#33 Maciej Antoniak
Season: WLU* 2015
Series: Open
Team: JR
|
WLU* 2015:
| Games | Passes | Goals | Tot. | Pass avg. | Goal avg. | Point avg. | Wins | Win-% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15 | 40 | 28 | 68 | 2.67 | 1.87 | 4.53 | 12 | 80.0% |
History:
| Event type | Division | Games | Passes | Goals | Cal. | Tot. | Pass avg. | Goal avg. | Point avg. | Wins | Win-% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| outdoor | open | 14 | 6 | 4 | 0 | 10 | 0.43 | 0.29 | 0.71 | 8 | 57.1% |
| outdoor | mixed | 41 | 15 | 26 | 0 | 41 | 0.37 | 0.63 | 1.00 | 26 | 63.4% |
| indoor | open | 99 | 174 | 128 | 0 | 302 | 1.76 | 1.29 | 3.05 | 60 | 60.6% |
| indoor | mixed | 97 | 95 | 77 | 0 | 172 | 0.98 | 0.79 | 1.77 | 71 | 73.2% |
| beach | mixed | 7 | 3 | 1 | 0 | 4 | 0.43 | 0.14 | 0.57 | 6 | 85.7% |
| Total | 258 | 293 | 236 | 0 | 529 | 1.14 | 0.91 | 2.05 | 171 | 66.3% | |
| Event | Division | Team | Games | Passes | Goals | Cal. | Tot. | Pass avg. | Goal avg. | Point avg. | Wins | Win-% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| WLU* 2024/25 | Open | Grand mJAH Też | 8 | 2 | 6 | 0 | 8 | 0.25 | 0.75 | 1.00 | 3 | 37.5% |
| WLU* 2023/24 | Open | mJAH Pany | 5 | 1 | 7 | 0 | 8 | 0.20 | 1.40 | 1.60 | 2 | 40.0% |
| WLU* 2022/23 | Open | mJAH Pany | 11 | 5 | 11 | 0 | 16 | 0.45 | 1.00 | 1.45 | 8 | 72.7% |
| WLU* 2018/19 | Open | JR | 12 | 25 | 26 | 0 | 51 | 2.08 | 2.17 | 4.25 | 8 | 66.7% |
| Mistrzostwa Polski Mixed 2018 | Mistrzostwa Polski Mixed | mJAH | 6 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0.00 | 0.17 | 0.17 | 5 | 83.3% |
| Mistrzostwa Polski Mixed 2018 | Kwalifikacje Centrum | mJAH | 4 | 2 | 5 | 0 | 7 | 0.50 | 1.25 | 1.75 | 2 | 50.0% |
| IV Plażowe Mistrzostwa Polski 2018 | Plażowe Mistrzostwa Polski | mJAH | 7 | 3 | 1 | 0 | 4 | 0.43 | 0.14 | 0.57 | 6 | 85.7% |
| Halowe Mistrzostwa Polski 2018 | Halowe Mistrzostwa Polski | mJAH | 6 | 7 | 3 | 0 | 10 | 1.17 | 0.50 | 1.67 | 6 | 100.0% |
| Halowe Mistrzostwa Polski 2018 | Kwalifikacje Centrum | mJAH | 2 | 3 | 1 | 0 | 4 | 1.50 | 0.50 | 2.00 | 2 | 100.0% |
| WLU* 2017/18 | Open | JR | 11 | 26 | 19 | 0 | 45 | 2.36 | 1.73 | 4.09 | 8 | 72.7% |
| Mistrzostwa Polski OW 2017 | Men's | Discover | 4 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0.75 | 0.00 | 0.75 | 2 | 50.0% |
| Halowe Mistrzostwa Polski 2017 | Halowe Mistrzostwa Polski | muJAHedini dysku | 6 | 8 | 5 | 0 | 13 | 1.33 | 0.83 | 2.17 | 6 | 100.0% |
