English Polski
Zaloguj się

mJAH (mixed)

Drużyna: mJAH Warszawa

Mistrzostwa Polski Mixed 2022 - Skład zespołu:

Imię i nazwisko Mecze Asysty Punkty Suma
#93 Adrianna Siuda4167
#42 Albert Nowakowski2000
#3 Aleksandra Gawlikowska4437
#73 Andrzej Dyśko2000
#47 Filip Kudliński4235
#55 Jakub Kucharczyk4112
#17 Julian Liwszic2000
#16 Kamil Osiecki3303
#12 Katarzyna Podpora2000
#52 Krzysztof Kiwerski4112
#6 Krzysztof Rud4516
#22 Maciej Grabowski44711
#24 Magdalena Meller3516
#32 Maria Grajewska4077
#23 Mariusz Zięba4101
#0 Michał Orkan-Łęcki4112
#29 Mikołaj Maślanka3000
#30 Natalia Popek4246
#35 Paulina Dul2000
#4 Paweł Zarzycki4112
#9 Piotr Janik4224
#13 Radosław Lenczewski4538
#25 Sonia Kasińska4459
#88 Stanisław Grzywalski411617
#1 Urszula Woźniak4000
#36 Zofia Knapik4011

Mistrzostwa Polski Mixed 2022:

Kategoria: Runda Wiosenna

KKS Prokocim KrakUF - mJAH 14 - 15  Karta meczu
mJAH - AKS ZŁY Żelipapą 15 - 1  Karta meczu
mJAH - Sky This 15 - 4  Karta meczu
mJAH - AKS ZŁY Sikalafon 8 - 15  Karta meczu

Historia:

Rodzaj turnieju Mecze Zwycięstwa Porażki % zwyc. Pkt. zdobyte Zdob./mecz Pkt. stracone Strac./mecz Różnica pkt.
beach1310376.9 %13310.2846.549
indoor53351866.0 %76714.564712.2120
outdoor32201262.5 %40212.63179.985
Suma98653366.3 %130213.3104810.7254
Turniej Kategoria Miejsce Mecze Zwycięstwa Porażki % zwyc. Pkt. zdobyte Zdob./mecz Pkt. stracone Strac./mecz Różnica pkt.
Mistrzostwa Polski Mixed 2022Runda Wiosenna1043175.0%5313.3348.519
Mistrzostwa Polski Mixed 2022I Liga652340.0%6513.05110.214
VI Plażowe Mistrzostwa PolskiMixed564266.7%6611.0437.223
Mistrzostwa Polski Mixed 2021Mixed 1. Runda232166.7%3511.73411.31
Mistrzostwa Polski Mixed 2021Mixed 2. Runda231233.3%3812.73913.0-1
Mistrzostwa Polski Mixed 2021Mixed 3. Runda221150.0%2512.52211.03
WLU* 2020/21Mixed161421214.3%644.620514.6-141
Halowe Mistrzostwa Polski 2020I Liga453260.0%7715.47615.21
Mistrzostwa Polski Mixed 2019I Liga254180.0%6613.25110.215
Halowe Mistrzostwa Polski 2019I Liga1550100.0%10420.85611.248
WLU* 2018/19Mixed31916384.2%33817.81879.8151
Mistrzostwa Polski Mixed 2018Mistrzostwa Polski Mixed365183.3%7512.5488.027
Mistrzostwa Polski Mixed 2018Kwalifikacje Centrum342250.0%4511.3389.57
IV Plażowe Mistrzostwa PolskiPlażowe Mistrzostwa Polski376185.7%679.6415.926
Halowe Mistrzostwa Polski 2018Halowe Mistrzostwa Polski1660100.0%11318.86410.749
Halowe Mistrzostwa Polski 2018Kwalifikacje Centrum243175.0%7117.85914.812

