#42 Małgorzata Maćkowska
Season: Halowe Mistrzostwa Polski 2019
Series: II Liga
Team: Brave Beavers
Halowe Mistrzostwa Polski 2019:
| Games | Passes | Goals | Tot. | Pass avg. | Goal avg. | Point avg. | Wins | Win-% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 | 0 | 16 | 16 | 0.00 | 3.20 | 3.20 | 5 | 100.0% |
History:
| Event type | Division | Games | Passes | Goals | Cal. | Tot. | Pass avg. | Goal avg. | Point avg. | Wins | Win-% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| outdoor | mixed | 22 | 3 | 40 | 1 | 43 | 0.14 | 1.82 | 1.95 | 11 | 50.0% |
| outdoor | U20 mixed | 14 | 2 | 18 | 0 | 20 | 0.14 | 1.29 | 1.43 | 11 | 78.6% |
| indoor | mixed | 29 | 3 | 55 | 0 | 58 | 0.10 | 1.90 | 2.00 | 20 | 69.0% |
| indoor | U20 mixed | 14 | 4 | 51 | 0 | 55 | 0.29 | 3.64 | 3.93 | 8 | 57.1% |
| beach | mixed | 14 | 0 | 28 | 0 | 28 | 0.00 | 2.00 | 2.00 | 9 | 64.3% |
| Total | 93 | 12 | 192 | 1 | 204 | 0.13 | 2.06 | 2.19 | 59 | 63.4% | |
| Event | Division | Team | Games | Passes | Goals | Cal. | Tot. | Pass avg. | Goal avg. | Point avg. | Wins | Win-% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mistrzostwa Polski Mixed 2019 | I Liga | Brave Beavers | 5 | 0 | 15 | 0 | 15 | 0.00 | 3.00 | 3.00 | 2 | 40.0% |
| Młodzieżowe MP 2019 | U20 Mixed | Young Brave Beavers | 5 | 2 | 6 | 0 | 8 | 0.40 | 1.20 | 1.60 | 4 | 80.0% |
| V Plażowe Mistrzostwa Polski 2019 | Mixed | Brave Beavers | 7 | 0 | 16 | 0 | 16 | 0.00 | 2.29 | 2.29 | 5 | 71.4% |
| Młodzieżowe HMP 2019 | U20 Mixed | Young Brave Beavers | 5 | 0 | 16 | 0 | 16 | 0.00 | 3.20 | 3.20 | 5 | 100.0% |
| Halowe Mistrzostwa Polski 2019 | II Liga | Brave Beavers | 5 | 0 | 16 | 0 | 16 | 0.00 | 3.20 | 3.20 | 5 | 100.0% |
| WLU* 2018/19 | Mixed | Brave Beavers | 9 | 3 | 14 | 1 | 17 | 0.33 | 1.56 | 1.89 | 7 | 77.8% |
| Młodzieżowe MP 2018 | U20 Mixed | Young Brave Beavers | 5 | 0 | 11 | 0 | 11 | 0.00 | 2.20 | 2.20 | 5 | 100.0% |
| Mistrzostwa Polski Mixed 2018 | Mistrzostwa Polski Mixed | Brave Beavers | 7 | 0 | 11 | 0 | 11 | 0.00 | 1.57 | 1.57 | 4 | 57.1% |
| Mistrzostwa Polski Mixed 2018 | Kwalifikacje Północ | Brave Beavers | 4 | 1 | 5 | 1 | 6 | 0.25 | 1.25 | 1.50 | 4 | 100.0% |
| IV Plażowe Mistrzostwa Polski 2018 | Plażowe Mistrzostwa Polski | Brave Beavers | 7 | 0 | 12 | 0 | 12 | 0.00 | 1.71 | 1.71 | 4 | 57.1% |
| Młodzieżowe HMP 2018 | Mixed | Young Brave Beavers | 5 | 4 | 20 | 0 | 24 | 0.80 | 4.00 | 4.80 | 3 | 60.0% |
| Halowe Mistrzostwa Polski 2018 | Kwalifikacje Północ | Brave Beavers | 4 | 0 | 14 | 0 | 14 | 0.00 | 3.50 | 3.50 | 3 | 75.0% |
| Młodzieżowe MP 2017 | U20 Mixed | Brave Beavers | 4 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0.00 | 0.25 | 0.25 | 2 | 50.0% |
| Mistrzostwa Polski Mixed 2017 | Mistrzostwa Mixed | Brave Beavers | 6 | 2 | 9 | 0 | 11 | 0.33 | 1.50 | 1.83 | 1 | 16.7% |
| Młodzieżowe HMP 2017 | U20 Mixed | Young Brave Beavers | 4 | 0 | 15 | 0 | 15 | 0.00 | 3.75 | 3.75 | 0 | 0.0% |
| Halowe Mistrzostwa Polski 2017 | II Liga HMP | Brave Beavers | 6 | 0 | 6 | 0 | 6 | 0.00 | 1.00 | 1.00 | 3 | 50.0% |
| Halowe Mistrzostwa Polski 2017 | Kwalifikacje Północ | Brave Beavers | 5 | 0 | 5 | 0 | 5 | 0.00 | 1.00 | 1.00 | 2 | 40.0% |
Halowe Mistrzostwa Polski 2019 game events:
| 23.02.2019 2obvious - Brave Beavers 7 - 20 | |||
|---|---|---|---|
| 31.42 | 7 - 20 | Adam Maciejewski | Małgorzata Maćkowska |
| 23.02.2019 Brave Beavers - Wrocław Południe 21 - 9 | |||
|---|---|---|---|
| 1.12 | 1 - 0 | Mateusz Gibki | Małgorzata Maćkowska |
| 17.01 | 11 - 4 | Adam Maciejewski | Małgorzata Maćkowska |
| 17.50 | 12 - 4 | Adam Maciejewski | Małgorzata Maćkowska |
| 23.23 | 17 - 6 | Mateusz Gibki | Małgorzata Maćkowska |
| 23.02.2019 Albatros - Brave Beavers 13 - 18 | |||
|---|---|---|---|
| 11.19 | 5 - 8 | Mateusz Gibki | Małgorzata Maćkowska |
| 21.32 | 11 - 12 | Mateusz Gibki | Małgorzata Maćkowska |
| 26.10 | 12 - 15 | Michał Schiller | Małgorzata Maćkowska |
| 27.28 | 12 - 16 | Michał Schiller | Małgorzata Maćkowska |
| 31.07 | 12 - 17 | Mateusz Gibki | Małgorzata Maćkowska |
| 24.02.2019 Brave Beavers - Nine Hills 16 - 12 | |||
|---|---|---|---|
| 30.33 | 15 - 11 | Mateusz Gibki | Małgorzata Maćkowska |
| 32.04 | 16 - 12 | Mateusz Gibki | Małgorzata Maćkowska |
| 24.02.2019 Brave Beavers - Ultimatum 19 - 9 | |||
|---|---|---|---|
| 6.31 | 5 - 1 | Michał Schiller | Małgorzata Maćkowska |
| 11.18 | 7 - 4 | Adam Maciejewski | Małgorzata Maćkowska |
| 23.02 | 14 - 8 | Michał Schiller | Małgorzata Maćkowska |
| 30.47 | 18 - 9 | Michał Schiller | Małgorzata Maćkowska |


