English Polski
Zaloguj się
[Wg kategorii]  [Wg grup]  [Wg rozstawienia]  [Klasyfikacja końcowa]  

Zespoły

Mistrzostwa Mixed

Mistrzostwa Mixed, Grupa AStatystyki
Grandmaster FlashGrandmaster Flash Warszawa Mecze  Grupa  Kategoria
FrisbnikFrisbnik Rybnik Mecze  Grupa  Kategoria
KrakUFKKS Prokocim KrakUF Kraków Mecze  Grupa  Kategoria
Brave BeaversBrave Beavers Dopiewo Mecze  Grupa  Kategoria
Mistrzostwa Mixed, Grupa BStatystyki
KWR Knury KWR Knury Kamieniec Wrocławski Mecze  Grupa  Kategoria
KATO VICEKato Vice Katowice Mecze  Grupa  Kategoria
RJPRJP Warszawa Mecze  Grupa  Kategoria
Ultimatum GdańskUltimatum Gdańsk Mecze  Grupa  Kategoria
Mistrzostwa Mixed, Grupa CStatystyki
KS AZS AWF FLOW WROCŁAWKS Flow Wrocław Mecze  Grupa  Kategoria
4hands4hands Warszawa Mecze  Grupa  Kategoria
Uwaga PiesUwaga Pies Poznań Mecze  Grupa  Kategoria
KS Nine Hills ChełmnoNine Hills Chełmno Mecze  Grupa  Kategoria
Mistrzostwa Mixed, Grupa DStatystyki
muJAHedini dyskumJAH Warszawa Mecze  Grupa  Kategoria
ZawieruchaZawierucha Warszawa Mecze  Grupa  Kategoria
BC KosmodyskAKS ZŁY Kosmodysk Warszawa Mecze  Grupa  Kategoria
Mad Hatters MOSiR PłockMad Hatters Płock Mecze  Grupa  Kategoria
Mistrzostwa Mixed, BarażeStatystyki
RJPRJP Warszawa Mecze  Grupa  Kategoria
4hands4hands Warszawa Mecze  Grupa  Kategoria
KATO VICEKato Vice Katowice Mecze  Grupa  Kategoria
Uwaga PiesUwaga Pies Poznań Mecze  Grupa  Kategoria
BC KosmodyskAKS ZŁY Kosmodysk Warszawa Mecze  Grupa  Kategoria
FrisbnikFrisbnik Rybnik Mecze  Grupa  Kategoria
ZawieruchaZawierucha Warszawa Mecze  Grupa  Kategoria
KrakUFKKS Prokocim KrakUF Kraków Mecze  Grupa  Kategoria
Mistrzostwa Mixed, O miejsca 1-8Statystyki
Grandmaster FlashGrandmaster Flash Warszawa Mecze  Grupa  Kategoria
RJPRJP Warszawa Mecze  Grupa  Kategoria
muJAHedini dyskumJAH Warszawa Mecze  Grupa  Kategoria
KATO VICEKato Vice Katowice Mecze  Grupa  Kategoria
KS AZS AWF FLOW WROCŁAWKS Flow Wrocław Mecze  Grupa  Kategoria
BC KosmodyskAKS ZŁY Kosmodysk Warszawa Mecze  Grupa  Kategoria
KWR Knury KWR Knury Kamieniec Wrocławski Mecze  Grupa  Kategoria
ZawieruchaZawierucha Warszawa Mecze  Grupa  Kategoria
Mistrzostwa Mixed, O miejsca 9-16Statystyki
4hands4hands Warszawa Mecze  Grupa  Kategoria
Brave BeaversBrave Beavers Dopiewo Mecze  Grupa  Kategoria
Uwaga PiesUwaga Pies Poznań Mecze  Grupa  Kategoria
Mad Hatters MOSiR PłockMad Hatters Płock Mecze  Grupa  Kategoria
KS Nine Hills ChełmnoNine Hills Chełmno Mecze  Grupa  Kategoria
FrisbnikFrisbnik Rybnik Mecze  Grupa  Kategoria
KrakUFKKS Prokocim KrakUF Kraków Mecze  Grupa  Kategoria
Ultimatum GdańskUltimatum Gdańsk Mecze  Grupa  Kategoria

Kwalifikacje Północ

Kwalifikacje Północ, Grupa AStatystyki
KS Nine Hills ChełmnoNine Hills Chełmno Mecze  Grupa  Kategoria
Uwaga PiesUwaga Pies Poznań Mecze  Grupa  Kategoria
#967#967 Szczecin Mecze  Grupa  Kategoria
Kwalifikacje Północ, Grupa BStatystyki
Ultimatum GdańskUltimatum Gdańsk Mecze  Grupa  Kategoria
Brave BeaversBrave Beavers Dopiewo Mecze  Grupa  Kategoria
Astro DiscoAstro Disco Bydgoszcz Mecze  Grupa  Kategoria
Kwalifikacje Północ, FinałStatystyki
KS Nine Hills ChełmnoNine Hills Chełmno Mecze  Grupa  Kategoria
Ultimatum GdańskUltimatum Gdańsk Mecze  Grupa  Kategoria
Kwalifikacje Północ, O 3. miejsceStatystyki
Uwaga PiesUwaga Pies Poznań Mecze  Grupa  Kategoria
Brave BeaversBrave Beavers Dopiewo Mecze  Grupa  Kategoria
Kwalifikacje Północ, O 5. miejsceStatystyki
#967#967 Szczecin Mecze  Grupa  Kategoria
Astro DiscoAstro Disco Bydgoszcz Mecze  Grupa  Kategoria

Kwalifikacje Południe

Kwalifikacje Południe, Grupa AStatystyki
KWR Knury KWR Knury Kamieniec Wrocławski Mecze  Grupa  Kategoria
2obvious 2obvious Bielsko-Biała Mecze  Grupa  Kategoria
Wrocław Południe Wrocław Południe Wrocław Mecze  Grupa  Kategoria
Kwalifikacje Południe, Grupa BStatystyki
KS AZS AWF FLOW WROCŁAWKS Flow Wrocław Mecze  Grupa  Kategoria
KATO VICEKato Vice Katowice Mecze  Grupa  Kategoria
71 Wratislavia71 Wratislavia Wrocław Mecze  Grupa  Kategoria
Kwalifikacje Południe, Grupa CStatystyki
KrakUFKKS Prokocim KrakUF Kraków Mecze  Grupa  Kategoria
FrisbnikFrisbnik Rybnik Mecze  Grupa  Kategoria
Rainbow Banana Mecze  Grupa  Kategoria
Kwalifikacje Południe, O miejsca 1-3Statystyki
KWR Knury KWR Knury Kamieniec Wrocławski Mecze  Grupa  Kategoria
KS AZS AWF FLOW WROCŁAWKS Flow Wrocław Mecze  Grupa  Kategoria
KrakUFKKS Prokocim KrakUF Kraków Mecze  Grupa  Kategoria
Kwalifikacje Południe, O miejsca 4-6Statystyki
FrisbnikFrisbnik Rybnik Mecze  Grupa  Kategoria
KATO VICEKato Vice Katowice Mecze  Grupa  Kategoria
2obvious 2obvious Bielsko-Biała Mecze  Grupa  Kategoria
Kwalifikacje Południe, O miejsca 7-9Statystyki
Rainbow Banana Mecze  Grupa  Kategoria
71 Wratislavia71 Wratislavia Wrocław Mecze  Grupa  Kategoria
Wrocław Południe Wrocław Południe Wrocław Mecze  Grupa  Kategoria