#99 Tymoteusz Palka
Season: Młodzieżowe HMP 2022
Series: U20 Mixed
Team: Mad Hatters
Młodzieżowe HMP 2022:
| Games | Passes | Goals | Tot. | Pass avg. | Goal avg. | Point avg. | Wins | Win-% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 | 1 | 7 | 8 | 0.20 | 1.40 | 1.60 | 4 | 80.0% |
History:
| Event type | Division | Games | Passes | Goals | Cal. | Tot. | Pass avg. | Goal avg. | Point avg. | Wins | Win-% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| outdoor | open | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0.0% |
| outdoor | mixed | 15 | 0 | 4 | 0 | 4 | 0.00 | 0.27 | 0.27 | 5 | 33.3% |
| outdoor | U20 mixed | 9 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0.00 | 0.22 | 0.22 | 3 | 33.3% |
| indoor | open | 16 | 2 | 14 | 0 | 16 | 0.13 | 0.88 | 1.00 | 6 | 37.5% |
| indoor | mixed | 50 | 9 | 28 | 0 | 37 | 0.18 | 0.56 | 0.74 | 20 | 40.0% |
| indoor | U20 mixed | 5 | 1 | 7 | 0 | 8 | 0.20 | 1.40 | 1.60 | 4 | 80.0% |
| Total | 100 | 12 | 55 | 0 | 67 | 0.12 | 0.55 | 0.67 | 38 | 38.0% | |
| Event | Division | Team | Games | Passes | Goals | Cal. | Tot. | Pass avg. | Goal avg. | Point avg. | Wins | Win-% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| WLU* 2025/26 | Open | Kato Chopy | 12 | 2 | 11 | 0 | 13 | 0.17 | 0.92 | 1.08 | 2 | 16.7% |
| Mistrzostwa Polski Mixed 2025 | MPX 2025 - II League | Kato Vice | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 2 | 40.0% |
| Mistrzostwa Polski OW 2025 | Open | Polish Devils | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0.0% |
| Halowe Mistrzostwa Polski 2025 | HMP 2025 - III Liga | Kato Vice | 5 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0.20 | 0.20 | 0.40 | 5 | 100.0% |
| WLU* 2024/25 | Mixed | Kato Vice | 17 | 5 | 6 | 0 | 11 | 0.29 | 0.35 | 0.65 | 1 | 5.9% |
| Halowe Mistrzostwa Polski 2024 | HMP 2024 - II Liga | Kato Vice | 5 | 0 | 4 | 0 | 4 | 0.00 | 0.80 | 0.80 | 1 | 20.0% |
| WLU* 2023/24 | Mixed | Kato Vice | 18 | 3 | 10 | 0 | 13 | 0.17 | 0.56 | 0.72 | 8 | 44.4% |
| WLU* 2023/24 | Open | Ka K.O. | 4 | 0 | 3 | 0 | 3 | 0.00 | 0.75 | 0.75 | 4 | 100.0% |
| Halowe Mistrzostwa Polski 2023 | HMP 2023 - III Liga | Kato Vice | 5 | 0 | 7 | 0 | 7 | 0.00 | 1.40 | 1.40 | 5 | 100.0% |
| Młodzieżowe MP 2022 | U20 Mixed | Mad Hatters | 5 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0.00 | 0.40 | 0.40 | 3 | 60.0% |
| Mistrzostwa Polski Mixed 2022 | Runda Wiosenna | Frisbnik | 4 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0.00 | 0.50 | 0.50 | 2 | 50.0% |
| Mistrzostwa Polski Mixed 2022 | I Liga | Frisbnik | 6 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0.00 | 0.33 | 0.33 | 1 | 16.7% |
| Młodzieżowe HMP 2022 | U20 Mixed | Mad Hatters | 5 | 1 | 7 | 0 | 8 | 0.20 | 1.40 | 1.60 | 4 | 80.0% |
| Młodzieżowe MP 2021 | U20 Mixed | ATRE Indians | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0.0% |
Młodzieżowe HMP 2022 game events:
| 12.03.2022 Flow Junior Blue - Mad Hatters 7 - 19 | |||
|---|---|---|---|
| 7.44 | 2 - 5 | Krystian Ziółkowski | Tymoteusz Palka |
| 12.03.2022 Mad Hatters - ATRE Indians (B) 21 - 1 | |||
|---|---|---|---|
| 2.45 | 6 - 0 | Wiktoria Bońkowska | Tymoteusz Palka |
| 4.49 | 9 - 0 | Karolina Weber | Tymoteusz Palka |
| 12.03.2022 Mad Hatters - Sky This 19 - 5 | |||
|---|---|---|---|
| 2.45 | 3 - 0 | Tymoteusz Palka | Katarzyna Blicharz |
| 7.42 | 8 - 1 | Marika Łomnicka | Tymoteusz Palka |
| 13.04 | 13 - 3 | Karolina Weber | Tymoteusz Palka |
| 12.03.2022 Mad Hatters - Albatros Junior 13 - 16 | |||
|---|---|---|---|
| 1.10 | 1 - 0 | Maciej Szymański | Tymoteusz Palka |
| 12.03.2022 Flow Junior Blue - Mad Hatters 7 - 9 | |||
|---|---|---|---|
| 4.11 | 2 - 1 | Adam Pawlicki | Tymoteusz Palka |


