'Found
Mistrzostwa Polski OW 2019TroublesFlowersLost'n'found
Mistrzostwa Polski OW 2018TroublesFlowersLost'n'Found
Mistrzostwa Polski OW 2017TroublesFlowers
Mistrzostwa Polski OW 2016TroublesWhateverFlowers
Mistrzostwa Polski OW 2015TroublesWhateverDonuts
Mistrzostwa Polski OW 2014TroublesWhatever4hands
Mistrzostwa Polski OW 2013Troubles4handsTłuste Dyski

U17 open

TurniejZłotoSrebroBrąz
Młodzieżowe MP 2022UKS Albatros JuniorSky This OpenFlow Junior
Młodzieżowe MP 2021The Bridge U17Albatros JuniorFlowers U17

U20 mixed

TurniejZłotoSrebroBrąz
Młodzieżowe MP 2022Flow Junior WhiteSky ThisMad Hatters
Młodzieżowe MP 2021Flow JuniorMad HattersGrandmaster Flash
Młodzieżowe MP 2019Flow Junior WhiteYoung Brave BeaversGrandmaster Flash
Młodzieżowe MP 2018Young Brave BeaversFlow JuniorOhana
Młodzieżowe MP 2017Flow JuniorFrisbnikBrave Beavers
Młodzieżowe MP 2016FrisbnikBrave BeaversFlow Junior
Młodzieżowe MP 2015Brave BeaversFrisbnikNine Hills
Młodzieżowe MP 2014FrisbnikNine HillsChewra Badgers

U20 open

TurniejZłotoSrebroBrąz
Młodzieżowe MP 2021The Bridge U20Sky This U20ATRE Indians

U20 women's

TurniejZłotoSrebroBrąz
Młodzieżowe MP 2021Lay ThisFlowers U20Flowers U17

indoor

mixed

TurniejZłotoSrebroBrąz
Halowe Mistrzostwa Polski 2022Zawierucha4handsFlow
Halowe Mistrzostwa Polski 2020ZawieruchaRJPFlow
Halowe Mistrzostwa Polski 2019mJAHFlowZawierucha
Halowe Mistrzostwa Polski 2018mJAHFlowKWR Knury
Halowe Mistrzostwa Polski 2017muJAHedini dyskuKWR KnuryKato Vice
Halowe Mistrzostwa Polski 2016Grandmaster FlashCypherFlow White
Halowe Mistrzostwa Polski 2015Grandmaster FlashmuJAHedini dyskuSpirit on Lemon
Halowe Mistrzostwa Polski 2014Spirit on LemonGrandmaster FlashFlow
Halowe Mistrzostwa Polski 2013Grandmaster FlashSpirit on LemonmuJAHedini dysku
Halowe Mistrzostwa Polski 2012Grandmaster Flash RabarbarSpirit on LemonFurious Goats
Halowe Mistrzostwa Polski 2011Spirit on LemonGrandmaster FlashUwaga Pies

U17 open

TurniejZłotoSrebroBrąz
Młodzieżowe HMP 2022Albatros JuniorATRE JuniorPickupowi Despoci

U20 mixed

TurniejZłotoSrebroBrąz
Młodzieżowe HMP 2022Flow Junior WhiteAlbatros JuniorMad Hatters
Młodzieżowe HMP 2020Flow Junior WhiteYoung Brave BeaversMad Hatters
Młodzieżowe HMP 2019Young Brave BeaversFlow Junior WhiteMAU Biali
Młodzieżowe HMP 2018Flow Junior WhiteYoung Brave BeaversSouth Spark
Młodzieżowe HMP 2017FrisbnikBrave Beavers Flow Junior

U20 open

TurniejZłotoSrebroBrąz
Młodzieżowe HMP 2022Flow Junior WhiteATRE IndiansFlow Junior Blue

U20 women's

TurniejZłotoSrebroBrąz
Młodzieżowe HMP 2022Flow JuniorATRE Lady WhiteATRE Lady Grey

beach

mixed

TurniejZłotoSrebroBrąz
VII Plażowe Mistrzostwa PolskiAKS ZŁY Kosmodysk 1FlowAKS ZŁA Zawierucha
VI Plażowe Mistrzostwa PolskiFlowZły KosmodyskRJP
V Plażowe Mistrzostwa PolskiBC KosmodyskKWR KnuryZawierucha
IV Plażowe Mistrzostwa PolskiBC KosmodyskGrandmaster FlashmJAH
III Plażowe Mistrzostwa PolskiBC KosmodyskFlowGrandmaster Flash
II Plażowe Mistrzostwa PolskiZawieruchaNine HillsKato Vice
I Plażowe Mistrzostwa PolskiFlowKWR KnuryRJP