#20 Helena Bińczak
Season: Halowe Mistrzostwa Polski 2026
Series: HMP 2026 - II League
Team: Kato Vice
Halowe Mistrzostwa Polski 2026:
| Games | Passes | Goals | Tot. | Pass avg. | Goal avg. | Point avg. | Wins | Win-% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6 | 9 | 17 | 26 | 1.50 | 2.83 | 4.33 | 3 | 50.0% |
History:
| Event type | Division | Games | Passes | Goals | Cal. | Tot. | Pass avg. | Goal avg. | Point avg. | Wins | Win-% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| outdoor | women's | 10 | 1 | 3 | 0 | 4 | 0.10 | 0.30 | 0.40 | 4 | 40.0% |
| outdoor | mixed | 23 | 5 | 17 | 0 | 22 | 0.22 | 0.74 | 0.96 | 10 | 43.5% |
| outdoor | U20 mixed | 3 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0.00 | 0.33 | 0.33 | 1 | 33.3% |
| outdoor | U17 open | 5 | 2 | 1 | 0 | 3 | 0.40 | 0.20 | 0.60 | 5 | 100.0% |
| indoor | women's | 24 | 13 | 29 | 0 | 42 | 0.54 | 1.21 | 1.75 | 11 | 45.8% |
| indoor | mixed | 93 | 55 | 100 | 0 | 155 | 0.59 | 1.08 | 1.67 | 40 | 43.0% |
| indoor | U20 mixed | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 2 | 50.0% |
| indoor | U17 open | 5 | 4 | 4 | 0 | 8 | 0.80 | 0.80 | 1.60 | 3 | 60.0% |
| Total | 167 | 80 | 155 | 0 | 235 | 0.48 | 0.93 | 1.41 | 76 | 45.5% | |
| Event | Division | Team | Games | Passes | Goals | Cal. | Tot. | Pass avg. | Goal avg. | Point avg. | Wins | Win-% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Halowe Mistrzostwa Polski 2026 | HMP 2026 - II League | Kato Vice | 6 | 9 | 17 | 0 | 26 | 1.50 | 2.83 | 4.33 | 3 | 50.0% |
| WLU* 2025/26 | Mixed | Kato Vice | 11 | 12 | 16 | 0 | 28 | 1.09 | 1.45 | 2.55 | 5 | 45.5% |
| WLU* 2025/26 | Women | Gryfne Frelki | 8 | 11 | 8 | 0 | 19 | 1.38 | 1.00 | 2.38 | 1 | 12.5% |
| Mistrzostwa Polski Mixed 2025 | MPX 2025 - II League | Kato Vice | 5 | 3 | 3 | 0 | 6 | 0.60 | 0.60 | 1.20 | 2 | 40.0% |
| Halowe Mistrzostwa Polski 2025 | HMP 2025 - III Liga | Kato Vice | 5 | 1 | 5 | 0 | 6 | 0.20 | 1.00 | 1.20 | 5 | 100.0% |
| WLU* 2024/25 | Mixed | Kato Vice | 17 | 8 | 10 | 0 | 18 | 0.47 | 0.59 | 1.06 | 1 | 5.9% |
| WLU* 2024/25 | Women | 042 | 7 | 2 | 7 | 0 | 9 | 0.29 | 1.00 | 1.29 | 2 | 28.6% |
| Mistrzostwa Polski Mixed 2024 | I League | RJP | 6 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0.00 | 0.33 | 0.33 | 3 | 50.0% |
| Halowe Mistrzostwa Polski 2024 | HMP 2024 - II Liga | Kato Vice | 5 | 5 | 4 | 0 | 9 | 1.00 | 0.80 | 1.80 | 1 | 20.0% |
| WLU* 2023/24 | Mixed | Kato Vice | 18 | 13 | 21 | 0 | 34 | 0.72 | 1.17 | 1.89 | 8 | 44.4% |
| Mistrzostwa Polski OW 2023 | Women's | Lay This | 5 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0.20 | 0.00 | 0.20 | 1 | 20.0% |
| Mistrzostwa Polski Mixed 2023 | II Liga Mixed | 2obvious | 5 | 2 | 9 | 0 | 11 | 0.40 | 1.80 | 2.20 | 2 | 40.0% |
| Halowe Mistrzostwa Polski 2023 | HMP 2023 - III Liga | Kato Vice | 5 | 1 | 8 | 0 | 9 | 0.20 | 1.60 | 1.80 | 5 | 100.0% |
| WLU* 2022/23 | Mixed | Kalipso | 12 | 4 | 9 | 0 | 13 | 0.33 | 0.75 | 1.08 | 3 | 25.0% |
