#75 Dominika Grzeczka
Season: Halowe Mistrzostwa Polski 2026
Series: HMP 2026 - III League
Team: Wrocław Przedpołudnie
|
Halowe Mistrzostwa Polski 2026:
| Games | Passes | Goals | Tot. | Pass avg. | Goal avg. | Point avg. | Wins | Win-% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 | 2 | 6 | 8 | 0.40 | 1.20 | 1.60 | 2 | 40.0% |
History:
| Event type | Division | Games | Passes | Goals | Cal. | Tot. | Pass avg. | Goal avg. | Point avg. | Wins | Win-% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| outdoor | mixed | 16 | 0 | 9 | 0 | 9 | 0.00 | 0.56 | 0.56 | 6 | 37.5% |
| outdoor | U20 women's | 3 | 2 | 3 | 0 | 5 | 0.67 | 1.00 | 1.67 | 2 | 66.7% |
| outdoor | U20 mixed | 9 | 1 | 4 | 0 | 5 | 0.11 | 0.44 | 0.56 | 5 | 55.6% |
| indoor | women's | 4 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0.25 | 0.00 | 0.25 | 2 | 50.0% |
| indoor | mixed | 15 | 10 | 12 | 0 | 22 | 0.67 | 0.80 | 1.47 | 3 | 20.0% |
| indoor | U20 mixed | 5 | 1 | 7 | 0 | 8 | 0.20 | 1.40 | 1.60 | 1 | 20.0% |
| Total | 52 | 15 | 35 | 0 | 50 | 0.29 | 0.67 | 0.96 | 19 | 36.5% | |
| Event | Division | Team | Games | Passes | Goals | Cal. | Tot. | Pass avg. | Goal avg. | Point avg. | Wins | Win-% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Halowe Mistrzostwa Polski 2026 | HMP 2026 - III League | Wrocław Przedpołudnie | 5 | 2 | 6 | 0 | 8 | 0.40 | 1.20 | 1.60 | 2 | 40.0% |
| WLU* 2025/26 | Women | Panthers | 4 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0.25 | 0.00 | 0.25 | 2 | 50.0% |
| Halowe Mistrzostwa Polski 2025 | HMP 2025 - II Liga | Wrocław Przedpołudnie | 5 | 6 | 4 | 0 | 10 | 1.20 | 0.80 | 2.00 | 0 | 0.0% |
| Mistrzostwa Polski Mixed 2024 | Runda Wiosenna | Wrocław Południe | 4 | 0 | 3 | 0 | 3 | 0.00 | 0.75 | 0.75 | 3 | 75.0% |
| Mistrzostwa Polski Mixed 2024 | I League | Wrocław Południe | 6 | 0 | 4 | 0 | 4 | 0.00 | 0.67 | 0.67 | 2 | 33.3% |
| Halowe Mistrzostwa Polski 2024 | HMP 2024 - II Liga | Wrocław Przedpołudnie | 5 | 2 | 2 | 0 | 4 | 0.40 | 0.40 | 0.80 | 1 | 20.0% |
| Mistrzostwa Polski Mixed 2023 | I Liga Mixed | Wrocław Południe | 6 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0.00 | 0.33 | 0.33 | 1 | 16.7% |
| Młodzieżowe MP 2021 | U17 & U20 Women's | Flowers U20 | 3 | 2 | 3 | 0 | 5 | 0.67 | 1.00 | 1.67 | 2 | 66.7% |
| Młodzieżowe MP 2021 | U20 Mixed | Flow Junior | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 4 | 100.0% |
| Młodzieżowe HMP 2020 | U20 Mixed | Flow Junior BlueOne | 5 | 1 | 7 | 0 | 8 | 0.20 | 1.40 | 1.60 | 1 | 20.0% |
| Młodzieżowe MP 2019 | U20 Mixed | Flow Junior Blue | 5 | 1 | 4 | 0 | 5 | 0.20 | 0.80 | 1.00 | 1 | 20.0% |
Halowe Mistrzostwa Polski 2026 game events:
| 28.02.2026 Wrocław Przedpołudnie - RJP III 9 - 16 | |||
|---|---|---|---|
| 12.11 | 4 - 6 | Ryan Wyeth | Dominika Grzeczka |
| 28.02.2026 PUFF - Wrocław Przedpołudnie 11 - 16 | |||
|---|---|---|---|
| 10.21 | 5 - 5 | Ryan Wyeth | Dominika Grzeczka |
| 21.01 | 7 - 12 | Dominika Grzeczka | Przemysław Głuszek |
| 24.34 | 9 - 14 | Ryan Wyeth | Dominika Grzeczka |
| 01.03.2026 Wrocław Przedpołudnie - Kato Vice II 21 - 4 | |||
|---|---|---|---|
| 7.37 | 5 - 1 | Ryan Wyeth | Dominika Grzeczka |
| 17.27 | 11 - 3 | Ryan Wyeth | Dominika Grzeczka |
| 01.03.2026 Dogoń Pyton - Wrocław Przedpołudnie 14 - 8 | |||
|---|---|---|---|
| 8.35 | 3 - 3 | Ryan Wyeth | Dominika Grzeczka |
| 28.09 | 12 - 8 | Dominika Grzeczka | Przemysław Głuszek |


