#23 Mariusz Zięba
Season: WLU* 2018/19
Series: Open
Team: Ministerstwo Dziwnych Rzutów
WLU* 2018/19:
| Games | Passes | Goals | Tot. | Pass avg. | Goal avg. | Point avg. | Wins | Win-% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12 | 3 | 11 | 14 | 0.25 | 0.92 | 1.17 | 0 | 0.0% |
History:
| Event type | Division | Games | Passes | Goals | Cal. | Tot. | Pass avg. | Goal avg. | Point avg. | Wins | Win-% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| outdoor | mixed | 10 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0.10 | 0.10 | 0.20 | 6 | 60.0% |
| indoor | open | 39 | 17 | 24 | 0 | 41 | 0.44 | 0.62 | 1.05 | 0 | 0.0% |
| indoor | mixed | 30 | 10 | 25 | 0 | 35 | 0.33 | 0.83 | 1.17 | 3 | 10.0% |
| Total | 79 | 28 | 50 | 0 | 78 | 0.35 | 0.63 | 0.99 | 9 | 11.4% | |
| Event | Division | Team | Games | Passes | Goals | Cal. | Tot. | Pass avg. | Goal avg. | Point avg. | Wins | Win-% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mistrzostwa Polski Mixed 2022 | Runda Wiosenna | mJAH | 4 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0.25 | 0.00 | 0.25 | 3 | 75.0% |
| WLU* 2021/22 | Mixed | mJAH Dzień | 9 | 5 | 7 | 0 | 12 | 0.56 | 0.78 | 1.33 | 1 | 11.1% |
| WLU* 2021/22 | Open | Ministerstwo Dziwnych Rzutów | 5 | 3 | 2 | 0 | 5 | 0.60 | 0.40 | 1.00 | 0 | 0.0% |
| Mistrzostwa Polski Mixed 2021 | Mixed 1st Round | mJAH | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0.00 | 1.00 | 1.00 | 1 | 100.0% |
| Mistrzostwa Polski Mixed 2021 | Mixed 2nd Round | mJAH | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1 | 33.3% |
| Mistrzostwa Polski Mixed 2021 | Mixed 3rd Round | mJAH | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1 | 50.0% |
| WLU* 2020/21 | Open | Ministerstwo Dziwnych Rzutów | 9 | 8 | 5 | 0 | 13 | 0.89 | 0.56 | 1.44 | 0 | 0.0% |
| Halowe Mistrzostwa Polski 2020 | II Liga | Nine Hills | 5 | 1 | 2 | 0 | 3 | 0.20 | 0.40 | 0.60 | 2 | 40.0% |
| WLU* 2019/20 | Open | Ministerstwo Dziwnych Rzutów | 13 | 3 | 6 | 0 | 9 | 0.23 | 0.46 | 0.69 | 0 | 0.0% |
| WLU* 2018/19 | Open | Ministerstwo Dziwnych Rzutów | 12 | 3 | 11 | 0 | 14 | 0.25 | 0.92 | 1.17 | 0 | 0.0% |
| WLU* 2017/18 | Mixed | Ministerstwo Dziwnych Rzutów | 16 | 4 | 16 | 0 | 20 | 0.25 | 1.00 | 1.25 | 0 | 0.0% |
WLU* 2018/19 game events:
| 18.11.2018 Ministerstwo Dziwnych Rzutów - Przemek Saleta 8 - 14 | |||
|---|---|---|---|
| 2.41 | 1 - 2 | Piotr Nowosielski | Mariusz Zięba |
| 18.11.2018 Ministerstwo Dziwnych Rzutów - Tychy Claws 9 - 14 | |||
|---|---|---|---|
| 5.34 | 2 - 5 | Marcin Bąkała | Mariusz Zięba |
| 10.04 | 4 - 7 | Mariusz Zięba | Marcin Bąkała |
| 18.11.2018 Ultimatum - Ministerstwo Dziwnych Rzutów 13 - 4 | |||
|---|---|---|---|
| 8.04 | 3 - 1 | Marcin Bąkała | Mariusz Zięba |
| 16.12.2018 ZetWueRowie - Ministerstwo Dziwnych Rzutów 16 - 8 | |||
|---|---|---|---|
| 4.19 | 2 - 1 | Grażyna Chlebicka | Mariusz Zięba |
| 14.16 | 8 - 5 | Bartosz Napiórkowski | Mariusz Zięba |
| 16.12.2018 BC Kosmodysk - Ministerstwo Dziwnych Rzutów 20 - 5 | |||
|---|---|---|---|
| 19.05 | 13 - 5 | Grażyna Chlebicka | Mariusz Zięba |
| 16.12.2018 Ministerstwo Dziwnych Rzutów - Girls Stay Home 9 - 16 | |||
|---|---|---|---|
| 6.18 | 4 - 6 | David Bayliss | Mariusz Zięba |
| 6.46 | 5 - 6 | Rafał Kiersztejn | Mariusz Zięba |
| 20.01.2019 Ministerstwo Dziwnych Rzutów - Dysko Polot 4 - 15 | |||
|---|---|---|---|
| 24.34 | 4 - 14 | Mariusz Zięba | |
| 20.01.2019 RJP - Ministerstwo Dziwnych Rzutów 21 - 9 | |||
|---|---|---|---|
| 4.09 | 4 - 2 | Mariusz Zięba | |
| 17.46 | 15 - 7 | Mariusz Zięba | |
| 20.01.2019 JR - Ministerstwo Dziwnych Rzutów 21 - 8 | |||
|---|---|---|---|
| 9.01 | 9 - 4 | Grażyna Chlebicka | Mariusz Zięba |
| 14.37 | 16 - 7 | David Bayliss | Mariusz Zięba |


