#92 Radosław Maksymiuk
Season: Halowe Mistrzostwa Polski 2017
Series: II Liga HMP
Team: RJP II
Halowe Mistrzostwa Polski 2017:
| Games | Passes | Goals | Tot. | Pass avg. | Goal avg. | Point avg. | Wins | Win-% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6 | 0 | 7 | 7 | 0.00 | 1.17 | 1.17 | 2 | 33.3% |
History:
| Event type | Division | Games | Passes | Goals | Cal. | Tot. | Pass avg. | Goal avg. | Point avg. | Wins | Win-% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| outdoor | open | 4 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0.00 | 0.50 | 0.50 | 1 | 25.0% |
| outdoor | mixed | 9 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0.00 | 0.22 | 0.22 | 5 | 55.6% |
| indoor | open | 17 | 5 | 28 | 0 | 33 | 0.29 | 1.65 | 1.94 | 9 | 52.9% |
| indoor | mixed | 50 | 15 | 50 | 0 | 65 | 0.30 | 1.00 | 1.30 | 23 | 46.0% |
| Total | 80 | 20 | 82 | 0 | 102 | 0.25 | 1.03 | 1.28 | 38 | 47.5% | |
| Event | Division | Team | Games | Passes | Goals | Cal. | Tot. | Pass avg. | Goal avg. | Point avg. | Wins | Win-% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| WLU* 2019/20 | Open | RJP | 9 | 2 | 9 | 0 | 11 | 0.22 | 1.00 | 1.22 | 5 | 55.6% |
| Mistrzostwa Polski Mixed 2019 | I Liga | RJP | 5 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0.00 | 0.20 | 0.20 | 2 | 40.0% |
| Halowe Mistrzostwa Polski 2019 | I Liga | RJP | 5 | 3 | 2 | 0 | 5 | 0.60 | 0.40 | 1.00 | 3 | 60.0% |
| WLU* 2018/19 | Mixed | RJP II | 13 | 3 | 7 | 0 | 10 | 0.23 | 0.54 | 0.77 | 9 | 69.2% |
| WLU* 2018/19 | Open | RJP | 8 | 3 | 19 | 0 | 22 | 0.38 | 2.38 | 2.75 | 4 | 50.0% |
| Mistrzostwa Polski Mixed 2018 | Mistrzostwa Polski Mixed | RJP | 4 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0.00 | 0.25 | 0.25 | 3 | 75.0% |
| Mistrzostwa Polski OW 2018 | Men's | Old Man's Game | 4 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0.00 | 0.50 | 0.50 | 1 | 25.0% |
| Halowe Mistrzostwa Polski 2018 | Halowe Mistrzostwa Polski | RJP II | 7 | 1 | 6 | 0 | 7 | 0.14 | 0.86 | 1.00 | 2 | 28.6% |
| Halowe Mistrzostwa Polski 2018 | Kwalifikacje Centrum | RJP II | 4 | 4 | 7 | 0 | 11 | 1.00 | 1.75 | 2.75 | 2 | 50.0% |
| WLU* 2017/18 | Mixed | RJP II | 15 | 4 | 21 | 0 | 25 | 0.27 | 1.40 | 1.67 | 5 | 33.3% |
| Halowe Mistrzostwa Polski 2017 | II Liga HMP | RJP II | 6 | 0 | 7 | 0 | 7 | 0.00 | 1.17 | 1.17 | 2 | 33.3% |
Halowe Mistrzostwa Polski 2017 game events:
| 25.02.2017 RJP II - Wrocław Południe 12 - 11 | |||
|---|---|---|---|
| 10.18 | 4 - 3 | Andrzej Stobiecki | Radosław Maksymiuk |
| 30.08 | 11 - 10 | Piotr Świerkot | Radosław Maksymiuk |
| 25.02.2017 RJP II - Brave Beavers 12 - 13 | |||
|---|---|---|---|
| 2.34 | 2 - 1 | Piotr Świerkot | Radosław Maksymiuk |
| 9.22 | 3 - 4 | Wojciech Malinowski | Radosław Maksymiuk |
| 12.32 | 5 - 5 | Karolina Sołtyk-Sołtycka | Radosław Maksymiuk |
| 25.02.2017 #967 Szczecin - RJP II 11 - 17 | |||
|---|---|---|---|
| 6.12 | 2 - 5 | Andrzej Stobiecki | Radosław Maksymiuk |
| 32.30 | 10 - 16 | Piotr Świerkot | Radosław Maksymiuk |


