#12 Marcel Byndas
Season: Poligon 2018
Series: Poligon 2018
Team: Flow
|
Poligon 2018:
| Games | Passes | Goals | Tot. | Pass avg. | Goal avg. | Point avg. | Wins | Win-% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10 | 12 | 11 | 23 | 1.20 | 1.10 | 2.30 | 10 | 100.0% |
History:
| Event type | Division | Games | Passes | Goals | Cal. | Tot. | Pass avg. | Goal avg. | Point avg. | Wins | Win-% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| outdoor | open | 11 | 3 | 6 | 0 | 9 | 0.27 | 0.55 | 0.82 | 10 | 90.9% |
| outdoor | mixed | 40 | 34 | 19 | 0 | 53 | 0.85 | 0.48 | 1.33 | 33 | 82.5% |
| outdoor | U20 mixed | 12 | 9 | 3 | 0 | 12 | 0.75 | 0.25 | 1.00 | 3 | 25.0% |
| indoor | mixed | 21 | 51 | 18 | 0 | 69 | 2.43 | 0.86 | 3.29 | 7 | 33.3% |
| beach | mixed | 13 | 12 | 2 | 0 | 14 | 0.92 | 0.15 | 1.08 | 9 | 69.2% |
| Total | 97 | 109 | 48 | 0 | 157 | 1.12 | 0.49 | 1.62 | 62 | 63.9% | |
| Event | Division | Team | Games | Passes | Goals | Cal. | Tot. | Pass avg. | Goal avg. | Point avg. | Wins | Win-% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Halowe Mistrzostwa Polski 2020 | I Liga | Flow | 5 | 2 | 3 | 0 | 5 | 0.40 | 0.60 | 1.00 | 4 | 80.0% |
| Mistrzostwa Polski Mixed 2019 | I Liga | Flow | 5 | 4 | 0 | 0 | 4 | 0.80 | 0.00 | 0.80 | 5 | 100.0% |
| Mistrzostwa Polski Mixed 2018 | Mistrzostwa Polski Mixed | Flow | 6 | 10 | 2 | 0 | 12 | 1.67 | 0.33 | 2.00 | 6 | 100.0% |
| Mistrzostwa Polski Mixed 2018 | Kwalifikacje Południe | Flow | 5 | 3 | 2 | 0 | 5 | 0.60 | 0.40 | 1.00 | 5 | 100.0% |
| IV Plażowe Mistrzostwa Polski 2018 | Plażowe Mistrzostwa Polski | Flow | 6 | 7 | 0 | 0 | 7 | 1.17 | 0.00 | 1.17 | 4 | 66.7% |
| Poligon 2018 | Poligon 2018 | Flow | 10 | 12 | 11 | 1 | 23 | 1.20 | 1.10 | 2.30 | 10 | 100.0% |
| Mistrzostwa Polski Mixed 2017 | Mistrzostwa Mixed | Flow | 6 | 4 | 3 | 0 | 7 | 0.67 | 0.50 | 1.17 | 4 | 66.7% |
| Mistrzostwa Polski Mixed 2017 | Kwalifikacje Południe | Flow | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 3 | 75.0% |
| Mistrzostwa Polski OW 2017 | Men's | Girls Stay Home | 5 | 2 | 1 | 0 | 3 | 0.40 | 0.20 | 0.60 | 5 | 100.0% |
| III Plażowe Mistrzostwa Polski 2017 | Mixed | Flow | 7 | 5 | 2 | 0 | 7 | 0.71 | 0.29 | 1.00 | 5 | 71.4% |
| Młodzieżowe MP 2016 | Mixed | Flow Junior | 4 | 8 | 3 | 0 | 11 | 2.00 | 0.75 | 2.75 | 2 | 50.0% |
| Mistrzostwa Polski OW 2016 | Open | Girls Stay Home | 6 | 1 | 5 | 0 | 6 | 0.17 | 0.83 | 1.00 | 5 | 83.3% |
| Halowe Mistrzostwa Polski 2016 | Kwalifikacje Południe | Flow Junior | 4 | 15 | 3 | 0 | 18 | 3.75 | 0.75 | 4.50 | 1 | 25.0% |
