English Polski
Sign in

Flow (mixed)

Club: KS Flow Wrocław

Mistrzostwa Polski Mixed 2022 roster:

Name Games Passes Goals Tot.
#26 Aleksandra Czerwonko4224
#30 Anna Jeziorska4022
#19 Bartłomiej Specjał47310
#77 Daniel Błach47512
#12 Dariusz Urbanik4101
#5 Ewa Szewczyk-Leśniak4112
#97 Jakub Korta4011
#50 Jakub Leśniak4000
#81 Jakub Tumkielski4011
#15 Jakub Wróbel4303
#3 Jan Kubis4011
#8 Katarzyna Frencek4000
#7 Krzysztof Przybyś4011
#17 Maciej Zięba4145
#72 Maja Kozak4033
#13 Małgorzata Czaplińska4246
#37 Mateusz Skorupa4202
#9 Michał Krotliński4404
#18 Natalia Nędzi4325
#32 Paweł Milanowicz461016
#42 Piotr Konopczak4000
#71 Piotr Wyciechowski4000
#14 Sergii Anufriiev4101
#98 Szymon Zięba4000

Mistrzostwa Polski Mixed 2022:

Division: Runda Wiosenna

Wrocław Południe - Flow 9 - 15  Game play
Flow - RJP 15 - 13  Game play
Flow - Pogoń Pyton 15 - 7  Game play
Flow - Savage Ultimate 10 - 15  Game play

History:

Event type Games Wins Losses Win-% Goals for GF/game Goals against GA/game Goal diff
beach4033782.5 %41110.32335.8178
indoor84602471.4 %114513.68319.9314
outdoor93771682.8 %123213.27438.0489
Total2171704778.3 %278812.818078.3981
Event Division Pos. Games Wins Losses Win-% Goals for GF/game Goals against GA/game Goal diff
VII Plażowe Mistrzostwa PolskiMixed265183.3%589.7406.718
Mistrzostwa Polski Mixed 2022Runda Wiosenna243175.0%5513.84411.011
Mistrzostwa Polski Mixed 2022I Liga354180.0%7014.05010.020
Halowe Mistrzostwa Polski 2022I League354180.0%9018.05410.836
VI Plażowe Mistrzostwa PolskiMixed1550100.0%5911.8244.835
Mistrzostwa Polski Mixed 2021Mixed 1st Round1330100.0%4515.0144.731
Mistrzostwa Polski Mixed 2021Mixed 2nd Round1330100.0%4515.03110.314
Mistrzostwa Polski Mixed 2021Mixed 3rd Round1220100.0%2814.02010.08
Halowe Mistrzostwa Polski 2020I Liga354180.0%8316.65410.829
Mistrzostwa Polski Mixed 2019I Liga1550100.0%7515.0326.443
Halowe Mistrzostwa Polski 2019I Liga254180.0%7815.66713.411
Mistrzostwa Polski Mixed 2018Mistrzostwa Polski Mixed1660100.0%7813.0457.533
Mistrzostwa Polski Mixed 2018Kwalifikacje Południe1550100.0%6412.8326.432
IV Plażowe Mistrzostwa PolskiPlażowe Mistrzostwa Polski475271.4%608.6476.713
Poligon 2018Poligon 2018113130100.0%20615.8917.0115
Halowe Mistrzostwa Polski 2018Halowe Mistrzostwa Polski265183.3%9716.27212.025
Halowe Mistrzostwa Polski 2018Kwalifikacje Południe354180.0%7915.8408.039
WLU* 2017/18Mixed10168850.0%1579.817210.8-15
Mistrzostwa Polski Mixed 2017Mistrzostwa Mixed464266.7%7111.8498.222
Mistrzostwa Polski Mixed 2017Kwalifikacje Południe243175.0%5012.5338.317
III Plażowe Mistrzostwa PolskiMixed275271.4%7010.0486.922
Halowe Mistrzostwa Polski 2017Halowe Mistrzostwa Polski873442.9%9313.39914.1-6
Halowe Mistrzostwa Polski 2017Kwalifikacje Południe453260.0%6112.2469.215
Mistrzostwa Polski Mixed 2016Mistrzostwa Mixed374357.1%7410.6669.48
II Plażowe Mistrzostwa PolskiMixed475271.4%649.1405.724
Poligon 2016Round 3243175.0%4511.3287.017
Mistrzostwa Polski Mixed 2015Mistrzostwa Mixed265183.3%8113.5599.822
Mistrzostwa Polski Mixed 2015Kwalifikacje Południe1440100.0%5614.0225.534
I Plażowe Mistrzostwa PolskiMixed1880100.0%10012.5344.366
Halowe Mistrzostwa Polski 2015Halowe Mistrzostwa Polski564266.7%9816.37011.728
Halowe Mistrzostwa Polski 2015Kwalifikacje Południe1440100.0%7719.3338.344
Mistrzostwa Polski Mixed 2014Kwalifikacje Południe243175.0%4812.0153.833
Mistrzostwa Polski Mixed 2014Mistrzostwa Mixed463350.0%7011.76410.76
Halowe Mistrzostwa Polski 2014Kwalifikacje Południe154180.0%469.2234.623
Halowe Mistrzostwa Polski 2014Halowe Mistrzostwa Polski365183.3%7612.7589.718
Południowa Liga Ultimate 2013/14Round 41440100.0%5313.3235.830
Południowa Liga Ultimate 2013/14Round 5354180.0%5711.4204.037
Mistrzostwa Polski Mixed 2013Mistrzostwa Mixed564266.7%7111.8488.023

