WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

4hands - RJP II    20 - 4

24.02.2018 16:30 na boisku 2 [Halowe Mistrzostwa Polski 2018, Baraże]

4hands
#Imię i nazwiskoAsystyPunkty Suma
35Andrzej Chlebicki426
9Kacper Podgajny606
4Grażyna Chlebicka325
3Aleksandra Zalewska044
8Tomasz Romanowski134
77Rafał Grudny224
15Marcin Goss123
79Karol Pernal123
96Agnieszka Ząbkowicz022
39Katarzyna Kamionka011
18Olga Krycińska101
10Michał Kryciński101
17Rafał Meysztowicz000
 
RJP II
#Imię i nazwiskoAsystyPunktySuma
25Wojciech Malinowski224
6Piotr Świerkot112
38Edit Schall011
81Anna Sawicka101
22Monika Bargiel000
97Wojciech Drzewicki000
99Kamil Figura000
17Maria Jasińska000
11Andrei Kananovich000
79Małgorzata Kublin000
42Michał Kucharczyk000
83Julia Kurpiewska000
21Radosław Maksymiuk000
90Paweł Sołtyk-Sołtycki000
WynikAsystaPunktCzasTrw.Zdarzenia
1 - 0Andrzej Chlebicki Karol Pernal 2.242.24
Atak 0.00
Strata 0.26
Strata 1.08
Strata 1.48
2 - 0Kacper Podgajny Rafał Grudny 4.231.59
Strata 2.47
Strata 2.52
Strata 3.34
Strata 4.14
Strata 4.15
3 - 0Rafał Grudny Aleksandra Zalewska 4.560.33
Strata 4.44
4 - 0Olga Krycińska Aleksandra Zalewska 7.232.27
Strata 5.45
Strata 6.01
Strata 6.38
5 - 0Michał Kryciński Marcin Goss 8.271.04
Strata 8.26
6 - 0Karol Pernal Tomasz Romanowski 9.150.48
Strata 8.58
7 - 0Andrzej Chlebicki Karol Pernal 9.580.43
Strata 9.33
8 - 0Tomasz Romanowski Andrzej Chlebicki 11.081.10
Strata 10.47
9 - 0Grażyna Chlebicka Tomasz Romanowski 17.396.31
Timeout 11.19
Strata 12.57
Strata 13.14
Strata 13.58
Strata 14.03
Strata 14.43
Timeout 15.19
9 - 1Anna Sawicka Wojciech Malinowski 18.220.43
Strata 18.02
Strata 18.21
9 - 2Wojciech Malinowski Piotr Świerkot 19.401.18
Strata 18.43
10 - 2Kacper Podgajny Marcin Goss 20.140.34
11 - 2Kacper Podgajny Grażyna Chlebicka 20.410.27
Strata 20.39
12 - 2Kacper Podgajny Agnieszka Ząbkowicz 21.320.51
Strata 21.12
13 - 2Andrzej Chlebicki Katarzyna Kamionka 23.261.54
Strata 21.49
14 - 2Kacper Podgajny Agnieszka Ząbkowicz 24.010.35
Strata 24.00
14 - 3Piotr Świerkot Wojciech Malinowski 24.190.18
14 - 4Wojciech Malinowski Edit Schall 24.560.37
15 - 4Rafał Grudny Aleksandra Zalewska 25.180.22
16 - 4Grażyna Chlebicka Rafał Grudny 25.490.31
17 - 4Kacper Podgajny Tomasz Romanowski 26.270.38
Strata 26.26
18 - 4Andrzej Chlebicki Aleksandra Zalewska 29.032.36
Strata 27.40
Strata 27.53
19 - 4Marcin Goss Grażyna Chlebicka 30.251.22
Strata 29.03
Strata 29.43
20 - 4Grażyna Chlebicka Andrzej Chlebicki 31.351.10

Obsługa meczu: Bartłomiej Bizoń

Statystyki meczu

4handsRJP II
Punkty: 20 4
Czas w ataku: 2.51 min (9.0 %) 28.44 min (91.0 %)
Czas w obronie: 28.44 min (91.0 %) 2.51 min (9.0 %)
Czas w ataku/punkt: 0.08 min 7.11 min
Czas w obronie/punkt: 7.11 min 0.08 min
Punkty w ataku: 2/4 (50.0 %) 2/20 (10.0 %)
Punkty w obronie: 18/20 (90.0 %) 2/4 (50.0 %)
Straty: 9 23
Timeouty: 1 1
Punkty SOTG: 11 (2+2+2+3+2) 11 (2+2+2+3+2)

Historia meczów