#17 Maciej Dłuziński
Season: Młodzieżowe HMP 2019
Series: U20 Mixed
Team: Mad Hatters
Młodzieżowe HMP 2019:
| Games | Passes | Goals | Tot. | Pass avg. | Goal avg. | Point avg. | Wins | Win-% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 | 35 | 6 | 41 | 7.00 | 1.20 | 8.20 | 3 | 60.0% |
History:
| Event type | Division | Games | Passes | Goals | Cal. | Tot. | Pass avg. | Goal avg. | Point avg. | Wins | Win-% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| outdoor | open | 10 | 18 | 2 | 0 | 20 | 1.80 | 0.20 | 2.00 | 3 | 30.0% |
| outdoor | mixed | 23 | 10 | 1 | 0 | 11 | 0.43 | 0.04 | 0.48 | 5 | 21.7% |
| outdoor | U20 mixed | 18 | 22 | 8 | 0 | 30 | 1.22 | 0.44 | 1.67 | 8 | 44.4% |
| indoor | open | 3 | 9 | 3 | 0 | 12 | 3.00 | 1.00 | 4.00 | 2 | 66.7% |
| indoor | mixed | 109 | 114 | 36 | 0 | 150 | 1.05 | 0.33 | 1.38 | 34 | 31.2% |
| indoor | U20 mixed | 15 | 67 | 9 | 0 | 76 | 4.47 | 0.60 | 5.07 | 7 | 46.7% |
| beach | mixed | 19 | 15 | 1 | 0 | 16 | 0.79 | 0.05 | 0.84 | 4 | 21.1% |
| Total | 197 | 255 | 60 | 0 | 315 | 1.29 | 0.30 | 1.60 | 63 | 32.0% | |
| Event | Division | Team | Games | Passes | Goals | Cal. | Tot. | Pass avg. | Goal avg. | Point avg. | Wins | Win-% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| X Mistrzostwa Polski w Beach Ultimate 2025 | MPBU 2025 | Ultimatum | 6 | 6 | 1 | 0 | 7 | 1.00 | 0.17 | 1.17 | 2 | 33.3% |
| IX Plażowe Mistrzostwa Polski 2024 | PMP 2024 | Ultimatum Beton | 6 | 5 | 0 | 0 | 5 | 0.83 | 0.00 | 0.83 | 0 | 0.0% |
| Halowe Mistrzostwa Polski 2024 | HMP 2024 - III Liga | Ultimatum Szkwał | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1 | 25.0% |
| Mistrzostwa Polski OW 2023 | Open | North | 5 | 4 | 1 | 0 | 5 | 0.80 | 0.20 | 1.00 | 2 | 40.0% |
| Halowe Mistrzostwa Polski 2023 | HMP 2023 - II Liga | Ultimatum | 5 | 10 | 2 | 0 | 12 | 2.00 | 0.40 | 2.40 | 4 | 80.0% |
| WLU* 2022/23 | Mixed | Ultimatum | 17 | 25 | 7 | 0 | 32 | 1.47 | 0.41 | 1.88 | 8 | 47.1% |
| WLU* 2022/23 | Open | North | 3 | 9 | 3 | 0 | 12 | 3.00 | 1.00 | 4.00 | 2 | 66.7% |
| VII Plażowe Mistrzostwa Polski 2022 | Mixed | Ultimatum Sztorm | 7 | 4 | 0 | 0 | 4 | 0.57 | 0.00 | 0.57 | 2 | 28.6% |
| Mistrzostwa Polski OW 2022 | Open | North | 5 | 14 | 1 | 0 | 15 | 2.80 | 0.20 | 3.00 | 1 | 20.0% |
| Mistrzostwa Polski Mixed 2022 | Runda Wiosenna | Ultimatum | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0.0% |
| Mistrzostwa Polski Mixed 2022 | II Liga | Ultimatum | 5 | 5 | 0 | 0 | 5 | 1.00 | 0.00 | 1.00 | 4 | 80.0% |