Game history

TeamResultDivision
Flow - 4hands15 - 6WLU* 2017/18: League
Flow - BC Kosmodysk8 - 15WLU* 2017/18: League
Flow - Bednarska12 - 11WLU* 2017/18: League
Flow - Chewra Badgers7 - 14WLU* 2017/18: League
Flow - Cool Kids of Disc9 - 13WLU* 2017/18: League
Flow - Grandmaster Flash7 - 16WLU* 2017/18: League
Flow - Mad Hatters12 - 5WLU* 2017/18: League
Flow - Ministerstwo Dziwnych Rzutów16 - 8WLU* 2017/18: League
Flow - muJAHedini dysku8 - 15WLU* 2017/18: League
Flow - Nine Hills7 - 5WLU* 2017/18: League
Flow - Reach for the Sky12 - 5WLU* 2017/18: League
Flow - RJP4 - 14WLU* 2017/18: League
Flow - RJP II11 - 12WLU* 2017/18: League
Flow - Szczupaki14 - 8WLU* 2017/18: League
Flow - Ultimatum10 - 9WLU* 2017/18: League
Flow - Zawierucha5 - 16WLU* 2017/18: League
AKS ZŁY Kosmodysk 2 - Flow5 - 9VII Plażowe Mistrzostwa Polski: Group A
Flow - 04211 - 5VII Plażowe Mistrzostwa Polski: Group A
Flow - 4hands9 - 4VII Plażowe Mistrzostwa Polski: Group A
Flow - Wrocław Południe10 - 9VII Plażowe Mistrzostwa Polski: Playoff 1-8
Flow - AKS ZŁY Kosmodysk 18 - 10VII Plażowe Mistrzostwa Polski: Playoff 1-8 Finals
Flow - Savage Ultimate11 - 7VII Plażowe Mistrzostwa Polski: Playoff 1-8 Semifinals
Flow - Szczupaki13 - 4VI Plażowe Mistrzostwa Polski: Group C
Zły Ksydomsok - Flow3 - 13VI Plażowe Mistrzostwa Polski: Group C
Flow - Czarna Kompania11 - 5VI Plażowe Mistrzostwa Polski: Playoff 1-8
Zły Kosmodysk - Flow9 - 10VI Plażowe Mistrzostwa Polski: Playoff 1-8 Finals
Flow - Zawierucha12 - 3VI Plażowe Mistrzostwa Polski: Playoff 1-8 Semifinals
#967 - Flow6 - 8IV Plażowe Mistrzostwa Polski: Group B
Flow - Frisbnik7 - 5IV Plażowe Mistrzostwa Polski: Group B
Flow - Szczupaki13 - 3IV Plażowe Mistrzostwa Polski: Group B
Ultimatum - Flow4 - 9IV Plażowe Mistrzostwa Polski: Group B
Flow - Zawierucha10 - 9IV Plażowe Mistrzostwa Polski: Playoff 1-8
mJAH - Flow11 - 7IV Plażowe Mistrzostwa Polski: Playoff 1-8 Finals
Grandmaster Flash - Flow9 - 6IV Plażowe Mistrzostwa Polski: Playoff 1-8 Semifinals
4hands - Flow5 - 12III Plażowe Mistrzostwa Polski: Group C
Flow - BC Kosmodysk11 - 10III Plażowe Mistrzostwa Polski: Group C
Flow - Ultimatum Flauta13 - 1III Plażowe Mistrzostwa Polski: Group C
Mixed - Flow9 - 5III Plażowe Mistrzostwa Polski: Group C
Flow - Egeszsegedre11 - 5III Plażowe Mistrzostwa Polski: Playoff 1-8
Flow - BC Kosmodysk10 - 11III Plażowe Mistrzostwa Polski: Playoff 1-8 Finals
Grandmaster Flash - Flow7 - 8III Plażowe Mistrzostwa Polski: Playoff 1-8 Semifinals
Flow - Astro Disco9 - 6II Plażowe Mistrzostwa Polski: Group A
Flow - Uwaga Albatros10 - 3II Plażowe Mistrzostwa Polski: Group A
Grandmaster Flash - Flow2 - 13II Plażowe Mistrzostwa Polski: Group A
