#11 Anton Karpinskyi
Season: Mistrzostwa Polski OW 2023
Series: Open
Team: North
Mistrzostwa Polski OW 2023:
| Games | Passes | Goals | Tot. | Pass avg. | Goal avg. | Point avg. | Wins | Win-% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 | 17 | 5 | 22 | 3.40 | 1.00 | 4.40 | 2 | 40.0% |
History:
| Event type | Division | Games | Passes | Goals | Cal. | Tot. | Pass avg. | Goal avg. | Point avg. | Wins | Win-% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| outdoor | open | 5 | 17 | 5 | 0 | 22 | 3.40 | 1.00 | 4.40 | 2 | 40.0% |
| outdoor | mixed | 20 | 65 | 16 | 0 | 81 | 3.25 | 0.80 | 4.05 | 10 | 50.0% |
| indoor | open | 7 | 20 | 11 | 0 | 31 | 2.86 | 1.57 | 4.43 | 2 | 28.6% |
| indoor | mixed | 27 | 101 | 39 | 1 | 140 | 3.74 | 1.44 | 5.19 | 19 | 70.4% |
| beach | mixed | 19 | 28 | 13 | 0 | 41 | 1.47 | 0.68 | 2.16 | 9 | 47.4% |
| Total | 78 | 231 | 84 | 1 | 315 | 2.96 | 1.08 | 4.04 | 42 | 53.8% | |
| Event | Division | Team | Games | Passes | Goals | Cal. | Tot. | Pass avg. | Goal avg. | Point avg. | Wins | Win-% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| X Mistrzostwa Polski w Beach Ultimate 2025 | MPBU 2025 | Ultimatum | 6 | 9 | 6 | 0 | 15 | 1.50 | 1.00 | 2.50 | 2 | 33.3% |
| IX Plażowe Mistrzostwa Polski 2024 | PMP 2024 | Ultimatum Piach | 6 | 10 | 2 | 0 | 12 | 1.67 | 0.33 | 2.00 | 3 | 50.0% |
| Mistrzostwa Polski Mixed 2024 | Runda Wiosenna | Ultimatum | 4 | 6 | 6 | 0 | 12 | 1.50 | 1.50 | 3.00 | 2 | 50.0% |
| Mistrzostwa Polski Mixed 2024 | I League | Ultimatum | 6 | 25 | 4 | 0 | 29 | 4.17 | 0.67 | 4.83 | 3 | 50.0% |
| Halowe Mistrzostwa Polski 2024 | HMP 2024 - II Liga | Ultimatum Sztorm | 5 | 23 | 6 | 1 | 29 | 4.60 | 1.20 | 5.80 | 4 | 80.0% |
| WLU* 2023/24 | Mixed | Ultimatum | 17 | 69 | 21 | 0 | 90 | 4.06 | 1.24 | 5.29 | 11 | 64.7% |
| WLU* 2023/24 | Open | Ultimatum | 7 | 20 | 11 | 0 | 31 | 2.86 | 1.57 | 4.43 | 2 | 28.6% |
| VIII Plażowe Mistrzostwa Polski 2023 | PMP 2023 | Ultimatum | 7 | 9 | 5 | 0 | 14 | 1.29 | 0.71 | 2.00 | 4 | 57.1% |
| Mistrzostwa Polski OW 2023 | Open | North | 5 | 17 | 5 | 0 | 22 | 3.40 | 1.00 | 4.40 | 2 | 40.0% |
| Mistrzostwa Polski Mixed 2023 | I Liga Mixed | Ultimatum | 6 | 19 | 3 | 0 | 22 | 3.17 | 0.50 | 3.67 | 3 | 50.0% |
| Mistrzostwa Polski Mixed 2023 | Runda Wiosenna | Ultimatum | 4 | 15 | 3 | 0 | 18 | 3.75 | 0.75 | 4.50 | 2 | 50.0% |
| Halowe Mistrzostwa Polski 2023 | HMP 2023 - II Liga | Ultimatum | 5 | 9 | 12 | 0 | 21 | 1.80 | 2.40 | 4.20 | 4 | 80.0% |
Mistrzostwa Polski OW 2023 game events:
| 03.06.2023 Południowe Flow I - North 15 - 1 | |||
|---|---|---|---|
| 12.03 | 4 - 1 | Anton Karpinskyi | Ruslan Komarovskyi |
| 03.06.2023 North - RJP Open 8 - 15 | |||
|---|---|---|---|
| 2.57 | 1 - 0 | Anton Karpinskyi | Tom Stefaniak |
| 63.22 | 7 - 11 | Anton Karpinskyi | Tom Stefaniak |
| 03.06.2023 North - Południowe Flow II 15 - 14 | |||
|---|---|---|---|
| 7.44 | 1 - 0 | Kamil Merchelski | Anton Karpinskyi |
| 15.50 | 3 - 0 | Anton Karpinskyi | Gustaw Rzyman |
| 24.51 | 5 - 3 | Anton Karpinskyi | Kamil Merchelski |
| 33.37 | 6 - 4 | Anton Karpinskyi | Gustaw Rzyman |
| 39.57 | 8 - 5 | Ruslan Komarovskyi | Anton Karpinskyi |
| 66.12 | 10 - 11 | Kamil Merchelski | Anton Karpinskyi |
| 71.31 | 12 - 12 | Anton Karpinskyi | Tomasz Bartniczak |
| 77.01 | 13 - 13 | Anton Karpinskyi | Piotr Przybyła |
| 04.06.2023 ATRE Indians - North 7 - 15 | |||
|---|---|---|---|
| 16.06 | 3 - 5 | Anton Karpinskyi | Tomasz Bartniczak |
| 23.24 | 3 - 6 | Anton Karpinskyi | Kamil Merchelski |
| 26.32 | 3 - 7 | Anton Karpinskyi | Michał Smużewski |
| 38.07 | 4 - 9 | Anton Karpinskyi | Cezary Przybyła |
| 47.16 | 4 - 12 | Anton Karpinskyi | Gustaw Rzyman |
| 59.00 | 6 - 14 | Maciej Dłuziński | Anton Karpinskyi |
| 63.38 | 7 - 15 | Maciej Dłuziński | Anton Karpinskyi |
| 04.06.2023 North - Żubry 4 - 15 | |||
|---|---|---|---|
| 2.44 | 1 - 0 | Anton Karpinskyi | Gustaw Rzyman |
| 5.08 | 2 - 0 | Anton Karpinskyi | Jakob Riemer |
| 17.56 | 3 - 3 | Anton Karpinskyi | Kamil Merchelski |
| 31.21 | 4 - 6 | Anton Karpinskyi | Kamil Merchelski |


