English Polski
Zaloguj się

Pogoń Pyton (mixed)

Drużyna: Pogoń Pyton Warszawa

Mistrzostwa Polski Mixed 2022 - Skład zespołu:

Imię i nazwisko Mecze Asysty Punkty Suma
#9 Andrzej Bobiński4112
#73 Dariusz Lubczyński4527
#16 Filip Plewiński4202
#54 Joanna Harasiewicz4000
#3 Joanna Sawicka4011
#5 Julia Libera4000
#12 Katarzyna Arent4000
#96 Maciej Hołubowicz4011
#33 Maciej Sypuła4404
#25 Michał Woyke4022
#6 Patrycja Łaguna4101
#42 Piotr Bielecki4224
#27 Ryszard Łuczyn4325
#24 Sylwia Waruszewska4112
#11 Szymon Kaczmarczyk4033
#2 Wojciech Drzewicki4325
#17 Zuzanna Korczycka4257

Mistrzostwa Polski Mixed 2022:

Kategoria: Runda Wiosenna

Pogoń Pyton - RJP 4 - 15  Karta meczu
Wrocław Południe - Pogoń Pyton 15 - 10  Karta meczu
Flow - Pogoń Pyton 15 - 7  Karta meczu
#967 - Pogoń Pyton 15 - 7  Karta meczu

Historia:

Rodzaj turnieju Mecze Zwycięstwa Porażki % zwyc. Pkt. zdobyte Zdob./mecz Pkt. stracone Strac./mecz Różnica pkt.
beach124833.3 %695.81139.4-44
indoor88157317.0 %7528.5137415.6-622
outdoor1651131.3 %1509.419812.4-48
Suma116249220.7 %9718.4168514.5-714
Turniej Kategoria Miejsce Mecze Zwycięstwa Porażki % zwyc. Pkt. zdobyte Zdob./mecz Pkt. stracone Strac./mecz Różnica pkt.
VII Plażowe Mistrzostwa PolskiMixed1272528.6%395.6659.3-26
Mistrzostwa Polski Mixed 2022Runda Wiosenna84040.0%287.06015.0-32
Mistrzostwa Polski Mixed 2022II Liga243175.0%4812.04611.52
Halowe Mistrzostwa Polski 2022II Liga452340.0%5410.86913.8-15
WLU* 2021/22Mixed111881044.4%18610.320011.1-14
VI Plażowe Mistrzostwa PolskiMixed1552340.0%306.0489.6-18
Mistrzostwa Polski Mixed 2021Mixed 1. Runda231233.3%279.03511.7-8
Mistrzostwa Polski Mixed 2021Mixed 2. Runda43030.0%196.33712.3-18
Mistrzostwa Polski Mixed 2021Mixed 3. Runda2221150.0%2814.02010.08
WLU* 2020/21Mixed18141137.1%1047.420014.3-96
Halowe Mistrzostwa Polski 2020III Liga1151420.0%6713.48917.8-22
WLU* 2019/20Mixed20212199.5%1597.637417.8-215
Halowe Mistrzostwa Polski 2019III Liga107070.0%628.913719.6-75
WLU* 2018/19Mixed18181175.6%1206.730516.9-185

