| Event |
Division |
Team |
Games |
Passes |
Goals |
Cal. |
Tot. |
Pass avg. |
Goal avg. |
Point avg. |
Wins |
Win-% |
| Mistrzostwa Polski Mixed 2025 |
Round I |
Wrocław Południe |
4 |
0 |
1 |
0 |
1 |
0.00 |
0.25 |
0.25 |
2 |
50.0% |
| Mistrzostwa Polski Mixed 2025 |
MPX 2025 - I League |
Wrocław Południe |
5 |
1 |
3 |
0 |
4 |
0.20 |
0.60 |
0.80 |
1 |
20.0% |
| Mistrzostwa Polski Mixed 2024 |
Runda Wiosenna |
Wrocław Południe |
4 |
1 |
4 |
0 |
5 |
0.25 |
1.00 |
1.25 |
3 |
75.0% |
| Mistrzostwa Polski Mixed 2024 |
I League |
Wrocław Południe |
6 |
0 |
2 |
0 |
2 |
0.00 |
0.33 |
0.33 |
2 |
33.3% |
| Halowe Mistrzostwa Polski 2024 |
HMP 2024 - II Liga |
Wrocław Przedpołudnie |
5 |
1 |
5 |
0 |
6 |
0.20 |
1.00 |
1.20 |
1 |
20.0% |
| VIII Plażowe Mistrzostwa Polski 2023 |
PMP 2023 |
Wrocław Południe |
6 |
0 |
1 |
0 |
1 |
0.00 |
0.17 |
0.17 |
2 |
33.3% |
| Mistrzostwa Polski OW 2023 |
Women's |
Południowe Flow |
5 |
0 |
4 |
0 |
4 |
0.00 |
0.80 |
0.80 |
3 |
60.0% |
| Mistrzostwa Polski Mixed 2023 |
I Liga Mixed |
Wrocław Południe |
6 |
1 |
2 |
0 |
3 |
0.17 |
0.33 |
0.50 |
1 |
16.7% |
| Mistrzostwa Polski Mixed 2023 |
Runda Wiosenna |
Wrocław Południe |
4 |
1 |
4 |
0 |
5 |
0.25 |
1.00 |
1.25 |
1 |
25.0% |
| Halowe Mistrzostwa Polski 2023 |
HMP 2023 - II Liga |
Wrocław Przedpołudnie |
5 |
1 |
3 |
0 |
4 |
0.20 |
0.60 |
0.80 |
0 |
0.0% |
| Mistrzostwa Polski Mixed 2022 |
II Liga |
Wrocław Południe |
4 |
0 |
5 |
0 |
5 |
0.00 |
1.25 |
1.25 |
3 |
75.0% |
| Mistrzostwa Polski Mixed 2021 |
Mixed 1st Round |
Wrocław Południe |
3 |
0 |
1 |
0 |
1 |
0.00 |
0.33 |
0.33 |
2 |
66.7% |
| Mistrzostwa Polski Mixed 2021 |
Mixed 2nd Round |
Wrocław Południe |
3 |
0 |
1 |
0 |
1 |
0.00 |
0.33 |
0.33 |
1 |
33.3% |