#37 Michał Dauenhauer
Season: WLU* 2023/24
Series: Open
Team: 042
|
WLU* 2023/24:
| Games | Passes | Goals | Tot. | Pass avg. | Goal avg. | Point avg. | Wins | Win-% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11 | 11 | 12 | 23 | 1.00 | 1.09 | 2.09 | 1 | 9.1% |
History:
| Event type | Division | Games | Passes | Goals | Cal. | Tot. | Pass avg. | Goal avg. | Point avg. | Wins | Win-% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| outdoor | open | 10 | 4 | 8 | 0 | 12 | 0.40 | 0.80 | 1.20 | 3 | 30.0% |
| outdoor | mixed | 23 | 16 | 28 | 0 | 44 | 0.70 | 1.22 | 1.91 | 9 | 39.1% |
| indoor | open | 31 | 23 | 33 | 0 | 56 | 0.74 | 1.06 | 1.81 | 3 | 9.7% |
| indoor | mixed | 86 | 60 | 95 | 0 | 155 | 0.70 | 1.10 | 1.80 | 24 | 27.9% |
| beach | mixed | 17 | 3 | 19 | 0 | 22 | 0.18 | 1.12 | 1.29 | 5 | 29.4% |
| Total | 167 | 106 | 183 | 0 | 289 | 0.63 | 1.10 | 1.73 | 44 | 26.3% | |
| Event | Division | Team | Games | Passes | Goals | Cal. | Tot. | Pass avg. | Goal avg. | Point avg. | Wins | Win-% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Halowe Mistrzostwa Polski 2026 | HMP 2026 - II League | 042 | 6 | 10 | 8 | 0 | 18 | 1.67 | 1.33 | 3.00 | 3 | 50.0% |
| WLU* 2025/26 | Mixed | 042 | 11 | 10 | 6 | 0 | 16 | 0.91 | 0.55 | 1.45 | 2 | 18.2% |
| WLU* 2025/26 | Open | DP Skansen | 4 | 2 | 4 | 0 | 6 | 0.50 | 1.00 | 1.50 | 1 | 25.0% |
| X Mistrzostwa Polski w Beach Ultimate 2025 | MPBU 2025 | 042 | 6 | 2 | 12 | 0 | 14 | 0.33 | 2.00 | 2.33 | 3 | 50.0% |
| Mistrzostwa Polski Mixed 2025 | MPX 2025 - II League | 042 | 5 | 8 | 8 | 0 | 16 | 1.60 | 1.60 | 3.20 | 2 | 40.0% |
| Halowe Mistrzostwa Polski 2025 | HMP 2025 - II Liga | 042 | 5 | 2 | 8 | 0 | 10 | 0.40 | 1.60 | 2.00 | 2 | 40.0% |
| WLU* 2024/25 | Mixed | 042 | 6 | 3 | 5 | 0 | 8 | 0.50 | 0.83 | 1.33 | 0 | 0.0% |
| WLU* 2024/25 | Open | All in | 4 | 2 | 4 | 0 | 6 | 0.50 | 1.00 | 1.50 | 1 | 25.0% |
| Mistrzostwa Polski OW 2024 | Open | Uprising Origins | 5 | 1 | 4 | 0 | 5 | 0.20 | 0.80 | 1.00 | 2 | 40.0% |
| Mistrzostwa Polski Mixed 2024 | II League | 042 | 5 | 1 | 7 | 0 | 8 | 0.20 | 1.40 | 1.60 | 4 | 80.0% |
| Halowe Mistrzostwa Polski 2024 | HMP 2024 - II Liga | 042 | 5 | 5 | 15 | 0 | 20 | 1.00 | 3.00 | 4.00 | 2 | 40.0% |
| WLU* 2023/24 | Mixed | 042 | 18 | 12 | 14 | 0 | 26 | 0.67 | 0.78 | 1.44 | 4 | 22.2% |
| WLU* 2023/24 | Open | 042 | 11 | 11 | 12 | 0 | 23 | 1.00 | 1.09 | 2.09 | 1 | 9.1% |
| VIII Plażowe Mistrzostwa Polski 2023 | PMP 2023 | 042 | 6 | 1 | 3 | 0 | 4 | 0.17 | 0.50 | 0.67 | 2 | 33.3% |
| Mistrzostwa Polski OW 2023 | Open | Pan Pyton | 5 | 3 | 4 | 0 | 7 | 0.60 | 0.80 | 1.40 | 1 | 20.0% |
| Mistrzostwa Polski Mixed 2023 | Runda Wiosenna | 042 | 4 | 2 | 2 | 0 | 4 | 0.50 | 0.50 | 1.00 | 1 | 25.0% |
