#26 Alex Tarasenko
Season: WLU* 2025/26
Series: Open
Team: Młodzi Wilcy
WLU* 2025/26:
| Games | Passes | Goals | Tot. | Pass avg. | Goal avg. | Point avg. | Wins | Win-% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12 | 27 | 16 | 43 | 2.25 | 1.33 | 3.58 | 11 | 91.7% |
History:
| Event type | Division | Games | Passes | Goals | Cal. | Tot. | Pass avg. | Goal avg. | Point avg. | Wins | Win-% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| outdoor | open | 20 | 13 | 10 | 0 | 23 | 0.65 | 0.50 | 1.15 | 6 | 30.0% |
| outdoor | mixed | 30 | 25 | 8 | 0 | 33 | 0.83 | 0.27 | 1.10 | 11 | 36.7% |
| indoor | open | 67 | 89 | 68 | 0 | 157 | 1.33 | 1.01 | 2.34 | 30 | 44.8% |
| indoor | mixed | 77 | 112 | 54 | 0 | 166 | 1.45 | 0.70 | 2.16 | 56 | 72.7% |
| beach | mixed | 33 | 28 | 22 | 0 | 50 | 0.85 | 0.67 | 1.52 | 20 | 60.6% |
| Total | 227 | 267 | 162 | 0 | 429 | 1.18 | 0.71 | 1.89 | 123 | 54.2% | |
| Event | Division | Team | Games | Passes | Goals | Cal. | Tot. | Pass avg. | Goal avg. | Point avg. | Wins | Win-% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| XI Plażowe Mistrzostwa Polski | Plażowe Mistrzostwa Polski | RJP | 6 | 4 | 3 | 0 | 7 | 0.67 | 0.50 | 1.17 | 3 | 50.0% |
| Halowe Mistrzostwa Polski 2026 | HMP 2026 - II League | RJP II | 6 | 16 | 11 | 0 | 27 | 2.67 | 1.83 | 4.50 | 6 | 100.0% |
| WLU* 2025/26 | Mixed | RJP Bażanty | 6 | 12 | 6 | 0 | 18 | 2.00 | 1.00 | 3.00 | 5 | 83.3% |
| WLU* 2025/26 | Open | Młodzi Wilcy | 12 | 27 | 16 | 0 | 43 | 2.25 | 1.33 | 3.58 | 11 | 91.7% |
| X Mistrzostwa Polski w Beach Ultimate 2025 | MPBU 2025 | RJP Burza | 6 | 1 | 5 | 0 | 6 | 0.17 | 0.83 | 1.00 | 4 | 66.7% |
| Mistrzostwa Polski Mixed 2025 | MPX 2025 - I League | RJP | 5 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0.20 | 0.20 | 0.40 | 0 | 0.0% |
| Mistrzostwa Polski OW 2025 | Open | RJP Open | 5 | 2 | 3 | 0 | 5 | 0.40 | 0.60 | 1.00 | 1 | 20.0% |
| Halowe Mistrzostwa Polski 2025 | HMP 2025 - I Liga | RJP | 5 | 0 | 4 | 0 | 4 | 0.00 | 0.80 | 0.80 | 3 | 60.0% |
| WLU* 2024/25 | Mixed | RJP II | 19 | 21 | 18 | 0 | 39 | 1.11 | 0.95 | 2.05 | 14 | 73.7% |
| WLU* 2024/25 | Mixed | KrakUF | 2 | 3 | 1 | 0 | 4 | 1.50 | 0.50 | 2.00 | 0 | 0.0% |
| WLU* 2024/25 | Open | RJP Open | 12 | 21 | 8 | 0 | 29 | 1.75 | 0.67 | 2.42 | 3 | 25.0% |
| IX Plażowe Mistrzostwa Polski 2024 | PMP 2024 | RJP Burza | 7 | 7 | 2 | 0 | 9 | 1.00 | 0.29 | 1.29 | 4 | 57.1% |
| Mistrzostwa Polski OW 2024 | Open | RJP Open | 5 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0.40 | 0.00 | 0.40 | 1 | 20.0% |
