#3 Zuzanna Cabańska
Season: WLU* 2025/26
Series: Women
Team: RJP Chicas
|
WLU* 2025/26:
| Games | Passes | Goals | Tot. | Pass avg. | Goal avg. | Point avg. | Wins | Win-% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7 | 1 | 14 | 15 | 0.14 | 2.00 | 2.14 | 4 | 57.1% |
History:
| Event type | Division | Games | Passes | Goals | Cal. | Tot. | Pass avg. | Goal avg. | Point avg. | Wins | Win-% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| outdoor | women's | 5 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0.00 | 0.20 | 0.20 | 1 | 20.0% |
| outdoor | mixed | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0.0% |
| indoor | women's | 7 | 1 | 14 | 0 | 15 | 0.14 | 2.00 | 2.14 | 4 | 57.1% |
| indoor | mixed | 46 | 2 | 39 | 0 | 41 | 0.04 | 0.85 | 0.89 | 28 | 60.9% |
| beach | mixed | 6 | 1 | 2 | 0 | 3 | 0.17 | 0.33 | 0.50 | 3 | 50.0% |
| Total | 69 | 4 | 56 | 0 | 60 | 0.06 | 0.81 | 0.87 | 36 | 52.2% | |
| Event | Division | Team | Games | Passes | Goals | Cal. | Tot. | Pass avg. | Goal avg. | Point avg. | Wins | Win-% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| XI Plażowe Mistrzostwa Polski | Plażowe Mistrzostwa Polski | RJP | 6 | 1 | 2 | 0 | 3 | 0.17 | 0.33 | 0.50 | 3 | 50.0% |
| Halowe Mistrzostwa Polski 2026 | HMP 2026 - II League | RJP II | 6 | 1 | 7 | 0 | 8 | 0.17 | 1.17 | 1.33 | 6 | 100.0% |
| WLU* 2025/26 | Mixed | RJP Pawie | 11 | 1 | 13 | 0 | 14 | 0.09 | 1.18 | 1.27 | 8 | 72.7% |
| WLU* 2025/26 | Women | RJP Chicas | 7 | 1 | 14 | 0 | 15 | 0.14 | 2.00 | 2.14 | 4 | 57.1% |
| Mistrzostwa Polski Mixed 2025 | MPX 2025 - I League | RJP | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0.0% |
| Halowe Mistrzostwa Polski 2025 | HMP 2025 - III Liga | RJP III | 5 | 0 | 7 | 0 | 7 | 0.00 | 1.40 | 1.40 | 3 | 60.0% |
| WLU* 2024/25 | Mixed | RJP | 8 | 0 | 5 | 0 | 5 | 0.00 | 0.63 | 0.63 | 4 | 50.0% |
| Mistrzostwa Polski OW 2024 | Women's | RJP Women | 5 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0.00 | 0.20 | 0.20 | 1 | 20.0% |
| Halowe Mistrzostwa Polski 2024 | HMP 2024 - III Liga | RJP III | 5 | 0 | 4 | 0 | 4 | 0.00 | 0.80 | 0.80 | 3 | 60.0% |
| WLU* 2023/24 | Mixed | RJP II | 11 | 0 | 3 | 0 | 3 | 0.00 | 0.27 | 0.27 | 4 | 36.4% |
WLU* 2025/26 game events:
| 11.01.2026 Lay This - RJP Chicas 13 - 12 | |||
|---|---|---|---|
| 9.46 | 4 - 6 | Anna Jasiewicz | Zuzanna Cabańska |
| 11.01.2026 RJP Chicas - Foki z Zatoki 14 - 11 | |||
|---|---|---|---|
| 10.56 | 7 - 6 | Hanna Kozłowska | Zuzanna Cabańska |
| 15.47 | 9 - 6 | Anna Jasiewicz | Zuzanna Cabańska |
| 19.18 | 12 - 8 | Anna Buchert | Zuzanna Cabańska |
| 11.01.2026 042 - RJP Chicas 4 - 12 | |||
|---|---|---|---|
| 8.13 | 1 - 5 | Monika Zaczkowska | Zuzanna Cabańska |
| 10.23 | 1 - 6 | Anna Jasiewicz | Zuzanna Cabańska |
| 24.43 | 4 - 11 | Monika Zaczkowska | Zuzanna Cabańska |
| 25.03 | 4 - 12 | Monika Zaczkowska | Zuzanna Cabańska |
| 11.01.2026 RJP Chicas - Gryfne Frelki 12 - 6 | |||
|---|---|---|---|
| 0.49 | 1 - 0 | Monika Zaczkowska | Zuzanna Cabańska |
| 22.25 | 11 - 4 | Patrycja Łaguna | Zuzanna Cabańska |
| 08.03.2026 4hands - RJP Chicas 21 - 7 | |||
|---|---|---|---|
| 7.32 | 7 - 2 | Zuzanna Cabańska | Kalina Konczewska |
| 11.17 | 10 - 5 | Monika Zaczkowska | Zuzanna Cabańska |
| 08.03.2026 RJP Chicas - Panthers 15 - 14 | |||
|---|---|---|---|
| 13.53 | 10 - 8 | Monika Zaczkowska | Zuzanna Cabańska |
| 23.34 | 15 - 12 | Monika Zaczkowska | Zuzanna Cabańska |
| 08.03.2026 RJP Chicas - Savage Ultimate 7 - 12 | |||
|---|---|---|---|
| 14.10 | 4 - 8 | Monika Zaczkowska | Zuzanna Cabańska |


