#23 Stanisław Traczyk
Season: Halowe Mistrzostwa Polski 2024
Series: HMP 2024 - II Liga
Team: ATRE Indians
|
Halowe Mistrzostwa Polski 2024:
| Games | Passes | Goals | Tot. | Pass avg. | Goal avg. | Point avg. | Wins | Win-% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 | 12 | 10 | 22 | 2.40 | 2.00 | 4.40 | 2 | 40.0% |
History:
| Event type | Division | Games | Passes | Goals | Cal. | Tot. | Pass avg. | Goal avg. | Point avg. | Wins | Win-% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| outdoor | open | 9 | 2 | 9 | 0 | 11 | 0.22 | 1.00 | 1.22 | 0 | 0.0% |
| outdoor | mixed | 15 | 14 | 11 | 0 | 25 | 0.93 | 0.73 | 1.67 | 7 | 46.7% |
| outdoor | U20 open | 7 | 9 | 6 | 0 | 15 | 1.29 | 0.86 | 2.14 | 2 | 28.6% |
| outdoor | U20 mixed | 13 | 12 | 9 | 0 | 21 | 0.92 | 0.69 | 1.62 | 5 | 38.5% |
| indoor | mixed | 25 | 35 | 28 | 0 | 63 | 1.40 | 1.12 | 2.52 | 8 | 32.0% |
| indoor | U20 open | 8 | 9 | 22 | 0 | 31 | 1.13 | 2.75 | 3.88 | 5 | 62.5% |
| indoor | U20 mixed | 9 | 17 | 18 | 0 | 35 | 1.89 | 2.00 | 3.89 | 4 | 44.4% |
| beach | mixed | 12 | 6 | 5 | 0 | 11 | 0.50 | 0.42 | 0.92 | 1 | 8.3% |
| Total | 98 | 104 | 108 | 0 | 212 | 1.06 | 1.10 | 2.16 | 32 | 32.7% | |
| Event | Division | Team | Games | Passes | Goals | Cal. | Tot. | Pass avg. | Goal avg. | Point avg. | Wins | Win-% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Halowe Mistrzostwa Polski 2026 | HMP 2026 - III League | Dogoń Pyton | 5 | 12 | 2 | 0 | 14 | 2.40 | 0.40 | 2.80 | 3 | 60.0% |
| Mistrzostwa Polski OW 2024 | Open | ATRE Pyton | 5 | 0 | 4 | 0 | 4 | 0.00 | 0.80 | 0.80 | 0 | 0.0% |
| Mistrzostwa Polski Mixed 2024 | II League | ATRE Indians | 6 | 6 | 7 | 0 | 13 | 1.00 | 1.17 | 2.17 | 3 | 50.0% |
| Halowe Mistrzostwa Polski 2024 | HMP 2024 - II Liga | ATRE Indians | 5 | 12 | 10 | 0 | 22 | 2.40 | 2.00 | 4.40 | 2 | 40.0% |
| WLU* 2023/24 | Mixed | Pogoń Pyton | 5 | 3 | 3 | 0 | 6 | 0.60 | 0.60 | 1.20 | 2 | 40.0% |
| Młodzieżowe MPX 2023 | U20 Mixed | ATRE Old Bears | 5 | 7 | 3 | 0 | 10 | 1.40 | 0.60 | 2.00 | 3 | 60.0% |
| VIII Plażowe Mistrzostwa Polski 2023 | PMP 2023 | ATRE Indians | 6 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0.00 | 0.17 | 0.17 | 0 | 0.0% |
| Młodzieżowe MPOW 2023 | U20 Open | ATRE Indians | 4 | 9 | 5 | 0 | 14 | 2.25 | 1.25 | 3.50 | 1 | 25.0% |
| Mistrzostwa Polski OW 2023 | Open | ATRE Indians | 4 | 2 | 5 | 0 | 7 | 0.50 | 1.25 | 1.75 | 0 | 0.0% |
| Mistrzostwa Polski Mixed 2023 | II Liga Mixed | ATRE Indians | 5 | 4 | 3 | 0 | 7 | 0.80 | 0.60 | 1.40 | 4 | 80.0% |
| Młodzieżowe HMP 2023 | MHMP 2023 - U20 Mixed | ATRE Indians White | 5 | 9 | 9 | 1 | 18 | 1.80 | 1.80 | 3.60 | 2 | 40.0% |
| Młodzieżowe HMP 2023 | MHMP 2023 - U20 Open | ATRE Indians | 4 | 5 | 11 | 0 | 16 | 1.25 | 2.75 | 4.00 | 3 | 75.0% |