| Mistrzostwa Polski Mixed 2024 | Runda Wiosenna | RJP | 3 | 9 | 1 | 0 | 10 | 3.00 | 0.33 | 3.33 | 0 | 0.0% |
| Mistrzostwa Polski Mixed 2024 | I League | RJP | 3 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0.00 | 0.33 | 0.33 | 1 | 33.3% |
| Halowe Mistrzostwa Polski 2024 | HMP 2024 - II Liga | RJP II | 5 | 13 | 2 | 0 | 15 | 2.60 | 0.40 | 3.00 | 4 | 80.0% |
| WLU* 2023/24 | Mixed | RJP | 9 | 15 | 5 | 0 | 20 | 1.67 | 0.56 | 2.22 | 7 | 77.8% |
| WLU* 2023/24 | Open | RJP Open | 11 | 13 | 3 | 0 | 16 | 1.18 | 0.27 | 1.45 | 2 | 18.2% |
| VIII Plażowe Mistrzostwa Polski 2023 | PMP 2023 | RJP Burza | 7 | 5 | 4 | 0 | 9 | 0.71 | 0.57 | 1.29 | 5 | 71.4% |
| Mistrzostwa Polski OW 2023 | Open | RJP Open | 5 | 6 | 4 | 0 | 10 | 1.20 | 0.80 | 2.00 | 2 | 40.0% |
| Mistrzostwa Polski Mixed 2023 | I Liga Mixed | RJP | 6 | 6 | 1 | 0 | 7 | 1.00 | 0.17 | 1.17 | 3 | 50.0% |
| Mistrzostwa Polski Mixed 2023 | Runda Wiosenna | RJP | 3 | 1 | 2 | 0 | 3 | 0.33 | 0.67 | 1.00 | 1 | 33.3% |
| Halowe Mistrzostwa Polski 2023 | HMP 2023 - I Liga | RJP | 5 | 4 | 4 | 0 | 8 | 0.80 | 0.80 | 1.60 | 4 | 80.0% |
| WLU* 2022/23 | Mixed | RJP II | 20 | 28 | 3 | 0 | 31 | 1.40 | 0.15 | 1.55 | 13 | 65.0% |
| WLU* 2022/23 | Open | RJP | 8 | 14 | 5 | 0 | 19 | 1.75 | 0.63 | 2.38 | 3 | 37.5% |
| VII Plażowe Mistrzostwa Polski 2022 | Mixed | RJP | 7 | 11 | 8 | 0 | 19 | 1.57 | 1.14 | 2.71 | 4 | 57.1% |
| Mistrzostwa Polski OW 2022 | Open | KrakUF Open | 5 | 3 | 3 | 0 | 6 | 0.60 | 0.60 | 1.20 | 2 | 40.0% |
| Mistrzostwa Polski Mixed 2022 | Runda Wiosenna | RJP | 4 | 4 | 1 | 0 | 5 | 1.00 | 0.25 | 1.25 | 3 | 75.0% |
| Mistrzostwa Polski Mixed 2022 | I Liga | RJP | 6 | 4 | 1 | 0 | 5 | 0.67 | 0.17 | 0.83 | 3 | 50.0% |
| WLU* 2019/20 | Open | RJP | 12 | 5 | 16 | 1 | 21 | 0.42 | 1.33 | 1.75 | 6 | 50.0% |
| WLU* 2018/19 | Open | RJP | 12 | 9 | 20 | 0 | 29 | 0.75 | 1.67 | 2.42 | 5 | 41.7% |
WLU* 2025/26 game events:
| 07.12.2025 Katointeligencja - Młodzi Wilcy 9 - 16 | |||
|---|---|---|---|
| 6.56 | 3 - 3 | Alex Tarasenko | Mateusz Twardowski-Kęcik |
| 10.29 | 3 - 6 | Alex Tarasenko | Oleg Baibuz |
| 21.14 | 6 - 13 | Mateusz Twardowski-Kęcik | Alex Tarasenko |
| 24.08 | 7 - 15 | Szymon Poznański | Alex Tarasenko |
| 07.12.2025 Panthers 2 - Młodzi Wilcy 8 - 9 | |||
|---|---|---|---|
| 20.25 | 7 - 8 | Alex Tarasenko | Oleg Baibuz |
| 21.35 | 7 - 9 | Oleg Baibuz | Alex Tarasenko |
| 07.12.2025 Młodzi Wilcy - Kato Chopy 15 - 8 | |||
|---|---|---|---|
| 3.12 | 2 - 1 | Jakub Kaługa | Alex Tarasenko |
