#46 Mateusz Kalinowski
Season: Młodzieżowe MP 2019
Series: U20 Mixed
Team: Mad Hatters
|
Młodzieżowe MP 2019:
| Games | Passes | Goals | Tot. | Pass avg. | Goal avg. | Point avg. | Wins | Win-% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 | 9 | 8 | 17 | 1.80 | 1.60 | 3.40 | 3 | 60.0% |
History:
| Event type | Division | Games | Passes | Goals | Cal. | Tot. | Pass avg. | Goal avg. | Point avg. | Wins | Win-% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| outdoor | mixed | 10 | 2 | 12 | 0 | 14 | 0.20 | 1.20 | 1.40 | 6 | 60.0% |
| outdoor | U20 mixed | 5 | 9 | 8 | 0 | 17 | 1.80 | 1.60 | 3.40 | 3 | 60.0% |
| indoor | mixed | 36 | 20 | 74 | 0 | 94 | 0.56 | 2.06 | 2.61 | 15 | 41.7% |
| indoor | U20 mixed | 5 | 9 | 12 | 0 | 21 | 1.80 | 2.40 | 4.20 | 3 | 60.0% |
| beach | mixed | 14 | 5 | 25 | 0 | 30 | 0.36 | 1.79 | 2.14 | 7 | 50.0% |
| Total | 70 | 45 | 131 | 0 | 176 | 0.64 | 1.87 | 2.51 | 34 | 48.6% | |
| Event | Division | Team | Games | Passes | Goals | Cal. | Tot. | Pass avg. | Goal avg. | Point avg. | Wins | Win-% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| WLU* 2023/24 | Mixed | Szczupaki | 9 | 9 | 10 | 0 | 19 | 1.00 | 1.11 | 2.11 | 0 | 0.0% |
| Młodzieżowe HMP 2020 | U20 Mixed | Mad Hatters | 5 | 9 | 12 | 0 | 21 | 1.80 | 2.40 | 4.20 | 3 | 60.0% |
| WLU* 2019/20 | Mixed | Szczupaki Olsztyn | 8 | 8 | 20 | 0 | 28 | 1.00 | 2.50 | 3.50 | 5 | 62.5% |
| Mistrzostwa Polski Mixed 2019 | II Liga | Szczupaki | 5 | 2 | 9 | 0 | 11 | 0.40 | 1.80 | 2.20 | 4 | 80.0% |
| Młodzieżowe MP 2019 | U20 Mixed | Mad Hatters | 5 | 9 | 8 | 0 | 17 | 1.80 | 1.60 | 3.40 | 3 | 60.0% |
| V Plażowe Mistrzostwa Polski 2019 | Mixed | Szczupaki | 7 | 5 | 20 | 0 | 25 | 0.71 | 2.86 | 3.57 | 4 | 57.1% |
| Halowe Mistrzostwa Polski 2019 | III Liga | Szczupaki | 6 | 2 | 13 | 0 | 15 | 0.33 | 2.17 | 2.50 | 3 | 50.0% |
| WLU* 2018/19 | Mixed | Szczupaki | 13 | 1 | 31 | 0 | 32 | 0.08 | 2.38 | 2.46 | 7 | 53.8% |
| Mistrzostwa Polski Mixed 2018 | Kwalifikacje Północ | Szczupaki | 5 | 0 | 3 | 0 | 3 | 0.00 | 0.60 | 0.60 | 2 | 40.0% |
| IV Plażowe Mistrzostwa Polski 2018 | Plażowe Mistrzostwa Polski | Szczupaki | 7 | 0 | 5 | 0 | 5 | 0.00 | 0.71 | 0.71 | 3 | 42.9% |
Młodzieżowe MP 2019 game events:
| 07.09.2019 Flow Junior Blue - Mad Hatters 1 - 13 | |||
|---|---|---|---|
| 20.36 | 1 - 4 | Dawid Krawczyk | Mateusz Kalinowski |
| 31.47 | 1 - 7 | Mateusz Kalinowski | Igor Śnieżyński |
| 42.50 | 1 - 10 | Mateusz Kalinowski | Wiktoria Kobza |
| 51.49 | 1 - 12 | Dawid Krawczyk | Mateusz Kalinowski |
| 07.09.2019 Mad Hatters - MAU 6 - 10 | |||
|---|---|---|---|
| 10.21 | 1 - 1 | Tomasz Popławski | Mateusz Kalinowski |
| 31.27 | 3 - 4 | Mateusz Kalinowski | Dawid Krawczyk |
| 59.25 | 6 - 9 | Mateusz Kalinowski | Igor Śnieżyński |
| 07.09.2019 Mad Hatters - 71 Wratislavia 13 - 1 | |||
|---|---|---|---|
| 2.55 | 1 - 0 | Dawid Krawczyk | Mateusz Kalinowski |
| 5.16 | 2 - 0 | Dawid Krawczyk | Mateusz Kalinowski |
| 9.45 | 4 - 0 | Tomasz Popławski | Mateusz Kalinowski |
| 21.07 | 8 - 1 | Mateusz Kalinowski | Dorota Czerska |
| 40.05 | 13 - 1 | Mateusz Kalinowski | Wiktoria Bońkowska |
| 07.09.2019 Ohana - Mad Hatters 5 - 10 | |||
|---|---|---|---|
| 5.03 | 0 - 1 | Mateusz Kalinowski | Igor Śnieżyński |
| 20.14 | 1 - 3 | Dawid Krawczyk | Mateusz Kalinowski |
| 37.58 | 2 - 7 | Maciej Dłuziński | Mateusz Kalinowski |
| 43.40 | 3 - 8 | Mateusz Kalinowski | Maciej Dłuziński |
| 50.13 | 3 - 9 | Mateusz Kalinowski | Kamil Truszkowski |


