Flow (mixed)
Club: KS Flow Wrocław
Mistrzostwa Polski Mixed 2022 roster:
Name | Games | Passes | Goals | Tot. |
---|---|---|---|---|
#26 Aleksandra Czerwonko | 4 | 2 | 2 | 4 |
#30 Anna Jeziorska | 4 | 0 | 2 | 2 |
#19 Bartłomiej Specjał | 4 | 7 | 3 | 10 |
#77 Daniel Błach | 4 | 7 | 5 | 12 |
#12 Dariusz Urbanik | 4 | 1 | 0 | 1 |
#5 Ewa Szewczyk-Leśniak | 4 | 1 | 1 | 2 |
#97 Jakub Korta | 4 | 0 | 1 | 1 |
#50 Jakub Leśniak | 4 | 0 | 0 | 0 |
#81 Jakub Tumkielski | 4 | 0 | 1 | 1 |
#15 Jakub Wróbel | 4 | 3 | 0 | 3 |
#3 Jan Kubis | 4 | 0 | 1 | 1 |
#8 Katarzyna Frencek | 4 | 0 | 0 | 0 |
#7 Krzysztof Przybyś | 4 | 0 | 1 | 1 |
#17 Maciej Zięba | 4 | 1 | 4 | 5 |
#72 Maja Kozak | 4 | 0 | 3 | 3 |
#13 Małgorzata Czaplińska | 4 | 2 | 4 | 6 |
#37 Mateusz Skorupa | 4 | 2 | 0 | 2 |
#9 Michał Krotliński | 4 | 4 | 0 | 4 |
#18 Natalia Nędzi | 4 | 3 | 2 | 5 |
#32 Paweł Milanowicz | 4 | 6 | 10 | 16 |
#42 Piotr Konopczak | 4 | 0 | 0 | 0 |
#71 Piotr Wyciechowski | 4 | 0 | 0 | 0 |
#14 Sergii Anufriiev | 4 | 1 | 0 | 1 |
#98 Szymon Zięba | 4 | 0 | 0 | 0 |
Mistrzostwa Polski Mixed 2022:
Division: Runda Wiosenna
Wrocław Południe | - | Flow | 9 | - | 15 | Game play | ||
Flow | - | RJP | 15 | - | 13 | Game play | ||
Flow | - | Pogoń Pyton | 15 | - | 7 | Game play | ||
Flow | - | Savage Ultimate | 10 | - | 15 | Game play |
History:
Event type | Games | Wins | Losses | Win-% | Goals for | GF/game | Goals against | GA/game | Goal diff |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
beach | 47 | 39 | 8 | 83.0 % | 478 | 10.2 | 278 | 5.9 | 200 |
indoor | 112 | 75 | 37 | 67.0 % | 1536 | 13.7 | 1212 | 10.8 | 324 |
outdoor | 102 | 81 | 21 | 79.4 % | 1348 | 13.2 | 859 | 8.4 | 489 |
Total | 261 | 195 | 66 | 74.7 % | 3362 | 12.9 | 2349 | 9.0 | 1013 |
Event | Division | Pos. | Games | Wins | Losses | Win-% | Goals for | GF/game | Goals against | GA/game | Goal diff |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Halowe Mistrzostwa Polski 2024 | HMP 2024 - I Liga | 8 | 5 | 2 | 3 | 40.0% | 72 | 14.4 | 81 | 16.2 | -9 |
WLU* 2023/24 | Mixed | 12 | 18 | 9 | 9 | 50.0% | 228 | 12.7 | 241 | 13.4 | -13 |
VIII Plażowe Mistrzostwa Polski 2023 | PMP 2023 | 2 | 7 | 6 | 1 | 85.7% | 67 | 9.6 | 45 | 6.4 | 22 |
Mistrzostwa Polski Mixed 2023 | I Liga Mixed | 7 | 5 | 3 | 2 | 60.0% | 66 | 13.2 | 60 | 12.0 | 6 |
Mistrzostwa Polski Mixed 2023 | Runda Wiosenna | 4 | 4 | 1 | 3 | 25.0% | 50 | 12.5 | 56 | 14.0 | -6 |
Halowe Mistrzostwa Polski 2023 | HMP 2023 - I Liga | 5 | 5 | 4 | 1 | 80.0% | 91 | 18.2 | 59 | 11.8 | 32 |
VII Plażowe Mistrzostwa Polski 2022 | Mixed | 2 | 6 | 5 | 1 | 83.3% | 58 | 9.7 | 40 | 6.7 | 18 |