Szczupaki - Flow3 - 9II Plażowe Mistrzostwa Polski: Group A
Flow - Uwaga Albatros10 - 8II Plażowe Mistrzostwa Polski: Playoff 1-8
Kato Vice - Flow10 - 9II Plażowe Mistrzostwa Polski: Playoff 1-8 Finals
Flow - Zawierucha4 - 8II Plażowe Mistrzostwa Polski: Playoff 1-8 Semifinals
Albatros - Flow3 - 13I Plażowe Mistrzostwa Polski: Group A
Flow - 4hands13 - 3I Plażowe Mistrzostwa Polski: Group A
Flow - Egeszsegedre12 - 7I Plażowe Mistrzostwa Polski: Group A
Flow - Ultimatum Szkwał13 - 0I Plażowe Mistrzostwa Polski: Group A
Seagulls - Flow0 - 13I Plażowe Mistrzostwa Polski: Group A
Flow - Astro Disco13 - 7I Plażowe Mistrzostwa Polski: Playoff 1-8
Flow - KWR Knury12 - 7I Plażowe Mistrzostwa Polski: Playoff 1-8 Finals
Flow - Egeszsegedre11 - 7I Plażowe Mistrzostwa Polski: Playoff 1-8 Semifinals
Flow - Freezebeatz15 - 2Południowa Liga Ultimate 2013/14: Group A
Flow - Gunslingers12 - 5Południowa Liga Ultimate 2013/14: Group A
Flow - Kinbsirf15 - 2Południowa Liga Ultimate 2013/14: Group A
Frisbnik - Flow3 - 11Południowa Liga Ultimate 2013/14: Group A
Ultra Filet - Flow3 - 17Południowa Liga Ultimate 2013/14: Group A
Flow - Spirit on Lemon11 - 9Południowa Liga Ultimate 2013/14: Group D
KrakUF - Flow9 - 16Południowa Liga Ultimate 2013/14: Group D
Flow - 2obvious4 - 5Południowa Liga Ultimate 2013/14: Playoff 1-4
Flow - Gunslingers9 - 5Południowa Liga Ultimate 2013/14: Playoff 1-4 Finals
Flow - 2obvious17 - 10Poligon 2018: League
Flow - 71 Wratislavia14 - 7Poligon 2018: League
Flow - Gunslingers17 - 6Poligon 2018: League
Flow - Tychy Claws17 - 4Poligon 2018: League
Flow - Wrocław Południe17 - 2Poligon 2018: League
Frisbnik - Flow7 - 17Poligon 2018: League
Kato Vice - Flow7 - 17Poligon 2018: League
KrakUF - Flow5 - 17Poligon 2018: League
KWR Knury - Flow9 - 10Poligon 2018: League
Rainbow Banana - Flow7 - 17Poligon 2018: League
Flow - Kato Vice17 - 6Poligon 2018: Playoff 1-8
Flow - KWR Knury15 - 14Poligon 2018: Playoff 1-8 Finals
Flow - Frisbnik14 - 7Poligon 2018: Playoff 1-8 Semifinals
Flow - KrakUF10 - 11Poligon 2016: Final
Flow - 2obvious13 - 3Poligon 2016: Group X
Flow - Wrocław Południe13 - 7Poligon 2016: Group X
KWR Knury - Flow7 - 9Poligon 2016: Group X
Flow - Brave Beavers15 - 11Mistrzostwa Polski Mixed 2021: Group A
Flow - KWR Knury15 - 10Mistrzostwa Polski Mixed 2021: Group A
Flow - mJAH15 - 11Mistrzostwa Polski Mixed 2021: Group A
Flow - mJAH15 - 5Mistrzostwa Polski Mixed 2021: Group A
Flow - Zawierucha15 - 6Mistrzostwa Polski Mixed 2021: Group A
Grandmaster Flash - Flow3 - 15Mistrzostwa Polski Mixed 2021: Group A
Zawierucha - Flow9 - 15Mistrzostwa Polski Mixed 2021: Group A
