#64 Bartłomiej Michalski
Season: Halowe Mistrzostwa Polski 2026
Series: HMP 2026 - II League
Team: KKS Prokocim KrakUF
|
Halowe Mistrzostwa Polski 2026:
| Games | Passes | Goals | Tot. | Pass avg. | Goal avg. | Point avg. | Wins | Win-% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6 | 10 | 11 | 21 | 1.67 | 1.83 | 3.50 | 3 | 50.0% |
History:
| Event type | Division | Games | Passes | Goals | Cal. | Tot. | Pass avg. | Goal avg. | Point avg. | Wins | Win-% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| outdoor | open | 14 | 4 | 12 | 0 | 16 | 0.29 | 0.86 | 1.14 | 3 | 21.4% |
| outdoor | mixed | 17 | 5 | 14 | 0 | 19 | 0.29 | 0.82 | 1.12 | 8 | 47.1% |
| indoor | open | 22 | 25 | 67 | 0 | 92 | 1.14 | 3.05 | 4.18 | 11 | 50.0% |
| indoor | mixed | 76 | 56 | 95 | 0 | 151 | 0.74 | 1.25 | 1.99 | 36 | 47.4% |
| beach | mixed | 20 | 5 | 15 | 0 | 20 | 0.25 | 0.75 | 1.00 | 9 | 45.0% |
| Total | 149 | 95 | 203 | 0 | 298 | 0.64 | 1.36 | 2.00 | 67 | 45.0% | |
| Event | Division | Team | Games | Passes | Goals | Cal. | Tot. | Pass avg. | Goal avg. | Point avg. | Wins | Win-% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mistrzostwa Polski O/W 2026 | Open | KrakUF Open | 4 | 1 | 4 | 0 | 5 | 0.25 | 1.00 | 1.25 | 0 | 0.0% |
| Halowe Mistrzostwa Polski 2026 | HMP 2026 - II League | KKS Prokocim KrakUF | 6 | 10 | 11 | 0 | 21 | 1.67 | 1.83 | 3.50 | 3 | 50.0% |
| Halowe Mistrzostwa Polski 2025 | HMP 2025 - II Liga | KKS Prokocim KrakUF | 5 | 1 | 5 | 0 | 6 | 0.20 | 1.00 | 1.20 | 4 | 80.0% |
| WLU* 2024/25 | Mixed | KrakUF | 17 | 10 | 11 | 0 | 21 | 0.59 | 0.65 | 1.24 | 7 | 41.2% |
| IX Plażowe Mistrzostwa Polski 2024 | PMP 2024 | 2obvious | 6 | 1 | 4 | 0 | 5 | 0.17 | 0.67 | 0.83 | 3 | 50.0% |
| Halowe Mistrzostwa Polski 2024 | HMP 2024 - I Liga | KKS Prokocim KrakUF | 5 | 3 | 10 | 0 | 13 | 0.60 | 2.00 | 2.60 | 1 | 20.0% |
| WLU* 2023/24 | Open | Ka K.O. | 10 | 5 | 18 | 0 | 23 | 0.50 | 1.80 | 2.30 | 6 | 60.0% |
| VIII Plażowe Mistrzostwa Polski 2023 | PMP 2023 | KKS Prokocim KrakUF | 7 | 3 | 3 | 0 | 6 | 0.43 | 0.43 | 0.86 | 2 | 28.6% |
| Mistrzostwa Polski OW 2023 | Open | K.O. | 5 | 1 | 4 | 0 | 5 | 0.20 | 0.80 | 1.00 | 1 | 20.0% |
| Mistrzostwa Polski Mixed 2023 | Runda Wiosenna | KKS Prokocim KrakUF | 4 | 4 | 4 | 0 | 8 | 1.00 | 1.00 | 2.00 | 2 | 50.0% |
| Halowe Mistrzostwa Polski 2023 | HMP 2023 - I Liga | KKS Prokocim KrakUF | 5 | 3 | 10 | 0 | 13 | 0.60 | 2.00 | 2.60 | 2 | 40.0% |
| WLU* 2022/23 | Mixed | KrakUF | 17 | 24 | 31 | 0 | 55 | 1.41 | 1.82 | 3.24 | 8 | 47.1% |
| WLU* 2022/23 | Open | K.O. | 12 | 20 | 49 | 0 | 69 | 1.67 | 4.08 | 5.75 | 5 | 41.7% |
| VII Plażowe Mistrzostwa Polski 2022 | Mixed | KKS Prokocim KrakUF | 7 | 1 | 8 | 0 | 9 | 0.14 | 1.14 | 1.29 | 4 | 57.1% |