Historia meczów

ZespółWynikKategoria
mJAH - Grandmaster Flash25 - 12Halowe Mistrzostwa Polski 2019: Grupa A
mJAH - Zawierucha23 - 17Halowe Mistrzostwa Polski 2018: Grupa 1-5
mJAH - Mad Hatters21 - 12WLU* 2018/19: Liga
mJAH - Mad Hatters21 - 8Halowe Mistrzostwa Polski 2018: Grupa D
mJAH - RJP21 - 8WLU* 2018/19: Liga
mJAH - Ohana21 - 3WLU* 2018/19: Liga
mJAH - RJP20 - 16Halowe Mistrzostwa Polski 2018: Grupa 1-5
mJAH - Flow20 - 13Halowe Mistrzostwa Polski 2019: O miejsca 1-8 Finały
mJAH - 4hands19 - 13Halowe Mistrzostwa Polski 2020: O miejsca 1-8
V - mJAH19 - 3WLU* 2020/21: Liga
mJAH - Frisbnik18 - 13Halowe Mistrzostwa Polski 2019: O miejsca 1-8
mJAH - RJP17 - 14Halowe Mistrzostwa Polski 2018: O miejsca 1-8
mJAH - Szczupaki17 - 11WLU* 2018/19: Liga
mJAH - Zawierucha17 - 10Halowe Mistrzostwa Polski 2018: Grupa D
Ultimatum - mJAH17 - 6WLU* 2020/21: Liga
mJAH - Grandmaster Flash16 - 17WLU* 2018/19: Liga
mJAH - Zawierucha16 - 8Halowe Mistrzostwa Polski 2019: O miejsca 1-8 Półfinały
mJAH - 71 Wratislavia16 - 6WLU* 2018/19: Liga
mJAH - RJP15 - 22Halowe Mistrzostwa Polski 2020: O miejsca 1-8 Półfinały
Brave Beavers - mJAH15 - 18Halowe Mistrzostwa Polski 2020: Grupa A
mJAH - Flow15 - 14Halowe Mistrzostwa Polski 2018: O miejsca 1-8 Finały
Flow - mJAH15 - 11Mistrzostwa Polski Mixed 2021: Grupa A
mJAH - Grandmaster Flash15 - 9Mistrzostwa Polski Mixed 2021: Grupa A
mJAH - 4hands15 - 8Mistrzostwa Polski Mixed 2019: Grupa D
4hands - mJAH15 - 5WLU* 2020/21: Liga
Flow - mJAH15 - 5Mistrzostwa Polski Mixed 2021: Grupa A
Grandmaster Flash - mJAH14 - 17WLU* 2018/19: O 3. miejsce
mJAH - Ultimatum14 - 17WLU* 2018/19: Liga
mJAH - Brave Beavers14 - 12WLU* 2018/19: Liga
Frisbnik - mJAH14 - 4WLU* 2020/21: Liga
Zły Kosmodysk CB - mJAH14 - 1WLU* 2020/21: Liga
Grandmaster Flash - mJAH13 - 16Halowe Mistrzostwa Polski 2018: Grupa 1-5
4hands - mJAH13 - 12Halowe Mistrzostwa Polski 2018: Grupa 1-5
mJAH - Frisbnik13 - 12Halowe Mistrzostwa Polski 2020: Grupa A
mJAH - ZWR Kocury13 - 12WLU* 2018/19: Liga
Flow - mJAH13 - 10Mistrzostwa Polski Mixed 2021: Grupa A Finały
mJAH - RJP13 - 8Mistrzostwa Polski Mixed 2018: O miejsca 1-8
Sky This - mJAH13 - 7WLU* 2020/21: Liga
mJAH - Pogoń Pyton13 - 6VI Plażowe Mistrzostwa Polski: Grupa E
mJAH - 2obvious13 - 5VI Plażowe Mistrzostwa Polski: Baraże
mJAH - KrakUF13 - 4Mistrzostwa Polski Mixed 2018: Grupa C
mJAH - Mad Hatters13 - 1Mistrzostwa Polski Mixed 2018: Baraże
mJAH - Dysko Polot13 - 0IV Plażowe Mistrzostwa Polski: Grupa D
KWR Knury - mJAH12 - 18Halowe Mistrzostwa Polski 2018: O miejsca 1-8 Półfinały
