| Event |
Division |
Team |
Games |
Passes |
Goals |
Cal. |
Tot. |
Pass avg. |
Goal avg. |
Point avg. |
Wins |
Win-% |
| Mistrzostwa Polski OW 2024 |
Open |
RJP Open |
5 |
0 |
2 |
0 |
2 |
0.00 |
0.40 |
0.40 |
1 |
20.0% |
| Mistrzostwa Polski Mixed 2021 |
Mixed 1st Round |
2obvious |
3 |
1 |
2 |
0 |
3 |
0.33 |
0.67 |
1.00 |
0 |
0.0% |
| Mistrzostwa Polski Mixed 2021 |
Mixed 3rd Round |
2obvious |
3 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0.33 |
0.00 |
0.33 |
0 |
0.0% |
| Halowe Mistrzostwa Polski 2019 |
II Liga |
Gunslingers |
5 |
7 |
9 |
0 |
16 |
1.40 |
1.80 |
3.20 |
4 |
80.0% |
| IV Plażowe Mistrzostwa Polski 2018 |
Plażowe Mistrzostwa Polski |
Gunslingers |
7 |
2 |
7 |
0 |
9 |
0.29 |
1.00 |
1.29 |
2 |
28.6% |
| Poligon 2018 |
Poligon 2018 |
Gunslingers |
10 |
5 |
15 |
0 |
20 |
0.50 |
1.50 |
2.00 |
3 |
30.0% |
| Halowe Mistrzostwa Polski 2018 |
Kwalifikacje Południe |
Gunslingers |
5 |
6 |
2 |
0 |
8 |
1.20 |
0.40 |
1.60 |
2 |
40.0% |
| WLU* 2016/17 |
Open |
Perun |
13 |
12 |
12 |
0 |
24 |
0.92 |
0.92 |
1.85 |
9 |
69.2% |
| Halowe Mistrzostwa Polski 2015 |
Kwalifikacje Południe |
Gunslingers |
4 |
2 |
5 |
0 |
7 |
0.50 |
1.25 |
1.75 |
1 |
25.0% |
| Halowe Mistrzostwa Polski 2015 |
II League |
Gunslingers |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0.00 |
0.00 |
0.00 |
2 |
100.0% |
| Południowa Liga Ultimate 2014 |
Round 1 |
Gunslingers |
5 |
2 |
6 |
0 |
8 |
0.40 |
1.20 |
1.60 |
2 |
40.0% |
| Halowe Mistrzostwa Polski 2014 |
Kwalifikacje Południe |
Gunslingers |
5 |
4 |
5 |
0 |
9 |
0.80 |
1.00 |
1.80 |
2 |
40.0% |
| Halowe Mistrzostwa Polski 2014 |
Halowe Mistrzostwa Polski |
Gunslingers |
6 |
2 |
7 |
0 |
9 |
0.33 |
1.17 |
1.50 |
1 |
16.7% |
| Południowa Liga Ultimate 2013/14 |
Round 2 |
Whisky Dysky |
4 |
3 |
2 |
0 |
5 |
0.75 |
0.50 |
1.25 |
2 |
50.0% |
| Południowa Liga Ultimate 2013/14 |
Round 4 |
Whisky Dysky |
4 |
2 |
1 |
0 |
3 |
0.50 |
0.25 |
0.75 |
2 |
50.0% |