Flow - mJAH13 - 10Mistrzostwa Polski Mixed 2021: Group A Finals
Flow - RJP15 - 9Mistrzostwa Polski Mixed 2019: Group B
Uwaga Pies - Flow5 - 15Mistrzostwa Polski Mixed 2019: Group B
Frisbnik - Flow5 - 15Mistrzostwa Polski Mixed 2019: Playoff 1-8
mJAH - Flow6 - 15Mistrzostwa Polski Mixed 2019: Playoff 1-8 Finals
Grandmaster Flash - Flow7 - 15Mistrzostwa Polski Mixed 2019: Playoff 1-8 Semifinals
2obvious - Flow9 - 12Mistrzostwa Polski Mixed 2018: Group B
Brave Beavers - Flow8 - 13Mistrzostwa Polski Mixed 2018: Group B
Flow - 4hands13 - 9Mistrzostwa Polski Mixed 2018: Group B
Flow - KrakUF13 - 4Mistrzostwa Polski Mixed 2018: Group B
Flow - Ultimatum13 - 1Mistrzostwa Polski Mixed 2018: Group B
Flow - Wrocław Południe13 - 6Mistrzostwa Polski Mixed 2018: Group B
Flow - Frisbnik13 - 7Mistrzostwa Polski Mixed 2018: Playoff 1-4
KWR Knury - Flow6 - 13Mistrzostwa Polski Mixed 2018: Playoff 1-4 Finals
Flow - Zawierucha13 - 12Mistrzostwa Polski Mixed 2018: Playoff 1-8
KWR Knury - Flow5 - 13Mistrzostwa Polski Mixed 2018: Playoff 1-8 Finals
mJAH - Flow10 - 13Mistrzostwa Polski Mixed 2018: Playoff 1-8 Semifinals
71 Wratislavia - Flow3 - 15Mistrzostwa Polski Mixed 2017: Group B
Flow - Kato Vice12 - 9Mistrzostwa Polski Mixed 2017: Group B
Flow - 4hands13 - 6Mistrzostwa Polski Mixed 2017: Group C
Flow - Uwaga Pies13 - 3Mistrzostwa Polski Mixed 2017: Group C
Nine Hills - Flow7 - 13Mistrzostwa Polski Mixed 2017: Group C
Flow - KrakUF15 - 7Mistrzostwa Polski Mixed 2017: Playoff 1-3
KWR Knury - Flow14 - 8Mistrzostwa Polski Mixed 2017: Playoff 1-3
Flow - BC Kosmodysk11 - 10Mistrzostwa Polski Mixed 2017: Playoff 1-8
muJAHedini dysku - Flow13 - 12Mistrzostwa Polski Mixed 2017: Playoff 1-8 Finals
Flow - KWR Knury 9 - 10Mistrzostwa Polski Mixed 2017: Playoff 1-8 Semifinals
Flow - Nine Hills13 - 9Mistrzostwa Polski Mixed 2016: Crossovers
BC Kosmodysk - Flow7 - 13Mistrzostwa Polski Mixed 2016: Group A
Flow - KWR Knury9 - 11Mistrzostwa Polski Mixed 2016: Group A
Flow - muJAHedini dysku9 - 11Mistrzostwa Polski Mixed 2016: Group A
4hands - Flow10 - 12Mistrzostwa Polski Mixed 2016: Playoff 1-8
Flow - muJAHedini dysku10 - 8Mistrzostwa Polski Mixed 2016: Playoff 1-8 Finals
KWR Knury - Flow10 - 8Mistrzostwa Polski Mixed 2016: Playoff 1-8 Semifinals
Cutovice - Flow5 - 15Mistrzostwa Polski Mixed 2015: Group
Flow - Flow Junior15 - 0Mistrzostwa Polski Mixed 2015: Group
Flow - KrakUF15 - 8Mistrzostwa Polski Mixed 2015: Group
Spirit on Lemon - Flow9 - 11Mistrzostwa Polski Mixed 2015: Group
Flow - RJP15 - 10Mistrzostwa Polski Mixed 2015: Group B
muJAHedini dysku - Flow9 - 14Mistrzostwa Polski Mixed 2015: Group B
Zawierucha - Flow7 - 15Mistrzostwa Polski Mixed 2015: Group B
