Mistrzostwa Polski Mixed 2019

Statystyki meczu Grandmaster Flash - Flow 7:15

15.09.2019 10:45I Liga, O miejsca 1-8 Półfinały
Grandmaster Flash - Flow
0.00Grandmaster Flash atak
3.380 - 1Daniel Błach --> Maciej Pająk
7.141 - 1Ewa Bańbuła-Dyda --> Mateusz Dyda
9.211 - 2Marcel Byndas --> Barbara Raba
12.291 - 3Maciej Pająk --> Małgorzata Czaplińska
17.301 - 4Monika Mikoś --> Zuzanna Brzezińska
19.412 - 4Maciej Zabost --> Ewa Bańbuła-Dyda
22.192 - 5Monika Mikoś --> Dariusz Urbanik
24.453 - 5Maciej Zabost --> Ewa Bańbuła-Dyda
26.203 - 6Dariusz Urbanik --> Natalia Nędzi
27.524 - 6Aleksandra Gawlikowska --> Maciej Zabost
30.245 - 6Mateusz Dyda --> Julia Biegańska
35.295 - 7Paweł Milanowicz --> Zuzanna Brzezińska
39.265 - 8Maciej Pająk --> Katarzyna Dobranowska
Przerwa
43.495 - 9Paweł Milanowicz --> Dariusz Urbanik
52.126 - 9Maciej Zabost --> Julia Biegańska
55.476 - 10Michał Krotliński --> Natalia Nędzi
58.036 - 11Maciej Pająk --> Małgorzata Czaplińska
60.596 - 12Zuzanna Brzezińska --> Paweł Milanowicz
65.286 - 13Maciej Pająk --> Wojciech Pająk
65.48Grandmaster Flash timeout
69.206 - 14Marcel Byndas --> Daniel Błach
73.05Flow timeout
80.447 - 14Stanisław Bogusławski --> Ewa Bańbuła-Dyda
82.267 - 15Daniel Błach --> Małgorzata Czaplińska
Obsługa meczu:
Grandmaster Flash
Imię i nazwisko Asysty Punkty Suma
#8 Ewa Bańbuła-Dyda134
#21 Maciej Zabost314
#18 Julia Biegańska022
#36 Mateusz Dyda112
#46 Stanisław Bogusławski101
#3 Aleksandra Gawlikowska101
#37 Zofia Bejm000
#12 Andrzej Dyśko000
#26 Piotr Kliś000
#33 Jan Kozakoszczak000
#24 Filip Krynicki000
#32 Wiktoria Maruszczak000
#50 Mikołaj Maślanka000
#13 Tadeusz Pętlak000
#11 Mikołaj Smogór000
#9 Cezary Szpadzik000
#10 Karolina Tudelska000
#15 Anna Tymicka000
#23 Zofia Zakroczymska000

Flow
Imię i nazwisko Asysty Punkty Suma
#42 Maciej Pająk415
#13 Małgorzata Czaplińska033
#26 Zuzanna Brzezińska123
#12 Dariusz Urbanik123
#77 Daniel Błach213
#32 Paweł Milanowicz213
#18 Natalia Nędzi022
#50 Marcel Byndas202
#1 Monika Mikoś202
#22 Katarzyna Dobranowska011
#27 Wojciech Pająk011
#23 Barbara Raba011
#9 Michał Krotliński101
#17 Jakub Golec000
#33 Izabela Kołodziejczyk000
#99 Aleksandra Milanowicz000
#11 Gabriela Pisarczuk000
#6 Martyna Pochodyła000
#7 Krzysztof Przybyś000
#19 Bartłomiej Specjał000
#20 Piotr Szauderna000
#15 Jakub Wróbel000