#39 Katarzyna Frencek
Season: Halowe Mistrzostwa Polski 2024
Series: HMP 2024 - II Liga
Team: RJP II
Halowe Mistrzostwa Polski 2024:
| Games | Passes | Goals | Tot. | Pass avg. | Goal avg. | Point avg. | Wins | Win-% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 | 1 | 11 | 12 | 0.20 | 2.20 | 2.40 | 4 | 80.0% |
History:
| Event type | Division | Games | Passes | Goals | Cal. | Tot. | Pass avg. | Goal avg. | Point avg. | Wins | Win-% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| outdoor | women's | 10 | 4 | 12 | 0 | 16 | 0.40 | 1.20 | 1.60 | 4 | 40.0% |
| outdoor | mixed | 16 | 0 | 6 | 0 | 6 | 0.00 | 0.38 | 0.38 | 7 | 43.8% |
| indoor | women's | 8 | 3 | 22 | 0 | 25 | 0.38 | 2.75 | 3.13 | 3 | 37.5% |
| indoor | mixed | 41 | 17 | 91 | 0 | 108 | 0.41 | 2.22 | 2.63 | 14 | 34.1% |
| beach | mixed | 12 | 3 | 11 | 0 | 14 | 0.25 | 0.92 | 1.17 | 7 | 58.3% |
| Total | 87 | 27 | 142 | 0 | 169 | 0.31 | 1.63 | 1.94 | 35 | 40.2% | |
| Event | Division | Team | Games | Passes | Goals | Cal. | Tot. | Pass avg. | Goal avg. | Point avg. | Wins | Win-% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| WLU* 2025/26 | Women | 042 | 4 | 1 | 9 | 0 | 10 | 0.25 | 2.25 | 2.50 | 0 | 0.0% |
| Mistrzostwa Polski Mixed 2025 | MPX 2025 - I League | RJP | 5 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0.00 | 0.20 | 0.20 | 0 | 0.0% |
| Halowe Mistrzostwa Polski 2025 | HMP 2025 - I Liga | RJP II | 5 | 0 | 12 | 0 | 12 | 0.00 | 2.40 | 2.40 | 0 | 0.0% |
| WLU* 2024/25 | Mixed | RJP | 8 | 2 | 17 | 0 | 19 | 0.25 | 2.13 | 2.38 | 2 | 25.0% |
| WLU* 2024/25 | Mixed | Flow | 3 | 1 | 7 | 0 | 8 | 0.33 | 2.33 | 2.67 | 2 | 66.7% |
| IX Plażowe Mistrzostwa Polski 2024 | PMP 2024 | RJP Cisza | 6 | 3 | 8 | 0 | 11 | 0.50 | 1.33 | 1.83 | 2 | 33.3% |
| Mistrzostwa Polski OW 2024 | Women's | RJP Women | 5 | 3 | 6 | 0 | 9 | 0.60 | 1.20 | 1.80 | 1 | 20.0% |
| Halowe Mistrzostwa Polski 2024 | HMP 2024 - II Liga | RJP II | 5 | 1 | 11 | 0 | 12 | 0.20 | 2.20 | 2.40 | 4 | 80.0% |
| WLU* 2023/24 | Mixed | Flow | 9 | 10 | 28 | 0 | 38 | 1.11 | 3.11 | 4.22 | 4 | 44.4% |
| Mistrzostwa Polski OW 2023 | Women's | RJP Women | 5 | 1 | 6 | 0 | 7 | 0.20 | 1.20 | 1.40 | 3 | 60.0% |
| Mistrzostwa Polski Mixed 2023 | I Liga Mixed | RJP | 4 | 0 | 4 | 0 | 4 | 0.00 | 1.00 | 1.00 | 2 | 50.0% |
| Halowe Mistrzostwa Polski 2023 | HMP 2023 - II Liga | Flow II | 5 | 3 | 16 | 0 | 19 | 0.60 | 3.20 | 3.80 | 1 | 20.0% |
| WLU* 2022/23 | Mixed | Kalipso | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1 | 16.7% |
| VII Plażowe Mistrzostwa Polski 2022 | Mixed | Flow | 6 | 0 | 3 | 0 | 3 | 0.00 | 0.50 | 0.50 | 5 | 83.3% |
| Mistrzostwa Polski Mixed 2022 | Runda Wiosenna | Flow | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 3 | 75.0% |
| Mistrzostwa Polski Mixed 2022 | I Liga | Flow | 3 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0.00 | 0.33 | 0.33 | 2 | 66.7% |
| WLU* 2021/22 | Women | Flowers | 4 | 2 | 13 | 0 | 15 | 0.50 | 3.25 | 3.75 | 3 | 75.0% |
Halowe Mistrzostwa Polski 2024 game events:
| 09.03.2024 RJP II - Flow II 16 - 8 | |||
|---|---|---|---|
| 6.11 | 1 - 1 | Alex Tarasenko | Katarzyna Frencek |
| 12.21 | 4 - 2 | Tomasz Kurek | Katarzyna Frencek |
| 17.45 | 7 - 3 | Piotr Pieniążek | Katarzyna Frencek |
| 28.09 | 14 - 5 | Oleg Baibuz | Katarzyna Frencek |
| 09.03.2024 Pogoń Pyton - RJP II 10 - 14 | |||
|---|---|---|---|
| 6.45 | 1 - 4 | Alex Tarasenko | Katarzyna Frencek |
| 17.03 | 2 - 9 | Alex Tarasenko | Katarzyna Frencek |
| 09.03.2024 Saważ Ultimą - RJP II 18 - 9 | |||
|---|---|---|---|
| 23.06 | 12 - 7 | Piotr Pieniążek | Katarzyna Frencek |
| 10.03.2024 4hands II - RJP II 12 - 13 | |||
|---|---|---|---|
| 15.53 | 7 - 4 | Jakub Kaługa | Katarzyna Frencek |
| 10.03.2024 RJP II - Wrocław Przedpołudnie 14 - 12 | |||
|---|---|---|---|
| 15.48 | 7 - 4 | Katarzyna Frencek | Alex Tarasenko |
| 19.07 | 9 - 6 | Oleg Baibuz | Katarzyna Frencek |
| 29.36 | 13 - 10 | Lorena Pérez Yarza | Katarzyna Frencek |
| 32.29 | 14 - 12 | Patrycja Paczyńska-Jasińska | Katarzyna Frencek |