| Młodzieżowe MP 2022 | U17 | UKS Albatros Junior | 5 | 2 | 1 | 0 | 3 | 0.40 | 0.20 | 0.60 | 5 | 100.0% |
| Młodzieżowe MP 2022 | U20 Mixed | Albatros Junior | 3 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0.00 | 0.33 | 0.33 | 1 | 33.3% |
| Mistrzostwa Polski OW 2022 | Women's | RJP Women | 5 | 0 | 3 | 0 | 3 | 0.00 | 0.60 | 0.60 | 3 | 60.0% |
| Mistrzostwa Polski Mixed 2022 | Runda Wiosenna | RJP | 4 | 0 | 3 | 0 | 3 | 0.00 | 0.75 | 0.75 | 3 | 75.0% |
| Młodzieżowe HMP 2022 | U20 Mixed | Albatros Junior | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 2 | 50.0% |
| Młodzieżowe HMP 2022 | U17 Open | Pickupowi Despoci | 5 | 4 | 4 | 0 | 8 | 0.80 | 0.80 | 1.60 | 3 | 60.0% |
| Halowe Mistrzostwa Polski 2022 | I League | Frisbnik | 5 | 0 | 3 | 0 | 3 | 0.00 | 0.60 | 0.60 | 2 | 40.0% |
| WLU* 2021/22 | Mixed | RJP II | 4 | 1 | 4 | 0 | 5 | 0.25 | 1.00 | 1.25 | 3 | 75.0% |
| WLU* 2021/22 | Women | RJP Women | 9 | 0 | 14 | 0 | 14 | 0.00 | 1.56 | 1.56 | 8 | 88.9% |
| Mistrzostwa Polski Mixed 2021 | Mixed 1st Round | 2obvious | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0.0% |
| Halowe Mistrzostwa Polski 2020 | III Liga | Kato Vice | 5 | 1 | 3 | 0 | 4 | 0.20 | 0.60 | 0.80 | 4 | 80.0% |
Halowe Mistrzostwa Polski 2026 game events:
| 28.02.2026 2obvious - Kato Vice 8 - 18 | |||
|---|---|---|---|
| 10.50 | 3 - 9 | Adrian Sosna | Helena Bińczak |
| 26.32 | 7 - 13 | Barbara Machulik | Helena Bińczak |
| 27.31 | 7 - 14 | Helena Bińczak | Anna Gryc |
| 29.29 | 7 - 16 | Helena Bińczak | Adrian Sosna |
| 28.02.2026 Kato Vice - RJP II 12 - 16 | |||
|---|---|---|---|
| 5.00 | 3 - 3 | Maksim Tses | Helena Bińczak |
| 29.16 | 10 - 14 | Maksim Tses | Helena Bińczak |
| 28.02.2026 Kato Vice - 042 16 - 11 | |||
|---|---|---|---|
| 19.38 | 11 - 6 | Helena Bińczak | Adrian Sosna |
| 28.20 | 15 - 9 | Łukasz Adam | Helena Bińczak |
| 32.38 | 16 - 11 | Helena Bińczak | Adrian Sosna |
| 28.02.2026 Pogoń Pyton - Kato Vice 10 - 15 | |||
|---|---|---|---|
| 1.59 | 0 - 2 | Adrian Sosna | Helena Bińczak |
| 8.58 | 1 - 7 | Barbara Machulik | Helena Bińczak |
| 18.59 | 5 - 11 | Łukasz Adam | Helena Bińczak |
| 28.15 | 8 - 13 | Helena Bińczak | Mikołaj Polewka |
| 01.03.2026 Ravens - Kato Vice 17 - 14 | |||
|---|---|---|---|
| 3.44 | 2 - 2 | Helena Bińczak | Adrian Sosna |
| 7.06 | 5 - 4 | Helena Bińczak | Kinga Grychtoł |
| 10.11 | 7 - 6 | Helena Bińczak | Michał Wolniak |
| 12.40 | 8 - 7 | Łukasz Adam | Helena Bińczak |
| 16.12 | 9 - 8 | Alan Piksa | Helena Bińczak |
| 27.26 | 14 - 12 | Maksim Tses | Helena Bińczak |
| 31.44 | 16 - 14 | Alan Piksa | Helena Bińczak |
| 01.03.2026 Kato Vice - RJP II 15 - 16 | |||
|---|---|---|---|
| 2.58 | 3 - 2 | Maksim Tses | Helena Bińczak |
| 7.36 | 6 - 4 | Maksim Tses | Helena Bińczak |
| 8.27 | 7 - 4 | Adrian Sosna | Helena Bińczak |
| 12.16 | 8 - 4 | Kinga Grychtoł | Helena Bińczak |
| 26.35 | 12 - 13 | Alan Piksa | Helena Bińczak |
| 28.45 | 14 - 14 | Helena Bińczak | Adrian Sosna |