| Halowe Mistrzostwa Polski 2017 | Kwalifikacje Centrum | muJAHedini dysku | 3 | 4 | 2 | 0 | 6 | 1.33 | 0.67 | 2.00 | 3 | 100.0% |
| WLU* 2016/17 | Open | JR | 13 | 22 | 18 | 0 | 40 | 1.69 | 1.38 | 3.08 | 7 | 53.8% |
| WLU* 2016/17 | Mixed | muJAHedini dysku 2 | 4 | 12 | 6 | 0 | 18 | 3.00 | 1.50 | 4.50 | 3 | 75.0% |
| Mistrzostwa Polski Mixed 2016 | Mistrzostwa Mixed | muJAHedini dysku | 6 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0.33 | 0.00 | 0.33 | 3 | 50.0% |
| Halowe Mistrzostwa Polski 2016 | Halowe Mistrzostwa Polski | muJAHedini dysku | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 2 | 28.6% |
| WLU* 2015 | Open | JR | 15 | 40 | 28 | 0 | 68 | 2.67 | 1.87 | 4.53 | 12 | 80.0% |
| Mistrzostwa Polski Mixed 2015 | Mistrzostwa Mixed | muJAHedini dysku | 6 | 3 | 5 | 0 | 8 | 0.50 | 0.83 | 1.33 | 4 | 66.7% |
| Mistrzostwa Polski Mixed 2015 | Kwalifikacje Centrum | muJAHedini dysku | 3 | 4 | 0 | 0 | 4 | 1.33 | 0.00 | 1.33 | 2 | 66.7% |
| Mistrzostwa Polski OW 2015 | Open | Discover | 5 | 3 | 4 | 0 | 7 | 0.60 | 0.80 | 1.40 | 3 | 60.0% |
| Halowe Mistrzostwa Polski 2015 | Halowe Mistrzostwa Polski | muJAHedini dysku | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 2 | 66.7% |
| WLU* 2014 | Open | JR | 8 | 22 | 6 | 0 | 28 | 2.75 | 0.75 | 3.50 | 2 | 25.0% |
| WLU* 2014 | Mixed | muJAHedini dysku | 12 | 8 | 19 | 0 | 27 | 0.67 | 1.58 | 2.25 | 8 | 66.7% |
| Halowe Mistrzostwa Polski 2014 | Kwalifikacje Centrum | muJAHedini dysku | 5 | 10 | 8 | 0 | 18 | 2.00 | 1.60 | 3.60 | 4 | 80.0% |
| WLU* 2013 | Open | muJAHedini dysku | 8 | 21 | 6 | 0 | 27 | 2.63 | 0.75 | 3.38 | 4 | 50.0% |
| WLU* 2013 | Mixed | muJAHedini dysku | 9 | 10 | 6 | 0 | 16 | 1.11 | 0.67 | 1.78 | 8 | 88.9% |
| Mistrzostwa Polski Mixed 2013 | Kwalifikacje Centrum | muJAHedini dysku | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0.0% |
| Mistrzostwa Polski OW 2013 | Open | muJAHedini dysku | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 3 | 60.0% |
| Warszawska Liga Ultimate 2013 | Mixed | muJAHedini dysku | 1 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0.00 | 2.00 | 2.00 | 1 | 100.0% |
| Halowe Mistrzostwa Polski 2013 | Kwalifikacje Centrum | muJAHedini dysku | 5 | 17 | 1 | 0 | 18 | 3.40 | 0.20 | 3.60 | 4 | 80.0% |
| Halowe Mistrzostwa Polski 2013 | Mixed | muJAHedini dysku | 6 | 5 | 1 | 0 | 6 | 0.83 | 0.17 | 1.00 | 4 | 66.7% |
| WZIU 2012/13 | Open | muJAHedini dysku | 8 | 10 | 1 | 0 | 11 | 1.25 | 0.13 | 1.38 | 6 | 75.0% |