Flow - KrakUF15 - 5Mistrzostwa Polski Mixed 2015: Playoff 1-8
Grandmaster Flash - Flow17 - 8Mistrzostwa Polski Mixed 2015: Playoff 1-8 Finals
Flow - RJP14 - 11Mistrzostwa Polski Mixed 2015: Playoff 1-8 Semifinals
BC Kosmodysk - Flow7 - 15Mistrzostwa Polski Mixed 2014: Group A
Flow - 4hands15 - 8Mistrzostwa Polski Mixed 2014: Group A
Grandmaster Flash - Flow10 - 8Mistrzostwa Polski Mixed 2014: Group A
2obvious - Flow3 - 14Mistrzostwa Polski Mixed 2014: League
Flow - Frisbnik15 - 1Mistrzostwa Polski Mixed 2014: League
Flow - KrakUF12 - 1Mistrzostwa Polski Mixed 2014: League
Spirit on Lemon - Flow10 - 7Mistrzostwa Polski Mixed 2014: League
Flow - Tłuste Dyski13 - 9Mistrzostwa Polski Mixed 2014: Playoff 1-8
Spirit on Lemon - Flow15 - 12Mistrzostwa Polski Mixed 2014: Playoff 1-8 Finals
muJAHedini dysku - Flow15 - 7Mistrzostwa Polski Mixed 2014: Playoff 1-8 Semifinals
Cool Flights - Flow1 - 15Mistrzostwa Polski Mixed 2013: Group A
Flow - Astro Disco9 - 6Mistrzostwa Polski Mixed 2013: Group A
Spirit on Lemon - Flow13 - 9Mistrzostwa Polski Mixed 2013: Group A
Flow - muJAHedini dysku9 - 10Mistrzostwa Polski Mixed 2013: Playoff 1-8
Astro Disco - Flow10 - 14Mistrzostwa Polski Mixed 2013: Playoff 1-8 Finals
KrakUF - Flow8 - 15Mistrzostwa Polski Mixed 2013: Playoff 1-8 Semifinals
AKS ZŁY Kosmodysk - Flow4 - 25Halowe Mistrzostwa Polski 2022: Group C
Flow - Prokocim KrakUF18 - 10Halowe Mistrzostwa Polski 2022: Group C
Flow - Uwaga Pies18 - 11Halowe Mistrzostwa Polski 2022: Playoff 1-8
RJP - Flow17 - 18Halowe Mistrzostwa Polski 2022: Playoff 1-8 Finals
Flow - 4hands11 - 12Halowe Mistrzostwa Polski 2022: Playoff 1-8 Semifinals
Albatros - Flow6 - 21Halowe Mistrzostwa Polski 2020: Group B
Flow - RJP14 - 13Halowe Mistrzostwa Polski 2020: Group B
Uwaga Pies - Flow8 - 22Halowe Mistrzostwa Polski 2020: Playoff 1-8
mJAH - Flow12 - 14Halowe Mistrzostwa Polski 2020: Playoff 1-8 Finals
Zawierucha - Flow15 - 12Halowe Mistrzostwa Polski 2020: Playoff 1-8 Semifinals
Flow - 4hands16 - 11Halowe Mistrzostwa Polski 2019: Group B
Uwaga Pies - Flow11 - 19Halowe Mistrzostwa Polski 2019: Group B
RJP - Flow14 - 17Halowe Mistrzostwa Polski 2019: Playoff 1-8
mJAH - Flow20 - 13Halowe Mistrzostwa Polski 2019: Playoff 1-8 Finals
KWR Knury - Flow11 - 13Halowe Mistrzostwa Polski 2019: Playoff 1-8 Semifinals
Flow - KrakUF20 - 9Halowe Mistrzostwa Polski 2018: Bronze
Flow - 71 Wratislavia12 - 10Halowe Mistrzostwa Polski 2018: Group A
Flow - Frisbnik 219 - 5Halowe Mistrzostwa Polski 2018: Group A
KWR Knury - Flow13 - 7Halowe Mistrzostwa Polski 2018: Group A
Wrocław Południe - Flow3 - 21Halowe Mistrzostwa Polski 2018: Group A
