Sign in
Recover your account
New user?
Schedule
» Teams
Halowe Mistrzostwa Polski 2024
Młodzieżowe HMP 2024
WLU* 2023/24
Młodzieżowe MPX 2023
VIII Plażowe Mistrzostwa Polski 2023
Młodzieżowe MPOW 2023
Mistrzostwa Polski OW 2023
Mistrzostwa Polski Mixed 2023
Młodzieżowe HMP 2023
Halowe Mistrzostwa Polski 2023
WLU* 2022/23
Młodzieżowe MP 2022
VII Plażowe Mistrzostwa Polski 2022
Mistrzostwa Polski OW 2022
Mistrzostwa Polski Mixed 2022
Młodzieżowe HMP 2022
Halowe Mistrzostwa Polski 2022
WLU* 2021/22
VI Plażowe Mistrzostwa Polski 2021
Młodzieżowe MP 2021
Mistrzostwa Polski Mixed 2021
Mistrzostwa Polski OW 2021
WLU* 2020/21
Młodzieżowe HMP 2020
Halowe Mistrzostwa Polski 2020
WLU* 2019/20
Mistrzostwa Polski Mixed 2019
Młodzieżowe MP 2019
Mistrzostwa Polski OW 2019
V Plażowe Mistrzostwa Polski 2019
Młodzieżowe HMP 2019
Halowe Mistrzostwa Polski 2019
WLU* 2018/19
Młodzieżowe MP 2018
Mistrzostwa Polski Mixed 2018
IV Plażowe Mistrzostwa Polski 2018
Mistrzostwa Polski OW 2018
Poligon 2018
Młodzieżowe HMP 2018
Halowe Mistrzostwa Polski 2018
WLU* 2017/18
Młodzieżowe MP 2017
Mistrzostwa Polski Mixed 2017
Mistrzostwa Polski OW 2017
III Plażowe Mistrzostwa Polski 2017
Poligon 2017
Młodzieżowe HMP 2017
Halowe Mistrzostwa Polski 2017
WLU* 2016/17
Mistrzostwa Polski Mixed 2016
Młodzieżowe MP 2016
Mistrzostwa Polski OW 2016
Mistrzostwa Warszawy 2016
II Plażowe Mistrzostwa Polski 2016
Poligon 2016
Halowe Mistrzostwa Polski 2016
WLU* 2015
Mistrzostwa Polski Mixed 2015
Młodzieżowe MP 2015
Mistrzostwa Polski OW 2015
I Plażowe Mistrzostwa Polski 2015
Warszawska Liga Ultimate 2015
Halowe Mistrzostwa Polski 2015
WLU* 2014
Mistrzostwa Polski Mixed 2014
Młodzieżowe MP 2014
Mistrzostwa Polski OW 2014
Południowa Liga Ultimate 2014
Warszawska Liga Ultimate 2014
Halowe Mistrzostwa Polski 2014
Południowa Liga Ultimate 2013/14
WLU* 2013
Mistrzostwa Polski Mixed 2013
Mistrzostwa Polski OW 2013
Warszawska Liga Ultimate 2013
Halowe Mistrzostwa Polski 2013
WZIU 2012/13
NPUL 2012/13
Mistrzostwa Polski Mixed 2012
Warszawska Liga Ultimate 2012
Południowa Liga Ultimate 2012
Halowe Mistrzostwa Polski 2012
WZIU 2011/12
Mistrzostwa Polski Mixed 2011
Warszawska Liga Ultimate 2011
Halowe Mistrzostwa Polski 2011
Mistrzostwa Polski Mixed 2010
Młodzieżowe HMP 2024
Games
Teams
U20 Open
» Final
» Bronze
» Group
Spirit Scores
U20 Women
» Final
» Bronze
» Group
Spirit Scores
U20 Mixed
» Group A
» Group B
» Playoff 1-4
» Playoff 5-7
Spirit Scores
Past events
» Events
» Players
» Clubs
» Statistics
Mobile
» Live scores
» Mobile version
Links
» Info
» Polskie Stowarzyszenie Graczy Ultimate - frisbee.pl
» Powered by Ultiorganizer
@ Kontakt
User Guide
|
Privacy Policy
[
By division
] [
By pool
] [
By seeding
] [
Final standings
]
Teams
Halowe Mistrzostwa Polski
4hands
4hands Warszawa
Roster
Scoreboard
Games
Albatros
Albatros Szczecin
Roster
Scoreboard
Games
BC Kosmodysk
AKS Zły Warszawa
Roster
Scoreboard
Games
Cypher