| Mistrzostwa Polski OW 2022 | Open | KrakUF Open | 5 | 2 | 4 | 0 | 6 | 0.40 | 0.80 | 1.20 | 2 | 40.0% |
| Mistrzostwa Polski Mixed 2022 | Runda Wiosenna | KKS Prokocim KrakUF | 4 | 0 | 5 | 0 | 5 | 0.00 | 1.25 | 1.25 | 2 | 50.0% |
| Mistrzostwa Polski Mixed 2022 | I Liga | KKS Prokocim KrakUF | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1 | 50.0% |
| Halowe Mistrzostwa Polski 2022 | I League | Prokocim KrakUF | 5 | 2 | 7 | 0 | 9 | 0.40 | 1.40 | 1.80 | 3 | 60.0% |
| WLU* 2021/22 | Mixed | KrakUF | 16 | 3 | 10 | 0 | 13 | 0.19 | 0.63 | 0.81 | 8 | 50.0% |
| Mistrzostwa Polski Mixed 2021 | Mixed 1st Round | Prokocim KrakUF | 3 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0.00 | 0.33 | 0.33 | 1 | 33.3% |
| Mistrzostwa Polski Mixed 2021 | Mixed 2nd Round | Prokocim KrakUF | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0.0% |
| Mistrzostwa Polski Mixed 2021 | Mixed 3rd Round | Prokocim KrakUF | 2 | 1 | 2 | 0 | 3 | 0.50 | 1.00 | 1.50 | 2 | 100.0% |
Halowe Mistrzostwa Polski 2026 game events:
| 28.02.2026 4hands II - KKS Prokocim KrakUF 11 - 21 | |||
|---|---|---|---|
| 3.14 | 0 - 3 | Bartłomiej Michalski | Maria Bielańska |
| 7.07 | 1 - 6 | Hieronim Dzieślewski | Bartłomiej Michalski |
| 13.45 | 4 - 11 | Bartłomiej Michalski | Anna Zachara |
| 19.45 | 7 - 15 | Wojciech Kalbarczyk | Bartłomiej Michalski |
| 33.36 | 11 - 21 | Bartłomiej Michalski | Sonia Kasińska |
| 28.02.2026 KKS Prokocim KrakUF - Pogoń Pyton 9 - 22 | |||
|---|---|---|---|
| 32.42 | 9 - 21 | Bartłomiej Michalski | Henadzi Mudreuski |
| 28.02.2026 KKS Prokocim KrakUF - 2obvious 17 - 11 | |||
|---|---|---|---|
| 10.13 | 5 - 5 | Maria Bielańska | Bartłomiej Michalski |
| 16.02 | 8 - 8 | Hieronim Dzieślewski | Bartłomiej Michalski |
| 27.59 | 14 - 11 | Bartłomiej Michalski | Tetyana Zelenska |
| 28.02.2026 Ravens - KKS Prokocim KrakUF 20 - 10 | |||
|---|---|---|---|
| 1.45 | 2 - 1 | Hieronim Dzieślewski | Bartłomiej Michalski |
| 6.01 | 3 - 3 | Anna Zachara | Bartłomiej Michalski |
| 22.23 | 15 - 9 | Bartłomiej Michalski | Hieronim Dzieślewski |
| 01.03.2026 KKS Prokocim KrakUF - Pogoń Pyton 15 - 14 | |||
|---|---|---|---|
| 8.11 | 5 - 5 | Wojciech Kalbarczyk | Bartłomiej Michalski |
| 14.15 | 7 - 8 | Bartłomiej Michalski | Henadzi Mudreuski |
| 22.56 | 9 - 11 | Vladyslav Rachek | Bartłomiej Michalski |
| 30.11 | 14 - 14 | Agnieszka Ząbkowicz | Bartłomiej Michalski |
| 01.03.2026 AKS Zły 2 - KKS Prokocim KrakUF 15 - 12 | |||
|---|---|---|---|
| 2.58 | 2 - 1 | Bartłomiej Michalski | Michał Dudwał |
| 6.17 | 2 - 3 | Michał Dudwał | Bartłomiej Michalski |
| 17.12 | 7 - 6 | Vladyslav Rachek | Bartłomiej Michalski |
| 26.13 | 11 - 11 | Bartłomiej Michalski | Vladyslav Rachek |
| 30.55 | 14 - 12 | Bartłomiej Michalski | Sonia Kasińska |