| Halowe Mistrzostwa Polski 2023 | HMP 2023 - II Liga | ATRE Indians | 5 | 4 | 7 | 0 | 11 | 0.80 | 1.40 | 2.20 | 1 | 20.0% |
| Młodzieżowe MP 2022 | U20 Mixed | ATRE Indians | 4 | 5 | 5 | 0 | 10 | 1.25 | 1.25 | 2.50 | 2 | 50.0% |
| VII Plażowe Mistrzostwa Polski 2022 | Mixed | ATRE Indians | 6 | 6 | 4 | 0 | 10 | 1.00 | 0.67 | 1.67 | 1 | 16.7% |
| Mistrzostwa Polski Mixed 2022 | II Liga | ATRE Indians | 4 | 4 | 1 | 0 | 5 | 1.00 | 0.25 | 1.25 | 0 | 0.0% |
| Młodzieżowe HMP 2022 | U20 Mixed | ATRE Indians (A) | 4 | 8 | 9 | 0 | 17 | 2.00 | 2.25 | 4.25 | 2 | 50.0% |
| Młodzieżowe HMP 2022 | U20 Open | ATRE Indians | 4 | 4 | 11 | 0 | 15 | 1.00 | 2.75 | 3.75 | 2 | 50.0% |
| Halowe Mistrzostwa Polski 2022 | II League | ATRE Indians | 5 | 4 | 6 | 0 | 10 | 0.80 | 1.20 | 2.00 | 0 | 0.0% |
| Młodzieżowe MP 2021 | U17 & U20 Open | ATRE Indians | 3 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0.00 | 0.33 | 0.33 | 1 | 33.3% |
| Młodzieżowe MP 2021 | U20 Mixed | ATRE Indians | 4 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0.00 | 0.25 | 0.25 | 0 | 0.0% |
Halowe Mistrzostwa Polski 2024 game events:
| 09.03.2024 ATRE Indians - Saważ Ultimą 13 - 15 | |||
|---|---|---|---|
| 3.35 | 3 - 2 | Gracjan Głowacki | Stanisław Traczyk |
| 8.58 | 7 - 5 | Aleks Nitka | Stanisław Traczyk |
| 22.30 | 10 - 9 | Gracjan Głowacki | Stanisław Traczyk |
| 23.14 | 11 - 9 | Paweł Gorajski | Stanisław Traczyk |
| 32.43 | 13 - 14 | Stanisław Traczyk | Gracjan Głowacki |
| 09.03.2024 042 - ATRE Indians 22 - 9 | |||
|---|---|---|---|
| 12.26 | 8 - 4 | Amelia Grochowska | Stanisław Traczyk |
| 24.39 | 16 - 7 | Stanisław Traczyk | Olga Begier |
| 26.40 | 17 - 8 | Stanisław Traczyk | Paweł Gorajski |
| 31.57 | 21 - 9 | Aleks Nitka | Stanisław Traczyk |
| 09.03.2024 ATRE Indians - Flow II 16 - 9 | |||
|---|---|---|---|
| 1.32 | 1 - 0 | Stanisław Traczyk | Artur Geremek |
| 15.24 | 9 - 3 | Aleks Nitka | Stanisław Traczyk |
| 25.57 | 12 - 7 | Paweł Gorajski | Stanisław Traczyk |
| 31.52 | 15 - 9 | Stanisław Traczyk | Artur Geremek |
| 10.03.2024 Ultimatum Sztorm - ATRE Indians 19 - 10 | |||
|---|---|---|---|
| 10.51 | 9 - 4 | Stanisław Traczyk | Paweł Gorajski |
| 25.41 | 16 - 9 | Stanisław Traczyk | Gracjan Głowacki |
| 31.42 | 18 - 10 | Aleks Nitka | Stanisław Traczyk |
| 10.03.2024 Kato Vice - ATRE Indians 14 - 17 | |||
|---|---|---|---|
| 10.11 | 4 - 6 | Stanisław Traczyk | Gracjan Głowacki |
| 14.13 | 6 - 8 | Stanisław Traczyk | Amelia Grochowska |
| 14.59 | 6 - 9 | Stanisław Traczyk | Olga Majewska |
| 20.34 | 11 - 13 | Stanisław Traczyk | Gracjan Głowacki |
| 28.40 | 13 - 15 | Stanisław Traczyk | Julia Piskalska |
| 31.13 | 14 - 17 | Gracjan Głowacki | Stanisław Traczyk |


