#99 Szymon Motyka
Season: Halowe Mistrzostwa Polski 2019
Series: II Liga
Team: Gunslingers
Halowe Mistrzostwa Polski 2019:
| Games | Passes | Goals | Tot. | Pass avg. | Goal avg. | Point avg. | Wins | Win-% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 | 4 | 6 | 10 | 0.80 | 1.20 | 2.00 | 4 | 80.0% |
History:
| Event type | Division | Games | Passes | Goals | Cal. | Tot. | Pass avg. | Goal avg. | Point avg. | Wins | Win-% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| outdoor | open | 5 | 2 | 6 | 0 | 8 | 0.40 | 1.20 | 1.60 | 2 | 40.0% |
| outdoor | mixed | 20 | 15 | 19 | 0 | 34 | 0.75 | 0.95 | 1.70 | 8 | 40.0% |
| indoor | open | 9 | 4 | 9 | 0 | 13 | 0.44 | 1.00 | 1.44 | 4 | 44.4% |
| indoor | mixed | 34 | 36 | 54 | 0 | 90 | 1.06 | 1.59 | 2.65 | 15 | 44.1% |
| beach | mixed | 12 | 5 | 2 | 0 | 7 | 0.42 | 0.17 | 0.58 | 4 | 33.3% |
| Total | 80 | 62 | 90 | 0 | 152 | 0.78 | 1.13 | 1.90 | 33 | 41.3% | |
| Event | Division | Team | Games | Passes | Goals | Cal. | Tot. | Pass avg. | Goal avg. | Point avg. | Wins | Win-% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| WLU* 2024/25 | Open | All in | 4 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0.25 | 0.00 | 0.25 | 1 | 25.0% |
| Mistrzostwa Polski Mixed 2023 | II Liga Mixed | ATRE Indians | 5 | 7 | 6 | 0 | 13 | 1.40 | 1.20 | 2.60 | 4 | 80.0% |
| Halowe Mistrzostwa Polski 2023 | HMP 2023 - II Liga | ATRE Indians | 5 | 10 | 6 | 0 | 16 | 2.00 | 1.20 | 3.20 | 1 | 20.0% |
| WLU* 2022/23 | Mixed | KrakUF | 13 | 13 | 21 | 0 | 34 | 1.00 | 1.62 | 2.62 | 5 | 38.5% |
| VI Plażowe Mistrzostwa Polski 2021 | Mixed | 2obvious | 5 | 3 | 2 | 0 | 5 | 0.60 | 0.40 | 1.00 | 2 | 40.0% |
| Mistrzostwa Polski Mixed 2021 | Mixed 1st Round | 2obvious | 3 | 2 | 4 | 0 | 6 | 0.67 | 1.33 | 2.00 | 0 | 0.0% |
| Mistrzostwa Polski Mixed 2021 | Mixed 2nd Round | 2obvious | 2 | 5 | 3 | 0 | 8 | 2.50 | 1.50 | 4.00 | 1 | 50.0% |
| WLU* 2020/21 | Mixed | Ultimatum | 6 | 2 | 9 | 0 | 11 | 0.33 | 1.50 | 1.83 | 3 | 50.0% |
| WLU* 2020/21 | Open | RJP | 5 | 3 | 9 | 0 | 12 | 0.60 | 1.80 | 2.40 | 3 | 60.0% |
| Halowe Mistrzostwa Polski 2020 | II Liga | Gunslingers | 5 | 7 | 12 | 0 | 19 | 1.40 | 2.40 | 3.80 | 2 | 40.0% |
| Mistrzostwa Polski OW 2019 | Men's | Perun | 5 | 2 | 6 | 0 | 8 | 0.40 | 1.20 | 1.60 | 2 | 40.0% |
| Halowe Mistrzostwa Polski 2019 | II Liga | Gunslingers | 5 | 4 | 6 | 0 | 10 | 0.80 | 1.20 | 2.00 | 4 | 80.0% |
| IV Plażowe Mistrzostwa Polski 2018 | Plażowe Mistrzostwa Polski | Gunslingers | 7 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0.29 | 0.00 | 0.29 | 2 | 28.6% |
| Poligon 2018 | Poligon 2018 | Gunslingers | 10 | 1 | 6 | 0 | 7 | 0.10 | 0.60 | 0.70 | 3 | 30.0% |
Halowe Mistrzostwa Polski 2019 game events:
| 23.02.2019 Gunslingers - Albatros 7 - 15 | |||
|---|---|---|---|
| 18.21 | 6 - 9 | Szymon Motyka | Justyna Wiercioch |
| 23.02.2019 mJAH II - Gunslingers 4 - 21 | |||
|---|---|---|---|
| 10.16 | 0 - 5 | Mateusz Rąb | Szymon Motyka |
| 21.35 | 2 - 12 | Krzysztof Gorczyca | Szymon Motyka |
| 23.02.2019 Gunslingers - 2obvious 14 - 13 | |||
|---|---|---|---|
| 6.47 | 2 - 4 | Mateusz Barański | Szymon Motyka |
| 7.59 | 3 - 5 | Szymon Motyka | Justyna Wiercioch |
| 27.09 | 11 - 10 | Szymon Motyka | Justyna Wiercioch |
| 24.02.2019 Gunslingers - RJP II 11 - 10 | |||
|---|---|---|---|
| 23.21 | 8 - 8 | Krzysztof Gorczyca | Szymon Motyka |
| 24.02.2019 BC Kosmłodysk - Gunslingers 7 - 15 | |||
|---|---|---|---|
| 4.35 | 0 - 3 | Mateusz Rąb | Szymon Motyka |
| 6.49 | 0 - 4 | Krzysztof Gorczyca | Szymon Motyka |
| 28.42 | 5 - 14 | Szymon Motyka | Justyna Wiercioch |


