Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Mistrzostwa Polski Mixed 2017
Polski English
   Nowy użytkownik

Statystyki kategorii: Open

ZespółRozstawienieMeczeZwycięstwaPorażkiPkt. zdobytePkt. straconeRóżnica pkt.% zwyc.
Frisbnik0.111101769284100.0%
Meowing Cheetahs0.11921971118681.8%
JR0.11831821245872.7%
Żubry0.11831731136072.7%
BC Kosmodysk0.10641471083960.0%
RJP0.10551531322150.0%
Ultimatum0.1046111128-1740.0%
Przemek Saleta0.1037108167-5930.0%
Get Schwifty0.102893156-6320.0%
dyskoPolot0.101980167-8710.0%
Blue Brothers0.1001051173-1220.0%
Pokaż wszystkie grupy

Liderzy statystyk

ZawodnikZespółMecze AsystyPunktySuma
Krzysztof ZającMeowing Cheetahs11274875
Michał RudyBC Kosmodysk10393473
Adam TomczykRJP10531568
Marcin SosnaFrisbnik11431760
Tomasz RomanowskiŻubry11263359
Konstanty ŚwięcickiMeowing Cheetahs11263056
Piotr LatoszewskiJR11322254
Artur SierajJR11292453
Krzysztof WątrobaFrisbnik11212950
Jakub KurJR11292150
Statystyki