Cypher Warszawa
Roster
Scoreboard
Games
Flow
KS Flow Wrocław
Roster
Scoreboard
Games
Frisbnik
Frisbnik Rybnik
Roster
Scoreboard
Games
Grandmaster Flash
Grandmaster Flash Warszawa
Roster
Scoreboard
Games
Kato Vice
Kato Vice Katowice
Roster
Scoreboard
Games
KrakUF
KKS Prokocim KrakUF Kraków
Roster
Scoreboard
Games
KWR Knury
KWR Knury Kamieniec Wrocławski
Roster
Scoreboard
Games
muJAHedini dysku
mJAH Warszawa
Roster
Scoreboard
Games
Nine Hills
Nine Hills Chełmno
Roster
Scoreboard
Games
RJP
RJP Warszawa
Roster
Scoreboard
Games
Ultimatum Sztorm
Ultimatum Gdańsk
Roster
Scoreboard
Games
Uwaga Pies
Uwaga Pies Poznań
Roster
Scoreboard
Games
Zawierucha
Zawierucha Warszawa
Roster
Scoreboard
Games
II Liga HMP
#967 Szczecin
#967 Szczecin
Roster
Scoreboard
Games
2obvious
2obvious Bielsko-Biała
Roster
Scoreboard
Games
71 Wratislavia
71 Wratislavia Wrocław
Roster
Scoreboard
Games
Astro Disco
Astro Disco Bydgoszcz
Roster
Scoreboard
Games
Brave Beavers
Brave Beavers Dopiewo
Roster
Scoreboard
Games
Flow Junior
KS Flow Wrocław
Roster
Scoreboard
Games
RJP II
RJP Warszawa
Roster
Scoreboard
Games
Wrocław Południe
Wrocław Południe Wrocław
Roster
Scoreboard
Games
Kwalifikacje Północ
#967 Szczecin
#967 Szczecin
Roster
Scoreboard
Games
Albatros Ultimate Szczecin
Albatros Szczecin
Roster
Scoreboard
Games
Astro Disco
Astro Disco Bydgoszcz
Roster
Scoreboard
Games
Brave Beavers
Brave Beavers Dopiewo
Roster
Scoreboard
Games
Nine Hills Chełmno
Nine Hills Chełmno
Roster
Scoreboard
Games
Szczupaki Olsztyn
Szczupaki Olsztyn
Roster
Scoreboard
Games
Ultimatum Szkwał
Ultimatum Gdańsk
Roster
Scoreboard
Games
Ultimatum Sztorm
Ultimatum Gdańsk
Roster
Scoreboard
Games
Uwaga Pies
Uwaga Pies Poznań
Roster
Scoreboard
Games
Kwalifikacje Centrum
4hands
4hands Warszawa
Roster
Scoreboard
Games
BC Kosmodysk
AKS Zły Warszawa
Roster
Scoreboard
Games
Cypher Warszawa
Cypher Warszawa
Roster
Scoreboard
Games
Grandmaster Flash
Grandmaster Flash Warszawa
Roster
Scoreboard
Games
Ksydomsok CB
AKS Zły Warszawa
Roster
Scoreboard
Games
muJAHedini dysku
mJAH Warszawa
Roster
Scoreboard
Games
RJP
RJP Warszawa
Roster
Scoreboard
Games
RJP II
RJP Warszawa
Roster
Scoreboard
Games
Secondhands
4hands Warszawa
Roster
Scoreboard
Games
Ultimate - Reach for the Sky
Ultimate - Reach for the Sky Warszawa
Roster
Scoreboard
Games
Zawierucha
Zawierucha Warszawa
Roster
Scoreboard
Games
Kwalifikacje Południe
2obvious
2obvious Bielsko-Biała
Roster
Scoreboard
Games
71 Wratislavia
71 Wratislavia Wrocław
Roster
Scoreboard
Games
Flow
KS Flow Wrocław
Roster
Scoreboard
Games
Flow Junior
KS Flow Wrocław
Roster
Scoreboard
Games
Frisbnik
Frisbnik Rybnik
Roster
Scoreboard
Games
Frisbnik 2
Frisbnik Rybnik
Roster
Scoreboard
Games
Kato Vice
Kato Vice Katowice
Roster
Scoreboard
Games
KrakUF
KKS Prokocim KrakUF Kraków
Roster
Scoreboard
Games
KWR Knury
KWR Knury Kamieniec Wrocławski
Roster
Scoreboard
Games
Wrocław Południe
Wrocław Południe Wrocław
Roster
Scoreboard
Games