#42 Bartosz Tarkowski
Season: Młodzieżowe MPX 2024
Series: U20 Mixed
Team: ATRE Indians
Młodzieżowe MPX 2024:
| Games | Passes | Goals | Tot. | Pass avg. | Goal avg. | Point avg. | Wins | Win-% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | 2 | 5 | 7 | 0.67 | 1.67 | 2.33 | 2 | 66.7% |
History:
| Event type | Division | Games | Passes | Goals | Cal. | Tot. | Pass avg. | Goal avg. | Point avg. | Wins | Win-% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| outdoor | open | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0.0% |
| outdoor | mixed | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 2 | 25.0% |
| outdoor | U20 mixed | 3 | 2 | 5 | 0 | 7 | 0.67 | 1.67 | 2.33 | 2 | 66.7% |
| indoor | mixed | 8 | 3 | 8 | 0 | 11 | 0.38 | 1.00 | 1.38 | 1 | 12.5% |
| indoor | U20 open | 4 | 1 | 3 | 0 | 4 | 0.25 | 0.75 | 1.00 | 2 | 50.0% |
| indoor | U20 mixed | 4 | 2 | 3 | 0 | 5 | 0.50 | 0.75 | 1.25 | 1 | 25.0% |
| beach | mixed | 11 | 0 | 8 | 0 | 8 | 0.00 | 0.73 | 0.73 | 2 | 18.2% |
| Total | 43 | 8 | 27 | 0 | 35 | 0.19 | 0.63 | 0.81 | 10 | 23.3% | |
| Event | Division | Team | Games | Passes | Goals | Cal. | Tot. | Pass avg. | Goal avg. | Point avg. | Wins | Win-% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| X Mistrzostwa Polski w Beach Ultimate 2025 | MPBU 2025 | Uwaga Pies | 5 | 0 | 5 | 0 | 5 | 0.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0.0% |
| Halowe Mistrzostwa Polski 2025 | HMP 2025 - II Liga | Indians | 2 | 2 | 4 | 0 | 6 | 1.00 | 2.00 | 3.00 | 0 | 0.0% |
| Młodzieżowe MPX 2024 | U20 Mixed | ATRE Indians | 3 | 2 | 5 | 0 | 7 | 0.67 | 1.67 | 2.33 | 2 | 66.7% |
| IX Plażowe Mistrzostwa Polski 2024 | PMP 2024 | ATRE Indians | 6 | 0 | 3 | 0 | 3 | 0.00 | 0.50 | 0.50 | 2 | 33.3% |
| Mistrzostwa Polski OW 2024 | Open | ATRE Pyton | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0.0% |
| Mistrzostwa Polski Mixed 2024 | Runda Wiosenna | ATRE Indians | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0.0% |
| Mistrzostwa Polski Mixed 2024 | II League | ATRE Indians | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 2 | 50.0% |
| Halowe Mistrzostwa Polski 2024 | HMP 2024 - III Liga | ATRE Junior | 6 | 1 | 4 | 0 | 5 | 0.17 | 0.67 | 0.83 | 1 | 16.7% |
| Młodzieżowe HMP 2024 | U20 Mixed | Mighty Eagles | 4 | 2 | 3 | 0 | 5 | 0.50 | 0.75 | 1.25 | 1 | 25.0% |
| Młodzieżowe HMP 2024 | U20 Open | ATRE Indians | 4 | 1 | 3 | 0 | 4 | 0.25 | 0.75 | 1.00 | 2 | 50.0% |
Młodzieżowe MPX 2024 game events:
| 07.09.2024 ATRE Indians - Panthers 5 - 13 | |||
|---|---|---|---|
| 11.29 | 3 - 2 | Amelia Sroka | Bartosz Tarkowski |
| 07.09.2024 ATRE Indians - Panthers Black 10 - 3 | |||
|---|---|---|---|
| 7.36 | 2 - 1 | Olga Begier | Bartosz Tarkowski |
| 25.27 | 6 - 1 | Bartosz Tarkowski | Hubert Durczak |
| 07.09.2024 ATRE Indians - Panthers Black 9 - 6 | |||
|---|---|---|---|
| 8.28 | 2 - 1 | Nadia Górzna | Bartosz Tarkowski |
| 16.34 | 5 - 1 | Bartosz Tarkowski | Hubert Geremek |
| 44.42 | 8 - 5 | Hubert Geremek | Bartosz Tarkowski |
| 48.10 | 9 - 6 | Hubert Geremek | Bartosz Tarkowski |