| Mistrzostwa Polski Mixed 2015 | Kwalifikacje Południe | Flow Junior | 4 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0.25 | 0.25 | 0.50 | 0 | 0.0% |
| Młodzieżowe MP 2015 | Mixed | Flow Junior | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1 | 33.3% |
| Halowe Mistrzostwa Polski 2015 | Kwalifikacje Południe | Flow Junior | 4 | 5 | 2 | 0 | 7 | 1.25 | 0.50 | 1.75 | 0 | 0.0% |
| Halowe Mistrzostwa Polski 2015 | II League | Flow Junior | 8 | 29 | 10 | 0 | 39 | 3.63 | 1.25 | 4.88 | 2 | 25.0% |
| Młodzieżowe MP 2014 | Mixed | Flow Junior | 5 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0.20 | 0.00 | 0.20 | 0 | 0.0% |
Poligon 2018 game events:
| 26.05.2018 Rainbow Banana - Flow 7 - 17 | |||
|---|---|---|---|
| 18.34 | 2 - 5 | Dariusz Urbanik | Marcel Byndas |
| 39.14 | 3 - 9 | Marcel Byndas | Małgorzata Czaplińska |
| 44.49 | 4 - 10 | Tomasz Zatoń | Marcel Byndas |
| 67.37 | 7 - 16 | Paweł Milanowicz | Marcel Byndas |
| 26.05.2018 KrakUF - Flow 5 - 17 | |||
|---|---|---|---|
| 10.34 | 1 - 4 | Małgorzata Czaplińska | Marcel Byndas |
| 27.29 | 2 - 7 | Tomasz Zatoń | Marcel Byndas |
| 26.05.2018 Flow - 2obvious 17 - 10 | |||
|---|---|---|---|
| 36.14 | 11 - 6 | Marcel Byndas | Monika Mikoś |
| 56.49 | 16 - 8 | Monika Mikoś | Marcel Byndas |
| 30.06.2018 Flow - Wrocław Południe 17 - 2 | |||
|---|---|---|---|
| 8.48 | 2 - 0 | Marcel Byndas | Daniel Błach |
| 11.47 | 3 - 0 | Paweł Milanowicz | Marcel Byndas |
| 19.42 | 5 - 0 | Marcel Byndas | Geoff Schwartz |
| 31.43 | 8 - 1 | Marcel Byndas | Daniel Błach |
| 30.06.2018 Flow - 71 Wratislavia 14 - 7 | |||
|---|---|---|---|
| 23.05 | 4 - 2 | Marcel Byndas | Aleksandra Szyrwiel |
| 58.52 | 12 - 4 | Callahan-goal | Marcel Byndas |
| 28.07.2018 Frisbnik - Flow 7 - 17 | |||
|---|---|---|---|
| 15.36 | 2 - 5 | Dariusz Urbanik | Marcel Byndas |
| 28.07.2018 KWR Knury - Flow 9 - 10 | |||
|---|---|---|---|
| 38.13 | 5 - 4 | Marcel Byndas | Jakub Wróbel |
| 22.09.2018 Flow - Kato Vice 17 - 6 | |||
|---|---|---|---|
| 61.01 | 13 - 6 | Sergii Anufriiev | Marcel Byndas |
| 66.20 | 15 - 6 | Tomasz Zatoń | Marcel Byndas |
| 22.09.2018 Flow - Frisbnik 14 - 7 | |||
|---|---|---|---|
| 64.17 | 13 - 6 | Marcel Byndas | Sergii Anufriiev |
| 69.17 | 14 - 7 | Marcel Byndas | Krzysztof Przybyś |
| 22.09.2018 Flow - KWR Knury 15 - 14 | |||
|---|---|---|---|
| 34.31 | 6 - 4 | Marcel Byndas | Dariusz Urbanik |
| 59.33 | 10 - 8 | Marcel Byndas | Tomasz Zatoń |
| 69.07 | 12 - 9 | Marcel Byndas | Sergii Anufriiev |


