#23 Tadeusz Pętlak
Season: WLU* 2020/21
Series: Open
Team: Mojra
WLU* 2020/21:
| Games | Passes | Goals | Tot. | Pass avg. | Goal avg. | Point avg. | Wins | Win-% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9 | 21 | 17 | 38 | 2.33 | 1.89 | 4.22 | 5 | 55.6% |
History:
| Event type | Division | Games | Passes | Goals | Cal. | Tot. | Pass avg. | Goal avg. | Point avg. | Wins | Win-% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| outdoor | open | 5 | 7 | 8 | 0 | 15 | 1.40 | 1.60 | 3.00 | 2 | 40.0% |
| outdoor | mixed | 29 | 17 | 20 | 0 | 37 | 0.59 | 0.69 | 1.28 | 16 | 55.2% |
| outdoor | U20 mixed | 5 | 12 | 2 | 0 | 14 | 2.40 | 0.40 | 2.80 | 3 | 60.0% |
| indoor | open | 46 | 95 | 104 | 0 | 199 | 2.07 | 2.26 | 4.33 | 32 | 69.6% |
| indoor | mixed | 49 | 70 | 95 | 0 | 165 | 1.43 | 1.94 | 3.37 | 29 | 59.2% |
| beach | mixed | 7 | 6 | 7 | 0 | 13 | 0.86 | 1.00 | 1.86 | 5 | 71.4% |
| Total | 141 | 207 | 236 | 0 | 443 | 1.47 | 1.67 | 3.14 | 87 | 61.7% | |
| Event | Division | Team | Games | Passes | Goals | Cal. | Tot. | Pass avg. | Goal avg. | Point avg. | Wins | Win-% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mistrzostwa Polski Mixed 2022 | I Liga | mJAH | 5 | 0 | 4 | 0 | 4 | 0.00 | 0.80 | 0.80 | 2 | 40.0% |
| WLU* 2021/22 | Mixed | Grandmaster Flash | 5 | 14 | 6 | 0 | 20 | 2.80 | 1.20 | 4.00 | 5 | 100.0% |
| WLU* 2021/22 | Open | Mango | 11 | 23 | 24 | 0 | 47 | 2.09 | 2.18 | 4.27 | 10 | 90.9% |
| Mistrzostwa Polski Mixed 2021 | Mixed 1st Round | Grandmaster Flash | 3 | 3 | 2 | 0 | 5 | 1.00 | 0.67 | 1.67 | 0 | 0.0% |
| Mistrzostwa Polski Mixed 2021 | Mixed 2nd Round | Grandmaster Flash | 3 | 4 | 1 | 0 | 5 | 1.33 | 0.33 | 1.67 | 2 | 66.7% |
| Mistrzostwa Polski Mixed 2021 | Mixed 3rd Round | Grandmaster Flash | 2 | 4 | 3 | 0 | 7 | 2.00 | 1.50 | 3.50 | 1 | 50.0% |
| Mistrzostwa Polski OW 2021 | Open 1st Round | Mojra | 3 | 2 | 2 | 0 | 4 | 0.67 | 0.67 | 1.33 | 1 | 33.3% |
| Mistrzostwa Polski OW 2021 | Open 3rd Round | Mojra | 2 | 5 | 6 | 0 | 11 | 2.50 | 3.00 | 5.50 | 1 | 50.0% |
| WLU* 2020/21 | Open | Mojra | 9 | 21 | 17 | 0 | 38 | 2.33 | 1.89 | 4.22 | 5 | 55.6% |
| WLU* 2019/20 | Mixed | Grandmaster Flash | 20 | 38 | 37 | 1 | 75 | 1.90 | 1.85 | 3.75 | 8 | 40.0% |
| WLU* 2019/20 | Open | Grandmaster Flash | 13 | 38 | 32 | 0 | 70 | 2.92 | 2.46 | 5.38 | 7 | 53.8% |
| Mistrzostwa Polski Mixed 2019 | I Liga | Grandmaster Flash | 5 | 5 | 4 | 0 | 9 | 1.00 | 0.80 | 1.80 | 4 | 80.0% |
| Młodzieżowe MP 2019 | U20 Mixed | Grandmaster Flash | 5 | 12 | 2 | 0 | 14 | 2.40 | 0.40 | 2.80 | 3 | 60.0% |
| V Plażowe Mistrzostwa Polski 2019 | Mixed | Grandmaster Flash | 7 | 6 | 7 | 0 | 13 | 0.86 | 1.00 | 1.86 | 5 | 71.4% |
| Halowe Mistrzostwa Polski 2019 | I Liga | Grandmaster Flash | 5 | 1 | 14 | 0 | 15 | 0.20 | 2.80 | 3.00 | 1 | 20.0% |
| WLU* 2018/19 | Mixed | Grandmaster Flash | 19 | 17 | 38 | 0 | 55 | 0.89 | 2.00 | 2.89 | 15 | 78.9% |