| 10.11 | 7 - 4 | Alex Tarasenko | Tomasz Pastuszka |
| 13.54 | 9 - 6 | Tomasz Pastuszka | Alex Tarasenko |
| 23.00 | 15 - 6 | Oleg Baibuz | Alex Tarasenko |
| 07.12.2025 Młodzi Wilcy - Inspektor Gadget 12 - 11 | |||
|---|---|---|---|
| 4.39 | 3 - 2 | Alex Tarasenko | |
| 12.30 | 6 - 5 | Alex Tarasenko | Maksym Repetylo |
| 13.49 | 7 - 6 | Alex Tarasenko | Tomasz Pastuszka |
| 14.35 | 8 - 7 | Jakub Kaługa | Alex Tarasenko |
| 11.01.2026 Młodzi Wilcy - Żubry 14 - 13 | |||
|---|---|---|---|
| 1.39 | 2 - 0 | Alex Tarasenko | Tomasz Mierzejewski |
| 3.19 | 4 - 2 | Oleg Baibuz | Alex Tarasenko |
| 8.32 | 5 - 4 | Alex Tarasenko | Tomasz Pastuszka |
| 14.59 | 9 - 6 | Alex Tarasenko | Oleg Baibuz |
| 21.39 | 12 - 9 | Alex Tarasenko | Piotr Jaroszek |
| 25.11 | 14 - 13 | Oleg Baibuz | Alex Tarasenko |
| 11.01.2026 Młodzi Wilcy - Sky This 17 - 8 | |||
|---|---|---|---|
| 8.11 | 3 - 3 | Alex Tarasenko | Piotr Jaroszek |
| 12.06 | 6 - 4 | Alex Tarasenko | Mateusz Krasowski |
| 14.11 | 8 - 5 | Mateusz Krasowski | Alex Tarasenko |
| 11.01.2026 Przemek Saleta - Młodzi Wilcy 7 - 21 | |||
|---|---|---|---|
| 3.46 | 1 - 4 | Alex Tarasenko | Mateusz Krasowski |
| 5.33 | 2 - 6 | Mateusz Krasowski | Alex Tarasenko |
| 15.36 | 6 - 12 | Alex Tarasenko | Tomasz Mierzejewski |
| 11.01.2026 Młodzi Wilcy - DP Skansen 16 - 7 | |||
|---|---|---|---|
| 21.38 | 14 - 6 | Jakub Kaługa | Alex Tarasenko |
| 08.03.2026 Flow - Młodzi Wilcy 10 - 16 | |||
|---|---|---|---|
| 4.20 | 1 - 2 | Piotr Jaroszek | Alex Tarasenko |
| 8.30 | 4 - 5 | Alex Tarasenko | Piotr Jaroszek |
| 13.04 | 7 - 8 | Alex Tarasenko | Mateusz Krasowski |
| 17.42 | 9 - 10 | Szymon Poznański | Alex Tarasenko |
| 19.05 | 9 - 12 | Tomasz Mierzejewski | Alex Tarasenko |
| 25.04 | 10 - 16 | Alex Tarasenko | Mateusz Twardowski-Kęcik |
| 08.03.2026 Młodzi Wilcy - Savage Ultimate 11 - 16 | |||
|---|---|---|---|
| 6.45 | 2 - 4 | Alex Tarasenko | Mateusz Krasowski |
| 19.48 | 7 - 12 | Alex Tarasenko | Mateusz Krasowski |
| 24.49 | 11 - 15 | Alex Tarasenko | Tomasz Mierzejewski |
| 08.03.2026 Panthers - Młodzi Wilcy 9 - 16 | |||
|---|---|---|---|
| 16.02 | 7 - 9 | Alex Tarasenko | Piotr Jaroszek |
| 20.27 | 8 - 12 | Alex Tarasenko | Maksym Repetylo |
| 22.00 | 9 - 14 | Alex Tarasenko | Antoni Baran |
| 08.03.2026 Boa D - Młodzi Wilcy 11 - 12 | |||
|---|---|---|---|
| 7.21 | 5 - 3 | Alex Tarasenko | Maksym Repetylo |
| 12.09 | 7 - 6 | Alex Tarasenko | Maksym Repetylo |
| 12.34 | 7 - 7 | Oleg Baibuz | Alex Tarasenko |
| 16.50 | 9 - 10 | Alex Tarasenko | Szymon Poznański |