| Mistrzostwa Polski Mixed 2023 | II Liga Mixed | 042 | 5 | 4 | 2 | 0 | 6 | 0.80 | 0.40 | 1.20 | 1 | 20.0% |
| Halowe Mistrzostwa Polski 2023 | HMP 2023 - II Liga | 042 | 5 | 4 | 9 | 0 | 13 | 0.80 | 1.80 | 2.60 | 2 | 40.0% |
| WLU* 2022/23 | Mixed | 042 | 17 | 9 | 21 | 0 | 30 | 0.53 | 1.24 | 1.76 | 7 | 41.2% |
| WLU* 2022/23 | Open | 042 | 12 | 8 | 13 | 0 | 21 | 0.67 | 1.08 | 1.75 | 0 | 0.0% |
| Mistrzostwa Polski Mixed 2022 | II Liga | 042 | 4 | 1 | 9 | 0 | 10 | 0.25 | 2.25 | 2.50 | 1 | 25.0% |
| WLU* 2021/22 | Mixed | 042 | 13 | 5 | 9 | 0 | 14 | 0.38 | 0.69 | 1.08 | 2 | 15.4% |
| VI Plażowe Mistrzostwa Polski 2021 | Mixed | 042 | 5 | 0 | 4 | 0 | 4 | 0.00 | 0.80 | 0.80 | 0 | 0.0% |
WLU* 2023/24 game events:
| 10.12.2023 Żubry - 042 19 - 12 | |||
|---|---|---|---|
| 2.13 | 3 - 1 | Mateusz Franiak | Michał Dauenhauer |
| 11.30 | 10 - 8 | Raman Lisiankou | Michał Dauenhauer |
| 10.12.2023 Boa D - 042 9 - 8 | |||
|---|---|---|---|
| 9.05 | 3 - 3 | Łukasz Gruszczelak | Michał Dauenhauer |
| 13.29 | 3 - 5 | Mirosław Maliszewski | Michał Dauenhauer |
| 10.12.2023 Uprising - 042 19 - 9 | |||
|---|---|---|---|
| 16.47 | 13 - 3 | Łukasz Gruszczelak | Michał Dauenhauer |
| 10.12.2023 042 - Panthers Junior 11 - 10 | |||
|---|---|---|---|
| 7.50 | 4 - 6 | Michał Dauenhauer | |
| 22.08 | 9 - 10 | Mirosław Maliszewski | Michał Dauenhauer |
| 07.01.2024 Flow - 042 11 - 9 | |||
|---|---|---|---|
| 7.48 | 4 - 3 | Łukasz Gruszczelak | Michał Dauenhauer |
| 9.39 | 5 - 4 | Michał Dauenhauer | Jakub Stawiszyński |
| 25.00 | 11 - 9 | Michał Dauenhauer | Łukasz Gruszczelak |
| 07.01.2024 042 - RJP Open 10 - 13 | |||
|---|---|---|---|
| 2.38 | 2 - 2 | Kuba Piasecki | Michał Dauenhauer |
| 6.49 | 3 - 3 | Michał Dauenhauer | Artur Markiewicz |
| 18.40 | 7 - 8 | Michał Dauenhauer | Artur Markiewicz |
| 21.12 | 8 - 10 | Michał Dauenhauer | Kuba Piasecki |
| 07.01.2024 042 - Ultimatum 10 - 16 | |||
|---|---|---|---|
| 11.24 | 4 - 7 | Michał Dauenhauer | Mirosław Maliszewski |
| 13.22 | 6 - 9 | Michał Dauenhauer | Maciej Henrykowski |
| 21.33 | 9 - 14 | Michał Dauenhauer | Artur Markiewicz |
| 11.02.2024 042 - mJAH Pany 13 - 14 | |||
|---|---|---|---|
| 13.19 | 3 - 6 | Michał Dauenhauer | Mateusz Franiak |
| 11.02.2024 042 - Oczekiwania i Pretensje 9 - 15 | |||
|---|---|---|---|
| 9.12 | 3 - 3 | Michał Dauenhauer | Łukasz Gruszczelak |
| 24.38 | 9 - 15 | Łukasz Gruszczelak | Michał Dauenhauer |
| 11.02.2024 Ka K.O. - 042 9 - 8 | |||
|---|---|---|---|
| 4.26 | 2 - 2 | Piotr Pieniążek | Michał Dauenhauer |
| 20.20 | 7 - 7 | Michał Dauenhauer | |
| 11.02.2024 nevermixed - 042 16 - 7 | |||
|---|---|---|---|
| 20.41 | 14 - 7 | Piotr Pieniążek | Michał Dauenhauer |