| WZIU 2012/13 | Mixed | muJAHedini dysku | 6 | 6 | 3 | 0 | 9 | 1.00 | 0.50 | 1.50 | 5 | 83.3% |
| Mistrzostwa Polski Mixed 2012 | Mixed | muJAHedini dysku | 6 | 1 | 3 | 0 | 4 | 0.17 | 0.50 | 0.67 | 3 | 50.0% |
| Warszawska Liga Ultimate 2012 | Mixed | muJAHedini dysku | 8 | 3 | 10 | 0 | 13 | 0.38 | 1.25 | 1.63 | 6 | 75.0% |
| Halowe Mistrzostwa Polski 2012 | Mixed | muJAHedini dysku | 7 | 2 | 6 | 0 | 8 | 0.29 | 0.86 | 1.14 | 4 | 57.1% |
| WZIU 2011/12 | Mixed | muJAHedini dysku | 16 | 3 | 16 | 0 | 19 | 0.19 | 1.00 | 1.19 | 10 | 62.5% |
WLU* 2015 game events:
| 25.10.2015 JR - Mojra 13 - 20 | |||
|---|---|---|---|
| 9.23 | 3 - 8 | Maciej Antoniak | Jakub Kur |
| 13.03 | 7 - 11 | Maciej Antoniak | Janusz Rajski |
| 25.10.2015 Bednarska - JR 21 - 11 | |||
|---|---|---|---|
| 11.46 | 9 - 8 | Piotr Latoszewski | Maciej Antoniak |
| 15.04 | 12 - 9 | Maciej Antoniak | Mikołaj Całka |
| 25.10.2015 Kujawiak - JR 12 - 16 | |||
|---|---|---|---|
| 3.13 | 2 - 2 | Maciej Antoniak | Paweł Skalski |
| 3.43 | 2 - 3 | Maciej Antoniak | Mikołaj Całka |
| 6.42 | 3 - 5 | Maciej Antoniak | Paweł Skalski |
| 13.52 | 6 - 8 | Maciej Antoniak | Mikołaj Całka |
| 15.47 | 7 - 9 | Janusz Rajski | Maciej Antoniak |
| 20.13 | 8 - 12 | Maciej Antoniak | Aleksander Redwan |
| 25.10.2015 JR - Discover Scrappy Doo 16 - 12 | |||
|---|---|---|---|
| 2.39 | 2 - 0 | Jakub Kur | Maciej Antoniak |
| 10.59 | 6 - 5 | Aleksander Redwan | Maciej Antoniak |
| 24.39 | 16 - 12 | Maciej Antoniak | Jakub Kur |
| 22.11.2015 JR - Party Boys 17 - 8 | |||
|---|---|---|---|
| 1.20 | 1 - 0 | Maciej Antoniak | Maciej Chludziński |
| 5.37 | 5 - 1 | Aleksander Redwan | Maciej Antoniak |
| 19.21 | 15 - 6 | Maciej Antoniak | Mikołaj Całka |
| 19.42 | 16 - 6 | Jakub Kur | Maciej Antoniak |
| 20.06 | 17 - 6 | Jakub Kur | Maciej Antoniak |
| 22.11.2015 Przemek Saleta - JR 11 - 21 | |||
|---|---|---|---|
| 2.59 | 0 - 2 | Jakub Kur | Maciej Antoniak |
| 7.40 | 3 - 6 | Mikołaj Całka | Maciej Antoniak |
| 11.58 | 4 - 9 | Maciej Antoniak | Maciej Chludziński |
| 12.31 | 4 - 10 | Maciej Antoniak | Jakub Trojanowski |
| 13.10 | 4 - 11 | Jakub Kur | Maciej Antoniak |
| 18.49 | 6 - 16 | Maciej Antoniak | Paweł Skalski |
| 21.20 | 8 - 19 | Maciej Antoniak | Jakub Kur |
| 23.15 | 9 - 20 | Maciej Antoniak | Maciej Chludziński |
| 13.12.2015 JR - Grandmaster Flash 20 - 8 | |||
|---|---|---|---|
| 8.51 | 8 - 2 | Piotr Latoszewski | Maciej Antoniak |
| 11.41 | 12 - 2 | Maciej Antoniak | Jakub Kur |
| 14.18 | 15 - 3 | Maciej Antoniak | Janusz Rajski |
