#44 Michał Wolniak
Season: Halowe Mistrzostwa Polski 2023
Series: HMP 2023 - III Liga
Team: Kato Vice
|
Halowe Mistrzostwa Polski 2023:
| Games | Passes | Goals | Tot. | Pass avg. | Goal avg. | Point avg. | Wins | Win-% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 | 1 | 4 | 5 | 0.20 | 0.80 | 1.00 | 5 | 100.0% |
History:
| Event type | Division | Games | Passes | Goals | Cal. | Tot. | Pass avg. | Goal avg. | Point avg. | Wins | Win-% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| outdoor | mixed | 5 | 4 | 2 | 0 | 6 | 0.80 | 0.40 | 1.20 | 2 | 40.0% |
| indoor | open | 35 | 20 | 21 | 0 | 41 | 0.57 | 0.60 | 1.17 | 9 | 25.7% |
| indoor | mixed | 54 | 46 | 30 | 0 | 76 | 0.85 | 0.56 | 1.41 | 23 | 42.6% |
| beach | mixed | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0.0% |
| Total | 98 | 70 | 53 | 0 | 123 | 0.71 | 0.54 | 1.26 | 34 | 34.7% | |
| Event | Division | Team | Games | Passes | Goals | Cal. | Tot. | Pass avg. | Goal avg. | Point avg. | Wins | Win-% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| XI Plażowe Mistrzostwa Polski | Plażowe Mistrzostwa Polski | Kato Vice | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0.0% |
| Halowe Mistrzostwa Polski 2026 | HMP 2026 - II League | Kato Vice | 6 | 2 | 4 | 0 | 6 | 0.33 | 0.67 | 1.00 | 3 | 50.0% |
| WLU* 2025/26 | Mixed | Kato Vice | 7 | 3 | 5 | 0 | 8 | 0.43 | 0.71 | 1.14 | 1 | 14.3% |
| WLU* 2025/26 | Open | Kato Chopy | 12 | 14 | 4 | 0 | 18 | 1.17 | 0.33 | 1.50 | 2 | 16.7% |
| Mistrzostwa Polski Mixed 2025 | MPX 2025 - II League | Kato Vice | 5 | 4 | 2 | 0 | 6 | 0.80 | 0.40 | 1.20 | 2 | 40.0% |
| Halowe Mistrzostwa Polski 2025 | HMP 2025 - III Liga | Kato Vice | 5 | 5 | 5 | 0 | 10 | 1.00 | 1.00 | 2.00 | 5 | 100.0% |
| WLU* 2024/25 | Mixed | Kato Vice | 13 | 12 | 1 | 0 | 13 | 0.92 | 0.08 | 1.00 | 1 | 7.7% |
| WLU* 2024/25 | Open | All in | 12 | 4 | 4 | 0 | 8 | 0.33 | 0.33 | 0.67 | 1 | 8.3% |
| WLU* 2023/24 | Mixed | Kato Vice | 18 | 23 | 11 | 0 | 34 | 1.28 | 0.61 | 1.89 | 8 | 44.4% |
| WLU* 2023/24 | Open | Ka K.O. | 11 | 2 | 13 | 0 | 15 | 0.18 | 1.18 | 1.36 | 6 | 54.5% |
| Halowe Mistrzostwa Polski 2023 | HMP 2023 - III Liga | Kato Vice | 5 | 1 | 4 | 0 | 5 | 0.20 | 0.80 | 1.00 | 5 | 100.0% |
Halowe Mistrzostwa Polski 2023 game events:
| 04.03.2023 Saważ Ultimą - Kato Vice 12 - 18 | |||
|---|---|---|---|
| 22.42 | 9 - 11 | Nataliia Batiaikina | Michał Wolniak |
| 04.03.2023 Kato Vice - AKS ZŁY Omledifromaż 21 - 9 | |||
|---|---|---|---|
| 15.07 | 10 - 2 | Alan Piksa | Michał Wolniak |
| 20.30 | 13 - 3 | Michał Wolniak | Nataliia Batiaikina |
| 04.03.2023 Kato Vice - RJP III 17 - 9 | |||
|---|---|---|---|
| 16.58 | 8 - 3 | Klaudia Gracka | Michał Wolniak |
| 05.03.2023 Fabrykanci - Kato Vice 11 - 16 | |||
|---|---|---|---|
| 25.45 | 7 - 13 | Nataliia Batiaikina | Michał Wolniak |


