| Event |
Division |
Team |
Games |
Passes |
Goals |
Cal. |
Tot. |
Pass avg. |
Goal avg. |
Point avg. |
Wins |
Win-% |
| XI Plażowe Mistrzostwa Polski |
Plażowe Mistrzostwa Polski |
Flow |
6 |
3 |
7 |
0 |
10 |
0.50 |
1.17 |
1.67 |
4 |
66.7% |
| Mistrzostwa Polski O/W 2026 |
Open |
Boa D |
6 |
3 |
14 |
0 |
17 |
0.50 |
2.33 |
2.83 |
3 |
50.0% |
| Halowe Mistrzostwa Polski 2026 |
HMP 2026 - I League |
Flow |
5 |
4 |
9 |
0 |
13 |
0.80 |
1.80 |
2.60 |
2 |
40.0% |
| WLU* 2025/26 |
Open |
Flow |
12 |
8 |
38 |
0 |
46 |
0.67 |
3.17 |
3.83 |
6 |
50.0% |
| X Mistrzostwa Polski w Beach Ultimate 2025 |
MPBU 2025 |
Flow |
6 |
0 |
10 |
0 |
10 |
0.00 |
1.67 |
1.67 |
5 |
83.3% |
| Mistrzostwa Polski Mixed 2025 |
Round I |
Flow |
4 |
0 |
4 |
0 |
4 |
0.00 |
1.00 |
1.00 |
1 |
25.0% |
| Mistrzostwa Polski Mixed 2025 |
MPX 2025 - I League |
Flow |
5 |
0 |
3 |
0 |
3 |
0.00 |
0.60 |
0.60 |
3 |
60.0% |
| Halowe Mistrzostwa Polski 2025 |
HMP 2025 - I Liga |
Flow |
5 |
2 |
7 |
0 |
9 |
0.40 |
1.40 |
1.80 |
2 |
40.0% |
| WLU* 2024/25 |
Mixed |
Flow |
17 |
20 |
32 |
0 |
52 |
1.18 |
1.88 |
3.06 |
3 |
17.6% |
| WLU* 2024/25 |
Open |
Flow |
12 |
7 |
33 |
0 |
40 |
0.58 |
2.75 |
3.33 |
5 |
41.7% |
| IX Plażowe Mistrzostwa Polski 2024 |
PMP 2024 |
Flow |
7 |
1 |
4 |
0 |
5 |
0.14 |
0.57 |
0.71 |
2 |
28.6% |
| Mistrzostwa Polski OW 2024 |
Open |
Flow |
5 |
0 |
4 |
0 |
4 |
0.00 |
0.80 |
0.80 |
3 |
60.0% |
| Mistrzostwa Polski Mixed 2024 |
Runda Wiosenna |
Flow |
4 |
1 |
1 |
0 |
2 |
0.25 |
0.25 |
0.50 |
4 |
100.0% |
| Mistrzostwa Polski Mixed 2024 |
I League |
Flow |
5 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0.00 |
0.00 |
0.00 |
4 |
80.0% |
| Halowe Mistrzostwa Polski 2024 |
HMP 2024 - II Liga |
Flow II |
5 |
4 |
12 |
0 |
16 |
0.80 |
2.40 |
3.20 |
0 |
0.0% |
| WLU* 2023/24 |
Mixed |
Flow |
18 |
1 |
36 |
0 |
37 |
0.06 |
2.00 |
2.06 |
9 |
50.0% |
| WLU* 2023/24 |
Open |
Flow |
6 |
1 |
6 |
0 |
7 |
0.17 |
1.00 |
1.17 |
1 |
16.7% |