| 19.42 | 18 - 5 | Maciej Antoniak | Łukasz Świderek |
| 21.15 | 20 - 5 | Maciej Antoniak | Janusz Rajski |
| 13.12.2015 JR - Pulsar 21 - 16 | |||
|---|---|---|---|
| 3.28 | 3 - 1 | Jakub Kur | Maciej Antoniak |
| 5.55 | 4 - 5 | Jakub Kur | Maciej Antoniak |
| 10.27 | 7 - 6 | Piotr Latoszewski | Maciej Antoniak |
| 14.52 | 11 - 8 | Maciej Antoniak | Mikołaj Całka |
| 18.57 | 14 - 11 | Maciej Antoniak | Janusz Rajski |
| 25.56 | 21 - 16 | Maciej Antoniak | Jakub Kur |
| 13.12.2015 Discover Scooby Doo - JR 11 - 14 | |||
|---|---|---|---|
| 0.57 | 1 - 2 | Maciej Antoniak | Maciej Chludziński |
| 12.24 | 9 - 4 | Maciej Antoniak | Mikołaj Całka |
| 14.15 | 9 - 6 | Maciej Antoniak | Piotr Latoszewski |
| 17.13 | 9 - 7 | Piotr Latoszewski | Maciej Antoniak |
| 21.16 | 10 - 11 | Piotr Latoszewski | Maciej Antoniak |
| 22.11 | 10 - 12 | Maciej Antoniak | Jakub Kur |
| 17.01.2016 Ultimatum - JR 13 - 19 | |||
|---|---|---|---|
| 0.28 | 0 - 1 | Maciej Antoniak | Maciej Chludziński |
| 1.20 | 0 - 2 | Maciej Antoniak | Janusz Rajski |
| 5.40 | 2 - 4 | Maciej Antoniak | Aleksander Redwan |
| 10.50 | 4 - 7 | Mikołaj Całka | Maciej Antoniak |
| 20.56 | 9 - 14 | Maciej Antoniak | Janusz Rajski |
| 23.12 | 12 - 16 | Jakub Kur | Maciej Antoniak |
| 23.43 | 12 - 17 | Piotr Latoszewski | Maciej Antoniak |
| 24.41 | 13 - 18 | Piotr Latoszewski | Maciej Antoniak |
| 24.56 | 13 - 19 | Mikołaj Całka | Maciej Antoniak |
| 17.01.2016 JR - Perun 17 - 14 | |||
|---|---|---|---|
| 6.59 | 5 - 4 | Maciej Antoniak | Piotr Latoszewski |
| 9.59 | 7 - 6 | Łukasz Świderek | Maciej Antoniak |
| 11.46 | 10 - 7 | Jakub Trojanowski | Maciej Antoniak |
| 15.53 | 12 - 7 | Mikołaj Całka | Maciej Antoniak |
| 17.01.2016 JR - Pickup 21 - 8 | |||
|---|---|---|---|
| 6.04 | 2 - 0 | Maciej Antoniak | Piotr Latoszewski |
| 11.15 | 8 - 3 | Maciej Antoniak | Piotr Latoszewski |
| 13.40 | 10 - 4 | Maciej Antoniak | Jakub Kur |
| 16.31 | 13 - 5 | Maciej Antoniak | Paweł Skalski |
| 19.24 | 15 - 5 | Jakub Kur | Maciej Antoniak |
| 20.39 | 17 - 6 | Maciej Antoniak | Aleksander Redwan |
| 13.02.2016 Bednarska - JR 19 - 16 | |||
|---|---|---|---|
| 9.39 | 8 - 6 | Maciej Antoniak | Piotr Latoszewski |
| 10.26 | 9 - 7 | Piotr Latoszewski | Maciej Antoniak |
| 15.20 | 12 - 10 | Mikołaj Całka | Maciej Antoniak |
| 17.44 | 13 - 11 | Maciej Antoniak | Maciej Chludziński |
| 21.09 | 14 - 14 | Piotr Latoszewski | Maciej Antoniak |
| 23.49 | 16 - 16 | Maciej Antoniak | Aleksander Redwan |


