WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Mixed, Grupa A

#ZespółMeczeZwycięstwaPorażkiPkt. zdobytePkt. straconeRóżnica pkt.
1
3
2
1
25
15
10
2
3
2
1
25
20
5
3
3
2
1
25
25
0
4
3
0
3
17
32
-15
O miejsca 1-8Pre-Quarter 5-12
Furious Goats - Uwaga Pies 9 - 6  Karta meczu
Cool Flights - FLOW Wratislavia 10 - 8  Karta meczu
Furious Goats - Cool Flights 11 - 3  Karta meczu
FLOW Wratislavia - Uwaga Pies 11 - 5  Karta meczu
Uwaga Pies - Cool Flights 6 - 12  Karta meczu
FLOW Wratislavia - Furious Goats 6 - 5  Karta meczu

Rozpiska

Mixed, Grupa B

#ZespółMeczeZwycięstwaPorażkiPkt. zdobytePkt. straconeRóżnica pkt.
1
3
3
0
30
19
11
2
3
2
1
27
20
7
3
3
1
2
28
25
3
4
3
0
3
20
41
-21
O miejsca 1-8Pre-Quarter 5-12
Grandmaster Flash - Nine Hills 15 - 6  Karta meczu
Spirit on Lemon - Astro Disco 10 - 8  Karta meczu
Grandmaster Flash - Spirit on Lemon 4 - 8  Karta meczu
Astro Disco - Nine Hills 14 - 7  Karta meczu
Nine Hills - Spirit on Lemon 7 - 12  Karta meczu
Astro Disco - Grandmaster Flash 6 - 8  Karta meczu

Rozpiska

Mixed, Grupa C

#ZespółMeczeZwycięstwaPorażkiPkt. zdobytePkt. straconeRóżnica pkt.
1
2
2
0
30
1
29
2
2
1
1
10
20
-10
3
2
0
2
5
24
-19
Pre-Quarter 5-12Pre-Quarter 13-20
2obvious - muJAHedini dysku 0 - 15  Karta meczu
KrakUF - 2obvious 9 - 5  Karta meczu
muJAHedini dysku - KrakUF 15 - 1  Karta meczu

Rozpiska

Mixed, Grupa D

#ZespółMeczeZwycięstwaPorażkiPkt. zdobytePkt. straconeRóżnica pkt.
1
 RJP
3
2
1
33
17
16
2
3
2
1
31
24
7
3
3
2
1
26
21
5
4
3
0
3
11
39
-28
Pre-Quarter 5-12Pre-Quarter 13-20O miejsca 17-21
RJP - AZS Politechnika Opolska 15 - 2  Karta meczu
Flight Club - Mashtalesh 8 - 10  Karta meczu
RJP - Flight Club 9 - 10  Karta meczu
Mashtalesh - AZS Politechnika Opolska 11 - 4  Karta meczu
AZS Politechnika Opolska - Flight Club 5 - 13  Karta meczu
Mashtalesh - RJP 5 - 9  Karta meczu

Rozpiska

Mixed, Grupa E

#ZespółMeczeZwycięstwaPorażkiPkt. zdobytePkt. straconeRóżnica pkt.
1
2
2
0
29
4
25
2
2
1
1
8
22
-14
3
2
0
2
11
22
-11
Pre-Quarter 5-12Pre-Quarter 13-20
Frisbnik - FriStaszki 7 - 8  Karta meczu
BC Kosmodysk - Frisbnik 14 - 4  Karta meczu
FriStaszki - BC Kosmodysk 0 - 15  Karta meczu

Rozpiska

Mixed, Grupa F

#ZespółMeczeZwycięstwaPorażkiPkt. zdobytePkt. straconeRóżnica pkt.
1
2
2
0
27
10
17
2
2
1
1
19
17
2
3
 GUF
2
0
2
11
30
-19
Pre-Quarter 5-12Pre-Quarter 13-20
Zawierucha - 4hands 4 - 12  Karta meczu
GUF - Zawierucha 5 - 15  Karta meczu
4hands - GUF 15 - 6  Karta meczu

Rozpiska

Mixed, Pre-Quarter 5-12

Baraże
Mecz 1 Nine Hills - muJAHedini dysku 4 - 15  Karta meczu
Mecz 2 Uwaga Pies - RJP 8 - 14  Karta meczu
Mecz 3 Cool Flights - BC Kosmodysk 14 - 12  Karta meczu
Mecz 4 Astro Disco - 4hands 8 - 7  Karta meczu
Zwycięzca przechodzi do:O miejsca 1-8Przegrany przechodzi do:O miejsca 9-16