| Halowe Mistrzostwa Polski 2022 | I League | Mad Hatters | 5 | 5 | 1 | 0 | 6 | 1.00 | 0.20 | 1.20 | 0 | 0.0% |
| Młodzieżowe MP 2021 | U20 Mixed | Mad Hatters | 4 | 8 | 2 | 0 | 10 | 2.00 | 0.50 | 2.50 | 3 | 75.0% |
| WLU* 2020/21 | Mixed | Mad Hatters | 4 | 5 | 1 | 0 | 6 | 1.25 | 0.25 | 1.50 | 1 | 25.0% |
| Młodzieżowe HMP 2020 | U20 Mixed | Mad Hatters | 5 | 30 | 3 | 0 | 33 | 6.00 | 0.60 | 6.60 | 3 | 60.0% |
| Halowe Mistrzostwa Polski 2020 | II Liga | Mad Hatters | 5 | 8 | 5 | 0 | 13 | 1.60 | 1.00 | 2.60 | 2 | 40.0% |
| WLU* 2019/20 | Mixed | Mad Hatters | 21 | 45 | 16 | 0 | 61 | 2.14 | 0.76 | 2.90 | 4 | 19.0% |
| Mistrzostwa Polski Mixed 2019 | II Liga | Mad Hatters | 4 | 4 | 1 | 0 | 5 | 1.00 | 0.25 | 1.25 | 0 | 0.0% |
| Młodzieżowe MP 2019 | U20 Mixed | Mad Hatters | 5 | 12 | 4 | 0 | 16 | 2.40 | 0.80 | 3.20 | 3 | 60.0% |
| Młodzieżowe HMP 2019 | U20 Mixed | Mad Hatters | 5 | 35 | 6 | 0 | 41 | 7.00 | 1.20 | 8.20 | 3 | 60.0% |
| Halowe Mistrzostwa Polski 2019 | II Liga | Mad Hatters | 5 | 1 | 2 | 0 | 3 | 0.20 | 0.40 | 0.60 | 3 | 60.0% |
| WLU* 2018/19 | Mixed | Mad Hatters | 17 | 9 | 1 | 0 | 10 | 0.53 | 0.06 | 0.59 | 7 | 41.2% |
| Młodzieżowe MP 2018 | U20 Mixed | Mad Hatters | 5 | 2 | 1 | 0 | 3 | 0.40 | 0.20 | 0.60 | 2 | 40.0% |
| Mistrzostwa Polski Mixed 2018 | Kwalifikacje Centrum | Mad Hatters | 4 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0.25 | 0.00 | 0.25 | 1 | 25.0% |
| Młodzieżowe HMP 2018 | Mixed | Mad Hatters | 5 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0.40 | 0.00 | 0.40 | 1 | 20.0% |
| Halowe Mistrzostwa Polski 2018 | Halowe Mistrzostwa Polski | Mad Hatters | 6 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0.50 | 0.00 | 0.50 | 0 | 0.0% |
| Halowe Mistrzostwa Polski 2018 | Kwalifikacje Centrum | Mad Hatters | 4 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0.25 | 0.00 | 0.25 | 1 | 25.0% |
| WLU* 2017/18 | Mixed | Mad Hatters | 16 | 2 | 1 | 0 | 3 | 0.13 | 0.06 | 0.19 | 3 | 18.8% |
| Młodzieżowe MP 2017 | U20 Mixed | UltiMazowsze | 4 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0.00 | 0.25 | 0.25 | 0 | 0.0% |
| Mistrzostwa Polski Mixed 2017 | Mistrzostwa Mixed | Mad Hatters | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0.0% |
Młodzieżowe HMP 2019 game events:
| 02.03.2019 72 Wratislavia - Mad Hatters 1 - 21 | |||
|---|---|---|---|
| 0.45 | 0 - 1 | Maciej Dłuziński | Julia Dąbrowska |