| WLU* 2018/19 | Open | Grandmaster Flash | 13 | 13 | 31 | 0 | 44 | 1.00 | 2.38 | 3.38 | 10 | 76.9% |
| Mistrzostwa Polski Mixed 2018 | Mistrzostwa Polski Mixed | Grandmaster Flash | 7 | 1 | 3 | 0 | 4 | 0.14 | 0.43 | 0.57 | 4 | 57.1% |
| Mistrzostwa Polski Mixed 2018 | Kwalifikacje Centrum | Grandmaster Flash | 4 | 0 | 3 | 0 | 3 | 0.00 | 0.75 | 0.75 | 3 | 75.0% |
WLU* 2020/21 game events:
| The Bridge - Mojra 19 - 5 | |||
|---|---|---|---|
| 6.59 | 6 - 2 | Tadeusz Pętlak | Jan Hamerszmit |
| 20.25 | 16 - 4 | Tadeusz Pętlak | Emanuel Kruk |
| 21.42 | 17 - 5 | Tadeusz Pętlak | Stanisław Grzywalski |
| Mojra - Ministerstwo Dziwnych Rzutów 20 - 4 | |||
|---|---|---|---|
| 2.22 | 1 - 0 | Stanisław Grzywalski | Tadeusz Pętlak |
| 5.32 | 4 - 1 | Jan Hamerszmit | Tadeusz Pętlak |
| 6.00 | 5 - 1 | Tadeusz Pętlak | Jan Hamerszmit |
| 9.36 | 9 - 2 | Tadeusz Pętlak | Jan Hamerszmit |
| 13.45 | 13 - 2 | Illia Myroniuk | Tadeusz Pętlak |
| 24.34 | 19 - 4 | Tadeusz Pętlak | Jan Hamerszmit |
| 25.04 | 20 - 4 | Illia Myroniuk | Tadeusz Pętlak |
| Pan Pyton - Mojra 10 - 18 | |||
|---|---|---|---|
| 3.48 | 2 - 4 | Tadeusz Pętlak | Illia Myroniuk |
| 7.39 | 4 - 9 | Tadeusz Pętlak | Jan Hamerszmit |
| 8.13 | 4 - 10 | Tadeusz Pętlak | Stanisław Grzywalski |
| 11.19 | 6 - 13 | Stanisław Grzywalski | Tadeusz Pętlak |
| 19.07 | 8 - 17 | Tadeusz Pętlak | Emanuel Kruk |
| Żubry - Mojra 14 - 14 | |||
|---|---|---|---|
| 2.11 | 1 - 1 | Stanisław Grzywalski | Tadeusz Pętlak |
| 5.01 | 2 - 2 | Tadeusz Pętlak | Stanisław Grzywalski |
| 15.13 | 9 - 8 | Stanisław Grzywalski | Tadeusz Pętlak |
| 19.45 | 10 - 11 | Tadeusz Pętlak | Tomasz Kublin |
| 24.01.2021 Mojra - RJP 20 - 8 | |||
|---|---|---|---|
| 0.51 | 1 - 0 | Kamil Osiecki | Tadeusz Pętlak |
| 1.39 | 2 - 0 | Tadeusz Pętlak | Stanisław Grzywalski |
| 4.27 | 4 - 2 | Stanisław Grzywalski | Tadeusz Pętlak |
| 5.12 | 5 - 2 | Stanisław Grzywalski | Tadeusz Pętlak |
| 9.17 | 8 - 2 | Illia Myroniuk | Tadeusz Pętlak |
| 12.44 | 11 - 4 | Tadeusz Pętlak | Illia Myroniuk |
| 13.30 | 12 - 4 | Adam Tomczyk | Tadeusz Pętlak |
| 20.20 | 18 - 7 | Tadeusz Pętlak | Jakub Kucharczyk |
| 21.04 | 19 - 7 | Michał Orkan-Łęcki | Tadeusz Pętlak |
| 24.01.2021 Mojra - Zły Kosmodysk 12 - 10 | |||
|---|---|---|---|
| 11.20 | 5 - 6 | Jakub Kucharczyk | Tadeusz Pętlak |
| 15.05 | 7 - 7 | Tadeusz Pętlak | Michał Orkan-Łęcki |
| 16.01 | 8 - 8 | Tadeusz Pętlak | Grzegorz Nowakowski |
| 20.44 | 11 - 8 | Tadeusz Pętlak | Michał Orkan-Łęcki |
| 24.01.2021 Mojra - Chąsa Żubrów 2.0 6 - 9 | |||
|---|---|---|---|
| 1.42 | 1 - 0 | Marcin Kruk | Tadeusz Pętlak |
| 24.01.2021 Ultimatum - Mojra 9 - 19 | |||
|---|---|---|---|
| 3.20 | 0 - 3 | Piotr Świerkot | Tadeusz Pętlak |
| 8.23 | 3 - 7 | Tadeusz Pętlak | Piotr Świerkot |
| 15.03 | 5 - 13 | Tadeusz Pętlak | Stanisław Grzywalski |
| 18.05 | 5 - 15 | Tomasz Kublin | Tadeusz Pętlak |
| 24.01.2021 DP Open - Mojra 7 - 6 | |||
|---|---|---|---|
| 23.12 | 6 - 5 | Tadeusz Pętlak | Adam Tomczyk |


