#3 Maciej Księżak
Season: WLU* 2017/18
Series: Open
Team: dyskoPolot
|
WLU* 2017/18:
| Games | Passes | Goals | Tot. | Pass avg. | Goal avg. | Point avg. | Wins | Win-% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10 | 6 | 4 | 10 | 0.60 | 0.40 | 1.00 | 1 | 10.0% |
History:
| Event type | Division | Games | Passes | Goals | Cal. | Tot. | Pass avg. | Goal avg. | Point avg. | Wins | Win-% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| outdoor | open | 11 | 7 | 1 | 0 | 8 | 0.64 | 0.09 | 0.73 | 2 | 18.2% |
| outdoor | mixed | 8 | 8 | 4 | 0 | 12 | 1.00 | 0.50 | 1.50 | 1 | 12.5% |
| indoor | open | 58 | 64 | 17 | 0 | 81 | 1.10 | 0.29 | 1.40 | 12 | 20.7% |
| indoor | mixed | 67 | 111 | 27 | 0 | 138 | 1.66 | 0.40 | 2.06 | 20 | 29.9% |
| beach | mixed | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0.0% |
| Total | 151 | 190 | 49 | 0 | 239 | 1.26 | 0.32 | 1.58 | 35 | 23.2% | |
| Event | Division | Team | Games | Passes | Goals | Cal. | Tot. | Pass avg. | Goal avg. | Point avg. | Wins | Win-% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| WLU* 2025/26 | Open | DP Skansen | 10 | 5 | 3 | 0 | 8 | 0.50 | 0.30 | 0.80 | 3 | 30.0% |
| Mistrzostwa Polski OW 2021 | Open 2nd Round | DP OPEN | 2 | 4 | 0 | 0 | 4 | 2.00 | 0.00 | 2.00 | 1 | 50.0% |
| Halowe Mistrzostwa Polski 2020 | III Liga | Dysko Polot | 5 | 9 | 2 | 0 | 11 | 1.80 | 0.40 | 2.20 | 3 | 60.0% |
| WLU* 2019/20 | Mixed | Dysko Polot | 21 | 32 | 4 | 0 | 36 | 1.52 | 0.19 | 1.71 | 6 | 28.6% |
| WLU* 2019/20 | Open | Jucha Dranie | 13 | 32 | 8 | 0 | 40 | 2.46 | 0.62 | 3.08 | 4 | 30.8% |
| Mistrzostwa Polski Mixed 2019 | II Liga | Dysko Polot | 4 | 5 | 4 | 0 | 9 | 1.25 | 1.00 | 2.25 | 1 | 25.0% |
| Mistrzostwa Polski OW 2019 | Men's | Jucha | 5 | 3 | 1 | 0 | 4 | 0.60 | 0.20 | 0.80 | 1 | 20.0% |
| Halowe Mistrzostwa Polski 2019 | III Liga | Dysko Polot | 7 | 15 | 6 | 0 | 21 | 2.14 | 0.86 | 3.00 | 5 | 71.4% |
| WLU* 2018/19 | Mixed | Dysko Polot | 18 | 43 | 8 | 0 | 51 | 2.39 | 0.44 | 2.83 | 5 | 27.8% |
| WLU* 2018/19 | Open | Dysko Polot | 12 | 20 | 0 | 0 | 20 | 1.67 | 0.00 | 1.67 | 4 | 33.3% |
| Mistrzostwa Polski Mixed 2018 | Kwalifikacje Centrum | Dysko Polot | 4 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0.75 | 0.00 | 0.75 | 0 | 0.0% |
| IV Plażowe Mistrzostwa Polski 2018 | Plażowe Mistrzostwa Polski | Dysko Polot | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0.0% |
| Mistrzostwa Polski OW 2018 | Men's | Dysko Polot | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0.0% |
| WLU* 2017/18 | Open | dyskoPolot | 10 | 6 | 4 | 0 | 10 | 0.60 | 0.40 | 1.00 | 1 | 10.0% |
| WLU* 2017/18 | Mixed | Reach for the Sky | 16 | 12 | 7 | 0 | 19 | 0.75 | 0.44 | 1.19 | 1 | 6.3% |
| WLU* 2016/17 | Open | dyskoPolot | 13 | 1 | 2 | 0 | 3 | 0.08 | 0.15 | 0.23 | 0 | 0.0% |
WLU* 2017/18 game events:
| 05.11.2017 dyskoPolot - Ultimatum 10 - 14 | |||
|---|---|---|---|
| 16.34 | 9 - 9 | Grzegorz Litwiński | Maciej Księżak |
| 05.11.2017 dyskoPolot - Blue Brothers 7 - 4 | |||
|---|---|---|---|
| 19.36 | 6 - 3 | Piotr Wiśniewski | Maciej Księżak |
| 21.04 | 7 - 3 | Antoni Litwiński | Maciej Księżak |
| 05.11.2017 dyskoPolot - Meowing Cheetahs 5 - 21 | |||
|---|---|---|---|
| 16.51 | 4 - 16 | Maciej Księżak | Jędrek Moczulski |
| 19.11.2017 RJP - dyskoPolot 20 - 9 | |||
|---|---|---|---|
| 6.00 | 4 - 3 | Maciej Księżak | Antoni Litwiński |
| 6.48 | 4 - 4 | Maciej Księżak | Maciej Kozera |
| 19.11.2017 dyskoPolot - BC Kosmodysk 8 - 25 | |||
|---|---|---|---|
| 21.27 | 7 - 21 | Piotr Wiśniewski | Maciej Księżak |
| 19.11.2017 Get Schwifty - dyskoPolot 13 - 9 | |||
|---|---|---|---|
| 14.09 | 6 - 5 | Maciej Księżak | Radosław Lindner |
| 07.01.2018 Przemek Saleta - dyskoPolot 13 - 8 | |||
|---|---|---|---|
| 17.33 | 9 - 5 | Maciej Księżak | Paweł Sołodko |
| 07.01.2018 JR - dyskoPolot 21 - 9 | |||
|---|---|---|---|
| 18.17 | 16 - 8 | Maciej Księżak | Marcin Kozera |