Historia meczów

ZespółWynikKategoria
Brave Beavers - Pogoń Pyton15 - 3WLU* 2020/21: Liga
Mad Hatters - Pogoń Pyton20 - 12WLU* 2020/21: Liga
mJAH - Pogoń Pyton8 - 7WLU* 2020/21: Liga
Pogoń Pyton - 04214 - 3WLU* 2020/21: Liga
Pogoń Pyton - Czarna Kompania5 - 12WLU* 2020/21: Liga
Pogoń Pyton - Frisbnik5 - 14WLU* 2020/21: Liga
Pogoń Pyton - RJP II9 - 11WLU* 2020/21: Liga
Pogoń Pyton - Szczupaki10 - 19WLU* 2020/21: Liga
Pogoń Pyton - Uwaga Pies6 - 15WLU* 2020/21: Liga
Pogoń Pyton - Zawierucha4 - 21WLU* 2020/21: Liga
Pogoń Pyton - Zły Kosmodysk BC10 - 13WLU* 2020/21: Liga
Sky This - Pogoń Pyton20 - 9WLU* 2020/21: Liga
Ultimatum - Pogoń Pyton15 - 5WLU* 2020/21: Liga
Zły Kosmodysk CB - Pogoń Pyton14 - 5WLU* 2020/21: Liga
042 - Pogoń Pyton19 - 8WLU* 2019/20: Liga
4hands Małysz - Pogoń Pyton18 - 6WLU* 2019/20: Liga
CB Ksydomsok - Pogoń Pyton8 - 12WLU* 2019/20: Liga
Czarna Kompania - Pogoń Pyton19 - 6WLU* 2019/20: Liga
Dysko Polot - Pogoń Pyton13 - 10WLU* 2019/20: Liga
Mad Hatters - Pogoń Pyton17 - 14WLU* 2019/20: Liga
mJAH Noc - Pogoń Pyton17 - 5WLU* 2019/20: Liga
Pogoń Pyton - 4hands Adam4 - 21WLU* 2019/20: Liga
Pogoń Pyton - 71 Wratislavia6 - 16WLU* 2019/20: Liga
Pogoń Pyton - BC Kosmodysk6 - 21WLU* 2019/20: Liga
Pogoń Pyton - Grandmaster Flash10 - 20WLU* 2019/20: Liga
Pogoń Pyton - mJAH Dzień2 - 21WLU* 2019/20: Liga
Pogoń Pyton - RJP6 - 20WLU* 2019/20: Liga
Pogoń Pyton - Sky This15 - 10WLU* 2019/20: Liga
Pogoń Pyton - Szczupaki Olsztyn6 - 18WLU* 2019/20: Liga
Pogoń Pyton - Ultimatum6 - 21WLU* 2019/20: Liga
Pogoń Pyton - Uwaga Pies7 - 20WLU* 2019/20: Liga
Pogoń Pyton - ZWR Legrys9 - 21WLU* 2019/20: Liga
RJP II - Pogoń Pyton21 - 3WLU* 2019/20: Liga
RJP III - Pogoń Pyton21 - 10WLU* 2019/20: Liga
ZWR Tyglew - Pogoń Pyton12 - 8WLU* 2019/20: Liga
71 Wratislavia - Pogoń Pyton21 - 6WLU* 2018/19: Liga
Brave Beavers - Pogoń Pyton21 - 5WLU* 2018/19: Liga
Grandmaster Flash - Pogoń Pyton21 - 5WLU* 2018/19: Liga
Mad Hatters - Pogoń Pyton11 - 10WLU* 2018/19: Liga
Ohana - Pogoń Pyton14 - 7WLU* 2018/19: Liga
Pogoń Pyton - 04211 - 8WLU* 2018/19: Liga
Pogoń Pyton - 4hands4 - 16WLU* 2018/19: Liga
Pogoń Pyton - BC Kosmodysk4 - 21WLU* 2018/19: Liga
Pogoń Pyton - Dysko Polot7 - 18WLU* 2018/19: Liga
Pogoń Pyton - M&M8 - 17WLU* 2018/19: Liga
Pogoń Pyton - mJAH8 - 21WLU* 2018/19: Liga
Pogoń Pyton - RJP II5 - 17WLU* 2018/19: Liga
Pogoń Pyton - Szczupaki4 - 17WLU* 2018/19: Liga
Pogoń Pyton - Young Brave Beavers10 - 11WLU* 2018/19: Liga
Pogoń Pyton - ZWR Kocięta7 - 14WLU* 2018/19: Liga
RJP - Pogoń Pyton15 - 5WLU* 2018/19: Liga
Ultimatum - Pogoń Pyton21 - 12WLU* 2018/19: Liga
ZWR Kocury - Pogoń Pyton21 - 2WLU* 2018/19: Liga
4hands Małysz - Pogoń Pyton6 - 10WLU* 2021/22: Liga
Mad Hatters - Pogoń Pyton9 - 8WLU* 2021/22: Liga
mJAH Dzień - Pogoń Pyton16 - 14WLU* 2021/22: Liga
mJAH Noc - Pogoń Pyton21 - 6WLU* 2021/22: Liga
Pogoń Pyton - 04212 - 7WLU* 2021/22: Liga
Pogoń Pyton - 4hands Adam7 - 17WLU* 2021/22: Liga
Pogoń Pyton - AKS Zły Kosmodysk14 - 10WLU* 2021/22: Liga
Pogoń Pyton - Dysko Polot10 - 11WLU* 2021/22: Liga
Pogoń Pyton - Grandmaster Flash10 - 13WLU* 2021/22: Liga
