#10 Paweł Gorajski
Season: Halowe Mistrzostwa Polski 2023
Series: HMP 2023 - II Liga
Team: ATRE Indians
Halowe Mistrzostwa Polski 2023:
| Games | Passes | Goals | Tot. | Pass avg. | Goal avg. | Point avg. | Wins | Win-% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4 | 5 | 4 | 9 | 1.25 | 1.00 | 2.25 | 1 | 25.0% |
History:
| Event type | Division | Games | Passes | Goals | Cal. | Tot. | Pass avg. | Goal avg. | Point avg. | Wins | Win-% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| outdoor | open | 9 | 4 | 4 | 0 | 8 | 0.44 | 0.44 | 0.89 | 0 | 0.0% |
| outdoor | U20 open | 7 | 10 | 10 | 0 | 20 | 1.43 | 1.43 | 2.86 | 2 | 28.6% |
| outdoor | U20 mixed | 8 | 8 | 6 | 0 | 14 | 1.00 | 0.75 | 1.75 | 3 | 37.5% |
| indoor | mixed | 18 | 27 | 25 | 0 | 52 | 1.50 | 1.39 | 2.89 | 7 | 38.9% |
| indoor | U20 open | 8 | 10 | 12 | 0 | 22 | 1.25 | 1.50 | 2.75 | 5 | 62.5% |
| indoor | U20 mixed | 5 | 7 | 6 | 0 | 13 | 1.40 | 1.20 | 2.60 | 2 | 40.0% |
| Total | 55 | 66 | 63 | 0 | 129 | 1.20 | 1.15 | 2.35 | 19 | 34.5% | |
| Event | Division | Team | Games | Passes | Goals | Cal. | Tot. | Pass avg. | Goal avg. | Point avg. | Wins | Win-% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Halowe Mistrzostwa Polski 2025 | HMP 2025 - II Liga | Indians | 5 | 9 | 6 | 0 | 15 | 1.80 | 1.20 | 3.00 | 1 | 20.0% |
| Mistrzostwa Polski OW 2024 | Open | ATRE Pyton | 5 | 1 | 2 | 0 | 3 | 0.20 | 0.40 | 0.60 | 0 | 0.0% |
| Halowe Mistrzostwa Polski 2024 | HMP 2024 - II Liga | ATRE Indians | 5 | 11 | 8 | 0 | 19 | 2.20 | 1.60 | 3.80 | 2 | 40.0% |
| WLU* 2023/24 | Mixed | ATRE Indians | 4 | 2 | 7 | 0 | 9 | 0.50 | 1.75 | 2.25 | 3 | 75.0% |
| Młodzieżowe MPX 2023 | U20 Mixed | ATRE Old Bears | 4 | 7 | 2 | 0 | 9 | 1.75 | 0.50 | 2.25 | 3 | 75.0% |
| Młodzieżowe MPOW 2023 | U20 Open | ATRE Indians | 4 | 10 | 4 | 0 | 14 | 2.50 | 1.00 | 3.50 | 1 | 25.0% |
| Mistrzostwa Polski OW 2023 | Open | ATRE Indians | 4 | 3 | 2 | 0 | 5 | 0.75 | 0.50 | 1.25 | 0 | 0.0% |
| Młodzieżowe HMP 2023 | MHMP 2023 - U20 Mixed | ATRE Indians White | 5 | 7 | 6 | 0 | 13 | 1.40 | 1.20 | 2.60 | 2 | 40.0% |
| Młodzieżowe HMP 2023 | MHMP 2023 - U20 Open | ATRE Indians | 4 | 6 | 9 | 0 | 15 | 1.50 | 2.25 | 3.75 | 3 | 75.0% |
| Halowe Mistrzostwa Polski 2023 | HMP 2023 - II Liga | ATRE Indians | 4 | 5 | 4 | 0 | 9 | 1.25 | 1.00 | 2.25 | 1 | 25.0% |
| Młodzieżowe HMP 2022 | U20 Open | ATRE Indians | 4 | 4 | 3 | 0 | 7 | 1.00 | 0.75 | 1.75 | 2 | 50.0% |
| Młodzieżowe MP 2021 | U17 & U20 Open | ATRE Indians | 3 | 0 | 6 | 0 | 6 | 0.00 | 2.00 | 2.00 | 1 | 33.3% |
| Młodzieżowe MP 2021 | U20 Mixed | ATRE Indians | 4 | 1 | 4 | 0 | 5 | 0.25 | 1.00 | 1.25 | 0 | 0.0% |
Halowe Mistrzostwa Polski 2023 game events:
| 04.03.2023 ATRE Indians - Pogoń Pyton 6 - 20 | |||
|---|---|---|---|
| 11.44 | 1 - 6 | Gracjan Głowacki | Paweł Gorajski |
| 12.29 | 2 - 6 | Paweł Gorajski | Weronika Grochowska |
| 15.44 | 3 - 9 | Paweł Gorajski | Julia Piskalska |
| 04.03.2023 Flow II - ATRE Indians 9 - 18 | |||
|---|---|---|---|
| 3.12 | 2 - 1 | Szymon Motyka | Paweł Gorajski |
| 9.33 | 4 - 4 | Szymon Motyka | Paweł Gorajski |
| 04.03.2023 ATRE Indians - 71 Wratislavia 12 - 15 | |||
|---|---|---|---|
| 6.41 | 3 - 3 | Gracjan Głowacki | Paweł Gorajski |
| 24.58 | 10 - 9 | Paweł Gorajski | Szymon Motyka |
| 05.03.2023 ATRE Indians - Ultimatum 9 - 23 | |||
|---|---|---|---|
| 1.35 | 1 - 1 | Paweł Gorajski | Gracjan Głowacki |
| 2.18 | 2 - 1 | Paweł Gorajski | Aleks Nitka |