Rozpiska

Mixed, Pre-Quarter 13-20

Baraże
Mecz 1 Zawierucha - 2obvious 15 - 2  Karta meczu
Mecz 2 FriStaszki - Mashtalesh 9 - 12  Karta meczu
Mecz 3 Flight Club - Frisbnik 15 - 4  Karta meczu
Mecz 4 KrakUF - GUF 11 - 8  Karta meczu
Zwycięzca przechodzi do:O miejsca 9-16Przegrany przechodzi do:O miejsca 17-21

Rozpiska

Mixed, O miejsca 1-8

ĆwierćfinałyPółfinałyFinałyMiejsca
    
Furious Goats   
13-4 Furious Goats  
muJAHedini dysku   
 11-10 Furious Goats 
Grandmaster Flash   
15-7 Grandmaster Flash  
Cool Flights   
  9-10 Złoto Spirit on Lemon
Spirit on Lemon   
14-4 Spirit on Lemon  
RJP   
 12-10 Spirit on Lemon 
FLOW Wratislavia   
13-7 FLOW Wratislavia Srebro Furious Goats
Astro Disco   
  Grandmaster Flash 
  13-5 Brąz Grandmaster Flash
  FLOW Wratislavia 
    
   4. FLOW Wratislavia
 muJAHedini dysku  
 8-12 Cool Flights 
 Cool Flights  
  8-15 5. Astro Disco
 RJP  
 8-12 Astro Disco 
 Astro Disco  
   6. Cool Flights
    
  muJAHedini dysku 
  8-11 7. RJP
  RJP 
    
   8. muJAHedini dysku
    

Rozpiska

Mixed, O miejsca 9-16

ĆwierćfinałyPółfinałyFinałyMiejsca
    
Nine Hills   
12-11 Nine Hills  
Flight Club   
 12-11 Nine Hills 
4hands   
12-8 4hands  
Mashtalesh   
  7-13 9. Zawierucha
Uwaga Pies   
5-11 KrakUF  
KrakUF   
 9-10 Zawierucha 
BC Kosmodysk   
9-12 Zawierucha 10. Nine Hills
Zawierucha   
  4hands 
  12-10 11. 4hands
  KrakUF 
    
   12. KrakUF
 Flight Club  
 10-11 Mashtalesh 
 Mashtalesh  
  8-15 13. Uwaga Pies
 Uwaga Pies  
 13-11 Uwaga Pies 
 BC Kosmodysk  
   14. Mashtalesh
    
  Flight Club 
  7-14 15. BC Kosmodysk
  BC Kosmodysk 
    
   16. Flight Club
    

Rozpiska

Mixed, O miejsca 17-21

#ZespółMeczeZwycięstwaPorażkiPkt. zdobytePkt. straconeRóżnica pkt.
1
 GUF
4
3
1
48
23
25
2
4
3
1
46
24
22
3
4
3
1
34
27
7
4
4
1
3
23
48
-25
5
4
0
4
16
45
-29
AZS Politechnika Opolska - 2obvious 9 - 7  Karta meczu
GUF - FriStaszki 13 - 4  Karta meczu
2obvious - GUF 5 - 11  Karta meczu
AZS Politechnika Opolska - Frisbnik 4 - 15  Karta meczu
2obvious - FriStaszki 1 - 11  Karta meczu
Frisbnik - GUF 10 - 9  Karta meczu
GUF - AZS Politechnika Opolska 15 - 4  Karta meczu
Frisbnik - 2obvious 14 - 3  Karta meczu
FriStaszki - AZS Politechnika Opolska 11 - 6  Karta meczu

Rozpiska

Liderzy statystyk

ZawodnikZespółMecze AsystyPunktySuma
Marcin KonopaCool Flights6202444
Kamil FilipGUF752530
Adam TomczykRJP726329
Lucyna GwarekZawierucha652328
Michał BabikGUF724428
Piotr ŚwierkotRJP724428
Mikołaj CałkaUwaga Pies726228
Filip StępniakAstro Disco7111425
Bartosz BorysFlight Club724024
Piotr PrzybyłaCool Flights721223
Statystyki