#26 Antoni Petrow-Ganew
Season: Młodzieżowe MPOW 2024
Series: U20 Open
Team: Sky This
Młodzieżowe MPOW 2024:
| Games | Passes | Goals | Tot. | Pass avg. | Goal avg. | Point avg. | Wins | Win-% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 | 4 | 1 | 5 | 0.80 | 0.20 | 1.00 | 3 | 60.0% |
History:
| Event type | Division | Games | Passes | Goals | Cal. | Tot. | Pass avg. | Goal avg. | Point avg. | Wins | Win-% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| outdoor | open | 4 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0.00 | 0.50 | 0.50 | 2 | 50.0% |
| outdoor | mixed | 15 | 6 | 8 | 0 | 14 | 0.40 | 0.53 | 0.93 | 6 | 40.0% |
| outdoor | U20 open | 9 | 6 | 3 | 0 | 9 | 0.67 | 0.33 | 1.00 | 5 | 55.6% |
| indoor | open | 8 | 5 | 4 | 0 | 9 | 0.63 | 0.50 | 1.13 | 4 | 50.0% |
| indoor | mixed | 11 | 9 | 10 | 0 | 19 | 0.82 | 0.91 | 1.73 | 7 | 63.6% |
| indoor | U20 open | 4 | 9 | 5 | 0 | 14 | 2.25 | 1.25 | 3.50 | 3 | 75.0% |
| indoor | U20 mixed | 4 | 1 | 3 | 0 | 4 | 0.25 | 0.75 | 1.00 | 3 | 75.0% |
| Total | 55 | 36 | 35 | 0 | 71 | 0.65 | 0.64 | 1.29 | 30 | 54.5% | |
| Event | Division | Team | Games | Passes | Goals | Cal. | Tot. | Pass avg. | Goal avg. | Point avg. | Wins | Win-% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mistrzostwa Polski Mixed 2025 | MPX 2025 - I League | Sky This | 5 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0.00 | 0.40 | 0.40 | 3 | 60.0% |
| Halowe Mistrzostwa Polski 2025 | HMP 2025 - II Liga | Sky This II | 5 | 3 | 4 | 0 | 7 | 0.60 | 0.80 | 1.40 | 4 | 80.0% |
| WLU* 2024/25 | Open | Sky This | 8 | 5 | 4 | 0 | 9 | 0.63 | 0.50 | 1.13 | 4 | 50.0% |
| Młodzieżowe MPOW 2024 | U20 Open | Sky This | 5 | 4 | 1 | 0 | 5 | 0.80 | 0.20 | 1.00 | 3 | 60.0% |
| Mistrzostwa Polski Mixed 2024 | II League | Sky This II | 5 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0.20 | 0.20 | 0.40 | 0 | 0.0% |
| WLU* 2023/24 | Mixed | Sky This Sawa | 6 | 6 | 6 | 0 | 12 | 1.00 | 1.00 | 2.00 | 3 | 50.0% |
| Młodzieżowe MPOW 2023 | U20 Open | Mendy's | 4 | 2 | 2 | 0 | 4 | 0.50 | 0.50 | 1.00 | 2 | 50.0% |
| Mistrzostwa Polski OW 2023 | Open | Sky This | 4 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0.00 | 0.50 | 0.50 | 2 | 50.0% |
| Mistrzostwa Polski Mixed 2023 | II Liga Mixed | Sky This New Gen | 5 | 5 | 5 | 0 | 10 | 1.00 | 1.00 | 2.00 | 3 | 60.0% |
| Młodzieżowe HMP 2023 | MHMP 2023 - U20 Mixed | Sky This | 4 | 1 | 3 | 0 | 4 | 0.25 | 0.75 | 1.00 | 3 | 75.0% |
| Młodzieżowe HMP 2023 | MHMP 2023 - U20 Open | Sky This | 4 | 9 | 5 | 0 | 14 | 2.25 | 1.25 | 3.50 | 3 | 75.0% |
Młodzieżowe MPOW 2024 game events:
| 22.06.2024 Sky This - Panthers 13 - 6 | |||
|---|---|---|---|
| 0.01 | 1 - 0 | Antoni Petrow-Ganew | Benedykt Deskur |
| 27.02 | 10 - 4 | Benedykt Deskur | Antoni Petrow-Ganew |
| 22.06.2024 Lynx - Sky This 5 - 13 | |||
|---|---|---|---|
| 31.38 | 4 - 11 | Antoni Petrow-Ganew | Benedykt Deskur |
| 22.06.2024 Luźne Papaje - Sky This 12 - 9 | |||
|---|---|---|---|
| 7.56 | 1 - 2 | Antoni Petrow-Ganew | Benedykt Deskur |
| 22.06.2024 Luźne Papaje - Sky This 12 - 9 | |||
|---|---|---|---|
| 45.34 | 11 - 9 | Antoni Petrow-Ganew | Mikołaj Żakowicz |


