| Event |
Division |
Team |
Games |
Passes |
Goals |
Cal. |
Tot. |
Pass avg. |
Goal avg. |
Point avg. |
Wins |
Win-% |
| Mistrzostwa Polski OW 2019 |
Men's |
Uprising II |
5 |
1 |
1 |
0 |
2 |
0.20 |
0.20 |
0.40 |
2 |
40.0% |
| Mistrzostwa Polski OW 2018 |
Men's |
Uprising |
5 |
2 |
1 |
0 |
3 |
0.40 |
0.20 |
0.60 |
3 |
60.0% |
| Mistrzostwa Polski OW 2017 |
Men's |
Uprising |
6 |
1 |
5 |
0 |
6 |
0.17 |
0.83 |
1.00 |
4 |
66.7% |
| Mistrzostwa Polski Mixed 2015 |
Mistrzostwa Mixed |
Furious Goats |
6 |
0 |
2 |
0 |
2 |
0.00 |
0.33 |
0.33 |
4 |
66.7% |
| Mistrzostwa Polski Mixed 2015 |
Kwalifikacje Północ |
Furious Goats |
3 |
1 |
4 |
0 |
5 |
0.33 |
1.33 |
1.67 |
3 |
100.0% |
| Mistrzostwa Polski OW 2015 |
Open |
Uprising |
5 |
1 |
7 |
0 |
8 |
0.20 |
1.40 |
1.60 |
4 |
80.0% |
| Halowe Mistrzostwa Polski 2015 |
Halowe Mistrzostwa Polski |
Furious Goats |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0.00 |
0.00 |
0.00 |
2 |
100.0% |
| Halowe Mistrzostwa Polski 2015 |
Kwalifikacje Północ |
Furious Goats |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0.00 |
0.00 |
0.00 |
0 |
0.0% |
| Mistrzostwa Polski OW 2014 |
Open |
Uprising |
5 |
2 |
7 |
0 |
9 |
0.40 |
1.40 |
1.80 |
4 |
80.0% |
| Mistrzostwa Polski Mixed 2013 |
Mistrzostwa Mixed |
Furious Goats |
6 |
6 |
4 |
0 |
10 |
1.00 |
0.67 |
1.67 |
4 |
66.7% |
| Mistrzostwa Polski OW 2013 |
Open |
Uprising |
5 |
0 |
4 |
0 |
4 |
0.00 |
0.80 |
0.80 |
4 |
80.0% |
| Halowe Mistrzostwa Polski 2013 |
Kwalifikacje Północ |
Furious Goats |
5 |
1 |
3 |
0 |
4 |
0.20 |
0.60 |
0.80 |
4 |
80.0% |
| Halowe Mistrzostwa Polski 2013 |
Mixed |
Furious Goats |
7 |
4 |
10 |
0 |
14 |
0.57 |
1.43 |
2.00 |
2 |
28.6% |