Pogoń Pyton - KrakUF13 - 10WLU* 2021/22: Liga
Pogoń Pyton - RJP II1 - 17WLU* 2021/22: Liga
Pogoń Pyton - Sky This Newgen20 - 7WLU* 2021/22: Liga
Pogoń Pyton - Szczupaki11 - 8WLU* 2021/22: Liga
RJP - Pogoń Pyton13 - 12WLU* 2021/22: Liga
Sky This - Pogoń Pyton4 - 15WLU* 2021/22: Liga
Ultimatum - Pogoń Pyton12 - 6WLU* 2021/22: Liga
Uwaga Pies - Pogoń Pyton0 - 10WLU* 2021/22: Liga
Zawierucha - Pogoń Pyton19 - 7WLU* 2021/22: Liga
#967 - Pogoń Pyton10 - 1VII Plażowe Mistrzostwa Polski: Grupa C
AKS ZŁA Zawierucha - Pogoń Pyton13 - 3VII Plażowe Mistrzostwa Polski: Grupa C
Pogoń Pyton - ATRE Indians12 - 4VII Plażowe Mistrzostwa Polski: Grupa C
Pogoń Pyton - Frisbnik3 - 13VII Plażowe Mistrzostwa Polski: Grupa C
Szczupaki - Pogoń Pyton5 - 10VII Plażowe Mistrzostwa Polski: O miejsca 9-16
Pogoń Pyton - Uwaga Pies6 - 10VII Plażowe Mistrzostwa Polski: O miejsca 9-16 Finały
KKS Prokocim KrakUF - Pogoń Pyton10 - 4VII Plażowe Mistrzostwa Polski: O miejsca 9-16 Półfinały
mJAH - Pogoń Pyton13 - 6VI Plażowe Mistrzostwa Polski: Grupa E
Pogoń Pyton - RJP3 - 13VI Plażowe Mistrzostwa Polski: Grupa E
Pogoń Pyton - #9677 - 13VI Plażowe Mistrzostwa Polski: Grupa G
Uwaga Pies - Pogoń Pyton3 - 7VI Plażowe Mistrzostwa Polski: Grupa G
Pogoń Pyton - Ultimatum7 - 6VI Plażowe Mistrzostwa Polski: O miejsca 15-16
#967 - Pogoń Pyton15 - 4Mistrzostwa Polski Mixed 2021: Grupa F
Dysko Polot - Pogoń Pyton15 - 13Mistrzostwa Polski Mixed 2021: Grupa F
Pogoń Pyton - Dysko Polot7 - 11Mistrzostwa Polski Mixed 2021: Grupa F
Pogoń Pyton - Dysko Polot8 - 15Mistrzostwa Polski Mixed 2021: Grupa F
Pogoń Pyton - Sky This15 - 5Mistrzostwa Polski Mixed 2021: Grupa F
Pogoń Pyton - Sky This15 - 5Mistrzostwa Polski Mixed 2021: Grupa F
Sky This - Pogoń Pyton13 - 7Mistrzostwa Polski Mixed 2021: Grupa F
Ultimatum - Pogoń Pyton13 - 5Mistrzostwa Polski Mixed 2021: Grupa F
mJAH Dzień - Pogoń Pyton13 - 12Halowe Mistrzostwa Polski 2022: Grupa H
Pogoń Pyton - Flow Junior14 - 11Halowe Mistrzostwa Polski 2022: Grupa H
Pogoń Pyton - Wrocław PrzedPołudnie15 - 11Halowe Mistrzostwa Polski 2022: Grupa H
Savage Ultimate - Pogoń Pyton18 - 10Halowe Mistrzostwa Polski 2022: O miejsca 1-4
Pogoń Pyton - Szczupaki3 - 16Halowe Mistrzostwa Polski 2022: O miejsca 1-4 Finały
mJAH II - Pogoń Pyton20 - 9Halowe Mistrzostwa Polski 2020: Grupa J
Pogoń Pyton - #96719 - 20Halowe Mistrzostwa Polski 2020: Grupa J
Dysko Polot - Pogoń Pyton22 - 12Halowe Mistrzostwa Polski 2020: O miejsca 9-12
Pogoń Pyton - 04214 - 17Halowe Mistrzostwa Polski 2020: O miejsca 9-12
Wrocław PrzedPołudnie - Pogoń Pyton10 - 13Halowe Mistrzostwa Polski 2020: O miejsca 9-12
Ohana - Pogoń Pyton18 - 7Halowe Mistrzostwa Polski 2019: Grupa A
Pogoń Pyton - Czarna Kompania10 - 25Halowe Mistrzostwa Polski 2019: Grupa A
Pogoń Pyton - Flow Junior White7 - 25Halowe Mistrzostwa Polski 2019: Grupa A
Young Brave Beavers - Pogoń Pyton21 - 10Halowe Mistrzostwa Polski 2019: Grupa A
Dysko Polot - Pogoń Pyton15 - 7Halowe Mistrzostwa Polski 2019: O miejsca 5-10
Pogoń Pyton - 0428 - 19Halowe Mistrzostwa Polski 2019: O miejsca 5-10
Pogoń Pyton - Flow Junior Blue13 - 14Halowe Mistrzostwa Polski 2019: O miejsca 5-10