| Event |
Division |
Team |
Games |
Passes |
Goals |
Cal. |
Tot. |
Pass avg. |
Goal avg. |
Point avg. |
Wins |
Win-% |
| Halowe Mistrzostwa Polski 2025 |
HMP 2025 - II Liga |
Albatros |
5 |
0 |
3 |
0 |
3 |
0.00 |
0.60 |
0.60 |
5 |
100.0% |
| IX Plażowe Mistrzostwa Polski 2024 |
PMP 2024 |
Uwaga Albatros |
7 |
1 |
4 |
0 |
5 |
0.14 |
0.57 |
0.71 |
3 |
42.9% |
| Halowe Mistrzostwa Polski 2024 |
HMP 2024 - III Liga |
Albatros |
5 |
0 |
4 |
0 |
4 |
0.00 |
0.80 |
0.80 |
5 |
100.0% |
| Młodzieżowe MPX 2023 |
U20 Mixed |
Albatros Junior |
5 |
0 |
5 |
0 |
5 |
0.00 |
1.00 |
1.00 |
4 |
80.0% |
| Młodzieżowe HMP 2023 |
MHMP 2023 - U20 Mixed |
Albatros Junior |
5 |
0 |
8 |
0 |
8 |
0.00 |
1.60 |
1.60 |
5 |
100.0% |
| Młodzieżowe HMP 2023 |
MHMP 2023 - U20 Women's |
Panthers Junior White |
4 |
0 |
9 |
0 |
9 |
0.00 |
2.25 |
2.25 |
1 |
25.0% |
| Halowe Mistrzostwa Polski 2023 |
HMP 2023 - III Liga |
Albatros |
5 |
0 |
6 |
0 |
6 |
0.00 |
1.20 |
1.20 |
2 |
40.0% |
| Młodzieżowe MP 2022 |
U20 Mixed |
Albatros Junior |
5 |
0 |
6 |
0 |
6 |
0.00 |
1.20 |
1.20 |
3 |
60.0% |
| Mistrzostwa Polski Mixed 2022 |
I Liga |
Frisbnik |
6 |
0 |
5 |
0 |
5 |
0.00 |
0.83 |
0.83 |
1 |
16.7% |
| Młodzieżowe HMP 2022 |
U20 Mixed |
Albatros Junior |
4 |
0 |
6 |
0 |
6 |
0.00 |
1.50 |
1.50 |
2 |
50.0% |
| Młodzieżowe MP 2021 |
U17 & U20 Women's |
ATRE Indians |
3 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0.00 |
0.00 |
0.00 |
0 |
0.0% |
| Młodzieżowe MP 2021 |
U20 Mixed |
Mad Hatters |
4 |
0 |
1 |
0 |
1 |
0.00 |
0.25 |
0.25 |
3 |
75.0% |
| Mistrzostwa Polski OW 2021 |
Women's 2nd Round |
Lay This |
2 |
0 |
2 |
0 |
2 |
0.00 |
1.00 |
1.00 |
1 |
50.0% |
| Młodzieżowe HMP 2020 |
U20 Mixed |
Albatros Junior |
5 |
0 |
1 |
0 |
1 |
0.00 |
0.20 |
0.20 |
3 |
60.0% |