| 1.38 | 0 - 2 | Piotr Bakalarz | Maciej Dłuziński |
| 2.27 | 0 - 3 | Maciej Dłuziński | Dawid Krawczyk |
| 4.36 | 0 - 6 | Maciej Dłuziński | Pola Zołoteńko |
| 5.24 | 0 - 7 | Maciej Dłuziński | Wiktoria Majchrzak |
| 8.02 | 1 - 8 | Dawid Krawczyk | Maciej Dłuziński |
| 9.59 | 1 - 10 | Maciej Dłuziński | Piotr Bakalarz |
| 14.24 | 1 - 13 | Maciej Dłuziński | Ewelina Weber |
| 15.37 | 1 - 14 | Maciej Dłuziński | Julia Dąbrowska |
| 16.07 | 1 - 15 | Maciej Dłuziński | Dawid Krawczyk |
| 16.54 | 1 - 16 | Maciej Dłuziński | Julia Dąbrowska |
| 20.05 | 1 - 18 | Maciej Dłuziński | Tomasz Popławski |
| 20.36 | 1 - 19 | Maciej Dłuziński | Pola Zołoteńko |
| 21.10 | 1 - 20 | Maciej Dłuziński | Dawid Krawczyk |
| 22.12 | 1 - 21 | Tomasz Popławski | Maciej Dłuziński |
| 02.03.2019 Flow Junior White - Mad Hatters 13 - 8 | |||
|---|---|---|---|
| 1.22 | 0 - 1 | Maciej Dłuziński | Julia Dąbrowska |
| 1.36 | 0 - 2 | Maciej Dłuziński | Julia Dąbrowska |
| 7.28 | 5 - 3 | Maciej Dłuziński | Dawid Krawczyk |
| 10.32 | 7 - 5 | Maciej Dłuziński | Dawid Krawczyk |
| 14.26 | 7 - 6 | Maciej Dłuziński | Wiktoria Majchrzak |
| 02.03.2019 Mad Hatters - MAU Biali 10 - 16 | |||
|---|---|---|---|
| 1.04 | 1 - 0 | Maciej Dłuziński | Karolina Weber |
| 9.03 | 5 - 3 | Maciej Dłuziński | Dawid Krawczyk |
| 11.08 | 6 - 5 | Maciej Dłuziński | Dawid Krawczyk |
| 13.10 | 7 - 6 | Maciej Dłuziński | Marika Łomnicka |
| 14.34 | 8 - 9 | Maciej Dłuziński | Dawid Krawczyk |
| 22.02 | 9 - 14 | Maciej Dłuziński | Tomasz Popławski |
| 02.03.2019 Mad Hatters - MAU Czarni 17 - 8 | |||
|---|---|---|---|
| 1.57 | 1 - 0 | Maciej Dłuziński | Pola Zołoteńko |
| 3.18 | 2 - 0 | Maciej Dłuziński | Marika Łomnicka |
| 4.33 | 3 - 0 | Maciej Dłuziński | Dawid Krawczyk |
| 12.41 | 7 - 2 | Maciej Dłuziński | Marika Łomnicka |
| 14.20 | 9 - 3 | Maciej Dłuziński | Marika Łomnicka |
| 24.49 | 15 - 7 | Tomasz Popławski | Maciej Dłuziński |
| 02.03.2019 Mad Hatters - Flow Junior Blue 11 - 9 | |||
|---|---|---|---|
| 0.34 | 1 - 0 | Maciej Dłuziński | Marika Łomnicka |
| 1.45 | 3 - 1 | Maciej Dłuziński | Dawid Krawczyk |
| 2.24 | 4 - 1 | Maciej Dłuziński | Pola Zołoteńko |
| 8.37 | 5 - 4 | Tomasz Popławski | Maciej Dłuziński |
| 9.54 | 6 - 5 | Maciej Dłuziński | Marika Łomnicka |
| 16.08 | 7 - 6 | Tomasz Popławski | Maciej Dłuziński |
| 21.12 | 8 - 7 | Maciej Dłuziński | Beata Zalewska |
| 22.28 | 9 - 7 | Maciej Dłuziński | Julia Dąbrowska |
| 27.31 | 11 - 9 | Maciej Dłuziński | Beata Zalewska |