mJAH - Zawierucha12 - 15Mistrzostwa Polski Mixed 2021: Grupa A
mJAH - Flow12 - 14Halowe Mistrzostwa Polski 2020: O miejsca 1-8 Finały
Zły Kosmodysk - mJAH12 - 11VI Plażowe Mistrzostwa Polski: O miejsca 1-8
mJAH - Frisbnik12 - 8IV Plażowe Mistrzostwa Polski: O miejsca 1-8
BC Kosmodysk - mJAH11 - 21WLU* 2018/19: Liga
Zawierucha - mJAH11 - 15Mistrzostwa Polski Mixed 2019: O miejsca 1-8 Półfinały
ZWR Kocięta - mJAH11 - 15WLU* 2018/19: Liga
mJAH - Grandmaster Flash11 - 13Mistrzostwa Polski Mixed 2018: O miejsca 1-4
Zawierucha - mJAH11 - 13Mistrzostwa Polski Mixed 2018: O miejsca 1-4
mJAH - Flow11 - 7IV Plażowe Mistrzostwa Polski: O miejsca 1-8 Finały
mJAH - Brave Beavers11 - 4VI Plażowe Mistrzostwa Polski: O miejsca 1-8 Finały
KrakUF - mJAH10 - 25Halowe Mistrzostwa Polski 2019: Grupa A
4hands - mJAH10 - 20WLU* 2018/19: Liga
Zawierucha - mJAH10 - 15Mistrzostwa Polski Mixed 2021: Grupa A
mJAH - Flow10 - 13Mistrzostwa Polski Mixed 2018: O miejsca 1-8 Półfinały
RJP II - mJAH10 - 9WLU* 2018/19: Liga
Mad Hatters - mJAH10 - 7WLU* 2020/21: Liga
mJAH - Frisbnik10 - 7VI Plażowe Mistrzostwa Polski: O miejsca 1-8 Półfinały
BC Kosmodysk - mJAH10 - 2IV Plażowe Mistrzostwa Polski: O miejsca 1-8 Półfinały
M&M - mJAH9 - 21WLU* 2018/19: Liga
Brave Beavers - mJAH9 - 15Mistrzostwa Polski Mixed 2021: Grupa A
Frisbnik - mJAH9 - 15Mistrzostwa Polski Mixed 2019: Grupa D
Zawierucha - mJAH9 - 15Mistrzostwa Polski Mixed 2021: Grupa A
Grandmaster Flash - mJAH9 - 13Mistrzostwa Polski Mixed 2018: Grupa C
Grandmaster Flash - mJAH9 - 13Mistrzostwa Polski Mixed 2018: O miejsca 1-8 Finały
RJP - mJAH9 - 8VI Plażowe Mistrzostwa Polski: Grupa E
mJAH - Uwaga Pies9 - 7IV Plażowe Mistrzostwa Polski: Grupa D
Pogoń Pyton - mJAH8 - 21WLU* 2018/19: Liga
Uwaga Pies - mJAH8 - 15Mistrzostwa Polski Mixed 2019: O miejsca 1-8
mJAH - RJP8 - 13Mistrzostwa Polski Mixed 2018: O miejsca 1-4
mJAH - Zły Kosmodysk BC8 - 13WLU* 2020/21: Liga
mJAH - Pogoń Pyton8 - 7WLU* 2020/21: Liga
RJP II - mJAH6 - 25Halowe Mistrzostwa Polski 2018: Grupa D
Dysko Polot - mJAH6 - 21WLU* 2018/19: Liga
mJAH - Flow6 - 15Mistrzostwa Polski Mixed 2019: O miejsca 1-8 Finały
Zawierucha - mJAH6 - 7IV Plażowe Mistrzostwa Polski: Grupa D
042 - mJAH5 - 21WLU* 2018/19: Liga
Young Brave Beavers - mJAH5 - 19WLU* 2018/19: Liga
71 Wratislavia - mJAH5 - 13Mistrzostwa Polski Mixed 2018: Grupa C
RJP II - mJAH5 - 6WLU* 2020/21: Liga
mJAH - Dysko Polot4 - 16WLU* 2020/21: Liga
mJAH - Zawierucha3 - 21WLU* 2020/21: Liga
4hands - mJAH3 - 13IV Plażowe Mistrzostwa Polski: Grupa D
mJAH - Szczupaki1 - 21WLU* 2020/21: Liga
mJAH - Czarna Kompania1 - 20WLU* 2020/21: Liga