WLU* 2019/2020
English Polski
Zaloguj się

Sky This - Flow Junior BlueOne    16 - 10

07.03.2020 14:30 na boisku 1 [Młodzieżowe HMP 2020, O miejsca 5-8]

Sky This
#Imię i nazwiskoAsystyPunkty Suma
29Krzysztof Litwiński325
0Antoni Olszewski134
23Jakub Kapuściński224
91Aleksandra Zalewska224
10Mikołaj Fiedorczuk123
24Marcin Kozera303
15Zuzanna Andrzejuk112
61Stanisław Gerus112
7Natalia Dobroczek011
16Zuzanna Madej011
3Kinga Szymczak011
28Zofia Brzezińska101
18Anna Jasiewicz101
11Franciszek Piszczatowski000
20Dominika Rogowska000
 
Flow Junior BlueOne
#Imię i nazwiskoAsystyPunktySuma
55Kacper Niedziela606
1Krystian Stefanicki044
64Dominik Kierecki011
99Paulina Kowalik011
15Michał Szczepański011
28Bartosz Wargocki011
75Dominika Grzeczka101
16Zuzanna Szczepanowska101
6Aleksandra Kubicka000
42Jakub Stasiak000
WynikAsystaPunktCzasTrw.Zdarzenia
0 - 1Zuzanna Szczepanowska Michał Szczepański 1.051.05
Atak 0.00
Strata 0.37
Strata 0.51
1 - 1Marcin Kozera Kinga Szymczak 2.351.30
Strata 1.57
Strata 2.14
2 - 1Zuzanna Andrzejuk Antoni Olszewski 3.270.52
Strata 3.05
3 - 1Jakub Kapuściński Krzysztof Litwiński 4.441.17
Strata 3.52
4 - 1Marcin Kozera Mikołaj Fiedorczuk 6.011.17
Strata 5.04
Strata 5.33
Strata 5.49
5 - 1Aleksandra Zalewska Zuzanna Andrzejuk 7.000.59
Strata 6.27
5 - 2Kacper Niedziela Krystian Stefanicki 7.250.25
6 - 2Krzysztof Litwiński Mikołaj Fiedorczuk 9.011.36
Strata 8.02
Strata 8.33
7 - 2Mikołaj Fiedorczuk Krzysztof Litwiński 10.161.15
Strata 9.14
Strata 9.42
Strata 10.01
8 - 2Marcin Kozera Natalia Dobroczek 11.050.49
Strata 10.45
9 - 2Antoni Olszewski Stanisław Gerus 14.233.18
Strata 11.45
Strata 12.24
Strata 12.35
Strata 12.39
Strata 12.54
Strata 13.07
Strata 13.26
Strata 13.45
10 - 2Jakub Kapuściński Aleksandra Zalewska 16.252.02
Strata 14.42
Strata 15.01
Strata 15.25
Strata 15.42
Strata 16.15
11 - 2Aleksandra Zalewska Zuzanna Madej 17.311.06
Strata 16.48
Strata 17.08
Strata 17.26
12 - 2Stanisław Gerus Antoni Olszewski 19.081.37
Strata 17.55
Strata 18.16
Strata 18.45
13 - 2Krzysztof Litwiński Antoni Olszewski 20.111.03
Strata 19.23
13 - 3    21.351.24
Strata 20.26
Strata 20.43
13 - 4    22.140.39
Strata 21.48
14 - 4Anna Jasiewicz Jakub Kapuściński 22.320.18
14 - 5Dominika Grzeczka Bartosz Wargocki 24.071.35
Strata 22.54
Strata 23.01
Strata 23.24
Strata 23.36
15 - 5Zofia Brzezińska Aleksandra Zalewska 25.451.38
Strata 24.35
Strata 25.12
15 - 6Kacper Niedziela Krystian Stefanicki 26.400.55
15 - 7Kacper Niedziela Paulina Kowalik 28.552.15
Strata 27.28
Strata 28.02
Strata 28.07
15 - 8Kacper Niedziela Krystian Stefanicki 30.051.10
Strata 29.18
Strata 29.29
Strata 29.58
15 - 9Kacper Niedziela Krystian Stefanicki 33.022.57
Timeout 30.25
Strata 32.04
Strata 32.20
Strata 32.48
15 - 10Kacper Niedziela Dominik Kierecki 33.540.52
Strata 33.16
Strata 33.19
Strata 33.35
16 - 10Krzysztof Litwiński Jakub Kapuściński 34.350.41

Obsługa meczu: Goles,

Statystyki meczu

Sky ThisFlow Junior BlueOne
Punkty: 16 10
Czas w ataku: 13.36 min (39.3 %) 20.59 min (60.7 %)
Czas w obronie: 20.59 min (60.7 %) 13.36 min (39.3 %)
Czas w ataku/punkt: 0.51 min 2.05 min
Czas w obronie/punkt: 2.05 min 0.51 min
Punkty w ataku: 5/10 (50.0 %) 5/16 (31.3 %)
Punkty w obronie: 11/16 (68.8 %) 5/10 (50.0 %)
Straty: 26 31
Timeouty: 1 0
Punkty SOTG: 11 (2+2+2+3+2) 10 (2+2+2+2+2)

Historia meczów