Flow - RJP24 - 13Halowe Mistrzostwa Polski 2018: Group B
KWR Knury - Flow9 - 12Halowe Mistrzostwa Polski 2018: Group B
Uwaga Pies - Flow15 - 17Halowe Mistrzostwa Polski 2018: Group B
Flow - Zawierucha13 - 11Halowe Mistrzostwa Polski 2018: Playoff 1-8
mJAH - Flow15 - 14Halowe Mistrzostwa Polski 2018: Playoff 1-8 Finals
4hands - Flow9 - 17Halowe Mistrzostwa Polski 2018: Playoff 1-8 Semifinals
Flow - Frisbnik10 - 12Halowe Mistrzostwa Polski 2017: Bronze
Flow - 4hands13 - 11Halowe Mistrzostwa Polski 2017: Crossovers
Flow - 2obvious11 - 10Halowe Mistrzostwa Polski 2017: Group A
Flow - Kato Vice16 - 14Halowe Mistrzostwa Polski 2017: Group A
Flow - Kato Vice9 - 14Halowe Mistrzostwa Polski 2017: Group A
Flow Junior - Flow4 - 15Halowe Mistrzostwa Polski 2017: Group A
Frisbnik 2 - Flow6 - 16Halowe Mistrzostwa Polski 2017: Group A
muJAHedini dysku - Flow16 - 14Halowe Mistrzostwa Polski 2017: Group A
Uwaga Pies - Flow14 - 16Halowe Mistrzostwa Polski 2017: Group A
KWR Knury - Flow14 - 10Halowe Mistrzostwa Polski 2017: Playoff 1-8
Frisbnik - Flow14 - 11Halowe Mistrzostwa Polski 2017: Playoff 1-8 Finals
Flow - Grandmaster Flash13 - 16Halowe Mistrzostwa Polski 2017: Playoff 1-8 Semifinals
Spirit on Lemon - Flow9 - 10Halowe Mistrzostwa Polski 2015: Final
BC Kosmodysk - Flow8 - 17Halowe Mistrzostwa Polski 2015: Group A
Flow - KWR Knury14 - 12Halowe Mistrzostwa Polski 2015: Group A
Flow - muJAHedini dysku12 - 14Halowe Mistrzostwa Polski 2015: Group A
Flow - Cutovice25 - 9Halowe Mistrzostwa Polski 2015: Group B
Flow - KrakUF26 - 7Halowe Mistrzostwa Polski 2015: Group B
Gunslingers - Flow8 - 16Halowe Mistrzostwa Polski 2015: Group B
Flow - Grandmaster Flash12 - 14Halowe Mistrzostwa Polski 2015: Playoff 1-8
Furious Goats - Flow12 - 21Halowe Mistrzostwa Polski 2015: Playoff 1-8 Finals
4hands - Flow10 - 22Halowe Mistrzostwa Polski 2015: Playoff 1-8 Semifinals
Flow - KrakUF15 - 9Halowe Mistrzostwa Polski 2014: Group B
muJAHedini dysku - Flow8 - 9Halowe Mistrzostwa Polski 2014: Group B
RJP - Flow7 - 14Halowe Mistrzostwa Polski 2014: Group B
Flow - Cypher15 - 11Halowe Mistrzostwa Polski 2014: Playoff 1-8
muJAHedini dysku - Flow12 - 13Halowe Mistrzostwa Polski 2014: Playoff 1-8 Finals
Flow - Spirit on Lemon10 - 11Halowe Mistrzostwa Polski 2014: Playoff 1-8 Semifinals
Flow - KrakUF7 - 10Halowe Mistrzostwa Polski 2014: Południe - Group A
Flow - Ultra Filet16 - 1Halowe Mistrzostwa Polski 2014: Południe - Group A
Gunslingers - Flow5 - 8Halowe Mistrzostwa Polski 2014: Południe - Group A
Spirit on Lemon - Flow3 - 6Halowe Mistrzostwa Polski 2014: Południe - Playoff 1-4
Flow - KrakUF9 - 4Halowe Mistrzostwa Polski 2014: Południe - Playoff 1-4 Finals