#6 Maja Górowska
Season: Młodzieżowe MPX 2024
Series: U20 Mixed
Team: Panthers Black
Młodzieżowe MPX 2024:
| Games | Passes | Goals | Tot. | Pass avg. | Goal avg. | Point avg. | Wins | Win-% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4 | 3 | 3 | 6 | 0.75 | 0.75 | 1.50 | 0 | 0.0% |
History:
| Event type | Division | Games | Passes | Goals | Cal. | Tot. | Pass avg. | Goal avg. | Point avg. | Wins | Win-% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| outdoor | women's | 5 | 3 | 4 | 0 | 7 | 0.60 | 0.80 | 1.40 | 2 | 40.0% |
| outdoor | mixed | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 3 | 60.0% |
| outdoor | U20 women's | 4 | 1 | 2 | 0 | 3 | 0.25 | 0.50 | 0.75 | 3 | 75.0% |
| outdoor | U20 mixed | 4 | 3 | 3 | 0 | 6 | 0.75 | 0.75 | 1.50 | 0 | 0.0% |
| indoor | women's | 15 | 4 | 29 | 0 | 33 | 0.27 | 1.93 | 2.20 | 8 | 53.3% |
| indoor | mixed | 11 | 9 | 8 | 0 | 17 | 0.82 | 0.73 | 1.55 | 7 | 63.6% |
| indoor | U20 women's | 5 | 3 | 1 | 0 | 4 | 0.60 | 0.20 | 0.80 | 4 | 80.0% |
| indoor | U20 mixed | 4 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0.00 | 0.25 | 0.25 | 0 | 0.0% |
| beach | mixed | 6 | 2 | 3 | 0 | 5 | 0.33 | 0.50 | 0.83 | 2 | 33.3% |
| Total | 59 | 25 | 51 | 0 | 76 | 0.42 | 0.86 | 1.29 | 29 | 49.2% | |
| Event | Division | Team | Games | Passes | Goals | Cal. | Tot. | Pass avg. | Goal avg. | Point avg. | Wins | Win-% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Halowe Mistrzostwa Polski 2026 | HMP 2026 - II League | Ravens | 6 | 5 | 7 | 0 | 12 | 0.83 | 1.17 | 2.00 | 4 | 66.7% |
| WLU* 2025/26 | Women | Panthers | 8 | 3 | 19 | 0 | 22 | 0.38 | 2.38 | 2.75 | 4 | 50.0% |
| X Mistrzostwa Polski w Beach Ultimate 2025 | MPBU 2025 | Panthers Jr. | 6 | 2 | 3 | 0 | 5 | 0.33 | 0.50 | 0.83 | 2 | 33.3% |
| Mistrzostwa Polski Mixed 2025 | MPX 2025 - I League | Flow | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 3 | 60.0% |
| Mistrzostwa Polski OW 2025 | Women | Panthers | 5 | 3 | 4 | 0 | 7 | 0.60 | 0.80 | 1.40 | 2 | 40.0% |
| Halowe Mistrzostwa Polski 2025 | HMP 2025 - III Liga | Panthers Junior | 5 | 4 | 1 | 0 | 5 | 0.80 | 0.20 | 1.00 | 3 | 60.0% |
| WLU* 2024/25 | Women | Panthers Junior | 7 | 1 | 10 | 0 | 11 | 0.14 | 1.43 | 1.57 | 4 | 57.1% |
| Młodzieżowe MPX 2024 | U20 Mixed | Panthers Black | 4 | 3 | 3 | 0 | 6 | 0.75 | 0.75 | 1.50 | 0 | 0.0% |
| Młodzieżowe MPOW 2024 | U20 Women & U17 | Panthers | 4 | 1 | 2 | 0 | 3 | 0.25 | 0.50 | 0.75 | 3 | 75.0% |
| Młodzieżowe HMP 2024 | U20 Mixed | Panthers White | 4 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0.00 | 0.25 | 0.25 | 0 | 0.0% |
| Młodzieżowe HMP 2024 | U20 Women | Panthers Women | 5 | 3 | 1 | 0 | 4 | 0.60 | 0.20 | 0.80 | 4 | 80.0% |
Młodzieżowe MPX 2024 game events:
| 07.09.2024 Panthers Black - Mad Hatters 9 - 11 | |||
|---|---|---|---|
| 30.43 | 5 - 6 | Igor Sztejkowski | Maja Górowska |
| 07.09.2024 Panthers - Panthers Black 13 - 4 | |||
|---|---|---|---|
| 15.21 | 5 - 1 | Filip Rogala | Maja Górowska |
| 07.09.2024 ATRE Indians - Panthers Black 10 - 3 | |||
|---|---|---|---|
| 34.50 | 7 - 2 | Maja Górowska | Hubert Skrzekowski |
| 07.09.2024 ATRE Indians - Panthers Black 9 - 6 | |||
|---|---|---|---|
| 2.28 | 0 - 1 | Filip Rogala | Maja Górowska |
| 32.12 | 6 - 4 | Maja Górowska | Antoni Włodarczyk |
| 46.42 | 8 - 6 | Maja Górowska | Hubert Skrzekowski |


