#82 Dawid Ajnbacher
Season: Halowe Mistrzostwa Polski 2018
Series: Kwalifikacje Północ
Team: Uwaga Pies
Halowe Mistrzostwa Polski 2018:
| Games | Passes | Goals | Tot. | Pass avg. | Goal avg. | Point avg. | Wins | Win-% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 | 1 | 12 | 13 | 0.20 | 2.40 | 2.60 | 4 | 80.0% |
History:
| Event type | Division | Games | Passes | Goals | Cal. | Tot. | Pass avg. | Goal avg. | Point avg. | Wins | Win-% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| outdoor | mixed | 28 | 4 | 11 | 0 | 15 | 0.14 | 0.39 | 0.54 | 11 | 39.3% |
| outdoor | U20 mixed | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 3 | 75.0% |
| indoor | open | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 3 | 75.0% |
| indoor | mixed | 27 | 13 | 26 | 0 | 39 | 0.48 | 0.96 | 1.44 | 11 | 40.7% |
| indoor | U20 mixed | 4 | 0 | 7 | 0 | 7 | 0.00 | 1.75 | 1.75 | 3 | 75.0% |
| beach | mixed | 6 | 0 | 3 | 0 | 3 | 0.00 | 0.50 | 0.50 | 3 | 50.0% |
| Total | 73 | 17 | 47 | 0 | 64 | 0.23 | 0.64 | 0.88 | 34 | 46.6% | |
| Event | Division | Team | Games | Passes | Goals | Cal. | Tot. | Pass avg. | Goal avg. | Point avg. | Wins | Win-% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mistrzostwa Polski Mixed 2021 | Mixed 1st Round | Uwaga Pies | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0.0% |
| Mistrzostwa Polski Mixed 2021 | Mixed 2nd Round | Uwaga Pies | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0.50 | 0.00 | 0.50 | 1 | 50.0% |
| WLU* 2019/20 | Mixed | Uwaga Pies | 11 | 11 | 4 | 0 | 15 | 1.00 | 0.36 | 1.36 | 3 | 27.3% |
| WLU* 2019/20 | Open | Chąsa Żubrów | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 3 | 75.0% |
| Mistrzostwa Polski Mixed 2019 | I Liga | Uwaga Pies | 5 | 1 | 5 | 0 | 6 | 0.20 | 1.00 | 1.20 | 1 | 20.0% |
| Mistrzostwa Polski Mixed 2018 | Kwalifikacje Północ | Uwaga Pies | 4 | 0 | 4 | 0 | 4 | 0.00 | 1.00 | 1.00 | 3 | 75.0% |
| Halowe Mistrzostwa Polski 2018 | Halowe Mistrzostwa Polski | Uwaga Pies | 6 | 0 | 7 | 0 | 7 | 0.00 | 1.17 | 1.17 | 2 | 33.3% |
| Halowe Mistrzostwa Polski 2018 | Kwalifikacje Północ | Uwaga Pies | 5 | 1 | 12 | 0 | 13 | 0.20 | 2.40 | 2.60 | 4 | 80.0% |
| Mistrzostwa Polski Mixed 2017 | Mistrzostwa Mixed | Uwaga Pies | 7 | 1 | 2 | 0 | 3 | 0.14 | 0.29 | 0.43 | 3 | 42.9% |
| III Plażowe Mistrzostwa Polski 2017 | Mixed | Uwaga Pies | 6 | 0 | 3 | 0 | 3 | 0.00 | 0.50 | 0.50 | 3 | 50.0% |
| Młodzieżowe HMP 2017 | U20 Mixed | Brave Beavers | 4 | 0 | 7 | 0 | 7 | 0.00 | 1.75 | 1.75 | 3 | 75.0% |
| Halowe Mistrzostwa Polski 2017 | Kwalifikacje Północ | Brave Beavers | 5 | 1 | 3 | 0 | 4 | 0.20 | 0.60 | 0.80 | 2 | 40.0% |
| Mistrzostwa Polski Mixed 2016 | Kwalifikacje Północ | Brave Beavers | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1 | 33.3% |
| Mistrzostwa Polski Mixed 2016 | Mistrzostwa Mixed | Brave Beavers | 6 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0.17 | 0.00 | 0.17 | 2 | 33.3% |
| Młodzieżowe MP 2016 | Mixed | Brave Beavers | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 3 | 75.0% |
Halowe Mistrzostwa Polski 2018 game events:
| 28.01.2018 Szczupaki - Uwaga Pies 2 - 23 | |||
|---|---|---|---|
| 2.32 | 0 - 2 | Jan Staniewicz | Dawid Ajnbacher |
| 12.53 | 0 - 9 | Adam Grzegorowski | Dawid Ajnbacher |
| 29.46 | 2 - 21 | Jan Staniewicz | Dawid Ajnbacher |
| 28.01.2018 Uwaga Pies - Nine Hills 10 - 13 | |||
|---|---|---|---|
| 11.26 | 2 - 6 | Sławomir Stankowski | Dawid Ajnbacher |
| 28.01.2018 Uwaga Pies - Ultimatum Sztorm 17 - 13 | |||
|---|---|---|---|
| 4.54 | 4 - 0 | Dawid Grzebyta | Dawid Ajnbacher |
| 10.44 | 8 - 0 | Jan Staniewicz | Dawid Ajnbacher |
| 28.01.2018 #967 - Uwaga Pies 11 - 21 | |||
|---|---|---|---|
| 9.09 | 5 - 6 | Natalia Grzegorowska | Dawid Ajnbacher |
| 15.58 | 7 - 10 | Adam Grzegorowski | Dawid Ajnbacher |
| 18.52 | 8 - 12 | Jan Staniewicz | Dawid Ajnbacher |
| 32.28 | 11 - 20 | Jan Staniewicz | Dawid Ajnbacher |
| 28.01.2018 Albatros - Uwaga Pies 16 - 19 | |||
|---|---|---|---|
| 0.37 | 0 - 2 | Adam Grzegorowski | Dawid Ajnbacher |
| 11.23 | 7 - 9 | Dawid Ajnbacher | Adam Grzegorowski |
| 23.25 | 13 - 14 | Jan Staniewicz | Dawid Ajnbacher |


