#41 Mikołaj Polewka
Season: Halowe Mistrzostwa Polski 2026
Series: HMP 2026 - II League
Team: Kato Vice
Halowe Mistrzostwa Polski 2026:
| Games | Passes | Goals | Tot. | Pass avg. | Goal avg. | Point avg. | Wins | Win-% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6 | 4 | 6 | 10 | 0.67 | 1.00 | 1.67 | 3 | 50.0% |
History:
| Event type | Division | Games | Passes | Goals | Cal. | Tot. | Pass avg. | Goal avg. | Point avg. | Wins | Win-% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| outdoor | open | 3 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0.00 | 0.33 | 0.33 | 1 | 33.3% |
| outdoor | mixed | 5 | 4 | 3 | 0 | 7 | 0.80 | 0.60 | 1.40 | 2 | 40.0% |
| outdoor | U20 mixed | 5 | 4 | 8 | 0 | 12 | 0.80 | 1.60 | 2.40 | 2 | 40.0% |
| indoor | open | 15 | 6 | 22 | 0 | 28 | 0.40 | 1.47 | 1.87 | 4 | 26.7% |
| indoor | mixed | 54 | 55 | 45 | 0 | 100 | 1.02 | 0.83 | 1.85 | 24 | 44.4% |
| beach | mixed | 10 | 4 | 6 | 0 | 10 | 0.40 | 0.60 | 1.00 | 3 | 30.0% |
| Total | 92 | 73 | 85 | 0 | 158 | 0.79 | 0.92 | 1.72 | 36 | 39.1% | |
| Event | Division | Team | Games | Passes | Goals | Cal. | Tot. | Pass avg. | Goal avg. | Point avg. | Wins | Win-% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| XI Plażowe Mistrzostwa Polski | Plażowe Mistrzostwa Polski | Kato Vice | 4 | 3 | 1 | 0 | 4 | 0.75 | 0.25 | 1.00 | 0 | 0.0% |
| Halowe Mistrzostwa Polski 2026 | HMP 2026 - II League | Kato Vice | 6 | 4 | 6 | 0 | 10 | 0.67 | 1.00 | 1.67 | 3 | 50.0% |
| WLU* 2025/26 | Mixed | Kato Vice | 3 | 4 | 3 | 0 | 7 | 1.33 | 1.00 | 2.33 | 1 | 33.3% |
| WLU* 2025/26 | Open | Kato Chopy | 8 | 6 | 15 | 0 | 21 | 0.75 | 1.88 | 2.63 | 2 | 25.0% |
| X Mistrzostwa Polski w Beach Ultimate 2025 | MPBU 2025 | Śląskie Beboki | 6 | 1 | 5 | 0 | 6 | 0.17 | 0.83 | 1.00 | 3 | 50.0% |
| Mistrzostwa Polski Mixed 2025 | MPX 2025 - II League | Kato Vice | 5 | 4 | 3 | 0 | 7 | 0.80 | 0.60 | 1.40 | 2 | 40.0% |
| Halowe Mistrzostwa Polski 2025 | HMP 2025 - III Liga | Kato Vice | 5 | 8 | 7 | 0 | 15 | 1.60 | 1.40 | 3.00 | 5 | 100.0% |
| WLU* 2024/25 | Mixed | Kato Vice | 13 | 17 | 5 | 0 | 22 | 1.31 | 0.38 | 1.69 | 1 | 7.7% |
| Halowe Mistrzostwa Polski 2024 | HMP 2024 - II Liga | Kato Vice | 5 | 6 | 5 | 0 | 11 | 1.20 | 1.00 | 2.20 | 1 | 20.0% |
| WLU* 2023/24 | Mixed | Kato Vice | 12 | 9 | 8 | 0 | 17 | 0.75 | 0.67 | 1.42 | 4 | 33.3% |
| WLU* 2023/24 | Open | Ka K.O. | 7 | 0 | 7 | 0 | 7 | 0.00 | 1.00 | 1.00 | 2 | 28.6% |
| Mistrzostwa Polski OW 2023 | Open | K.O. | 3 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0.00 | 0.33 | 0.33 | 1 | 33.3% |
| Halowe Mistrzostwa Polski 2023 | HMP 2023 - III Liga | Kato Vice | 5 | 7 | 7 | 0 | 14 | 1.40 | 1.40 | 2.80 | 5 | 100.0% |
| Halowe Mistrzostwa Polski 2020 | III Liga | Kato Vice | 5 | 0 | 4 | 0 | 4 | 0.00 | 0.80 | 0.80 | 4 | 80.0% |
| Młodzieżowe MP 2019 | U20 Mixed | Ohana | 5 | 4 | 8 | 0 | 12 | 0.80 | 1.60 | 2.40 | 2 | 40.0% |
Halowe Mistrzostwa Polski 2026 game events:
| 28.02.2026 2obvious - Kato Vice 8 - 18 | |||
|---|---|---|---|
| 2.36 | 0 - 2 | Maciej Sznapka | Mikołaj Polewka |
| 28.45 | 7 - 15 | Adrian Sosna | Mikołaj Polewka |
| 28.02.2026 Kato Vice - RJP II 12 - 16 | |||
|---|---|---|---|
| 17.31 | 6 - 7 | Maksim Tses | Mikołaj Polewka |
| 30.58 | 12 - 15 | Łukasz Adam | Mikołaj Polewka |
| 28.02.2026 Kato Vice - 042 16 - 11 | |||
|---|---|---|---|
| 3.30 | 3 - 1 | Adrian Sosna | Mikołaj Polewka |
| 17.36 | 10 - 6 | Mikołaj Polewka | Alan Piksa |
| 28.02.2026 Pogoń Pyton - Kato Vice 10 - 15 | |||
|---|---|---|---|
| 14.48 | 3 - 9 | Mikołaj Polewka | Alan Piksa |
| 28.15 | 8 - 13 | Helena Bińczak | Mikołaj Polewka |
| 01.03.2026 Ravens - Kato Vice 17 - 14 | |||
|---|---|---|---|
| 22.05 | 12 - 11 | Mikołaj Polewka | Adrian Sosna |
| 01.03.2026 Kato Vice - RJP II 15 - 16 | |||
|---|---|---|---|
| 27.41 | 13 - 14 | Mikołaj Polewka | Kinga Grychtoł |