Mistrzostwa Polski Mixed 2022 | Runda Wiosenna | 2 | 4 | 3 | 1 | 75.0% | 55 | 13.8 | 44 | 11.0 | 11 |
Mistrzostwa Polski Mixed 2022 | I Liga | 3 | 5 | 4 | 1 | 80.0% | 70 | 14.0 | 50 | 10.0 | 20 |
Halowe Mistrzostwa Polski 2022 | I League | 3 | 5 | 4 | 1 | 80.0% | 90 | 18.0 | 54 | 10.8 | 36 |
VI Plażowe Mistrzostwa Polski 2021 | Mixed | 1 | 5 | 5 | 0 | 100.0% | 59 | 11.8 | 24 | 4.8 | 35 |
Mistrzostwa Polski Mixed 2021 | Mixed 1st Round | 1 | 3 | 3 | 0 | 100.0% | 45 | 15.0 | 14 | 4.7 | 31 |
Mistrzostwa Polski Mixed 2021 | Mixed 2nd Round | 1 | 3 | 3 | 0 | 100.0% | 45 | 15.0 | 31 | 10.3 | 14 |
Mistrzostwa Polski Mixed 2021 | Mixed 3rd Round | 1 | 2 | 2 | 0 | 100.0% | 28 | 14.0 | 20 | 10.0 | 8 |
Halowe Mistrzostwa Polski 2020 | I Liga | 3 | 5 | 4 | 1 | 80.0% | 83 | 16.6 | 54 | 10.8 | 29 |
Mistrzostwa Polski Mixed 2019 | I Liga | 1 | 5 | 5 | 0 | 100.0% | 75 | 15.0 | 32 | 6.4 | 43 |
Halowe Mistrzostwa Polski 2019 | I Liga | 2 | 5 | 4 | 1 | 80.0% | 78 | 15.6 | 67 | 13.4 | 11 |
Mistrzostwa Polski Mixed 2018 | Mistrzostwa Polski Mixed | 1 | 6 | 6 | 0 | 100.0% | 78 | 13.0 | 45 | 7.5 | 33 |
Mistrzostwa Polski Mixed 2018 | Kwalifikacje Południe | 1 | 5 | 5 | 0 | 100.0% | 64 | 12.8 | 32 | 6.4 | 32 |
IV Plażowe Mistrzostwa Polski 2018 | Plażowe Mistrzostwa Polski | 4 | 7 | 5 | 2 | 71.4% | 60 | 8.6 | 47 | 6.7 | 13 |
Poligon 2018 | Poligon 2018 | 1 | 13 | 13 | 0 | 100.0% | 206 | 15.8 | 91 | 7.0 | 115 |
Halowe Mistrzostwa Polski 2018 | Halowe Mistrzostwa Polski | 2 | 6 | 5 | 1 | 83.3% | 97 | 16.2 | 72 | 12.0 | 25 |
Halowe Mistrzostwa Polski 2018 | Kwalifikacje Południe | 3 | 5 | 4 | 1 | 80.0% | 79 | 15.8 | 40 | 8.0 | 39 |
WLU* 2017/18 | Mixed | 10 | 16 | 8 | 8 | 50.0% | 157 | 9.8 | 172 | 10.8 | -15 |
Mistrzostwa Polski Mixed 2017 | Mistrzostwa Mixed | 4 | 6 | 4 | 2 | 66.7% | 71 | 11.8 | 49 | 8.2 | 22 |
Mistrzostwa Polski Mixed 2017 | Kwalifikacje Południe | 2 | 4 | 3 | 1 | 75.0% | 50 | 12.5 | 33 | 8.3 | 17 |
III Plażowe Mistrzostwa Polski 2017 | Mixed | 2 | 7 | 5 | 2 | 71.4% | 70 | 10.0 | 48 | 6.9 | 22 |
Halowe Mistrzostwa Polski 2017 | Halowe Mistrzostwa Polski | 8 | 7 | 3 | 4 | 42.9% | 93 | 13.3 | 99 | 14.1 | -6 |
Halowe Mistrzostwa Polski 2017 | Kwalifikacje Południe | 4 | 5 | 3 | 2 | 60.0% | 61 | 12.2 | 46 | 9.2 | 15 |
Mistrzostwa Polski Mixed 2016 | Mistrzostwa Mixed | 3 | 7 | 4 | 3 | 57.1% | 74 | 10.6 | 66 | 9.4 | 8 |
II Plażowe Mistrzostwa Polski 2016 | Mixed | 4 | 7 | 5 | 2 | 71.4% | 64 | 9.1 | 40 | 5.7 | 24 |
Poligon 2016 | Round 3 | 2 | 4 | 3 | 1 | 75.0% | 45 | 11.3 | 28 | 7.0 | 17 |
Mistrzostwa Polski Mixed 2015 | Mistrzostwa Mixed | 2 | 6 | 5 | 1 | 83.3% | 81 | 13.5 | 59 | 9.8 | 22 |
Mistrzostwa Polski Mixed 2015 | Kwalifikacje Południe | 1 | 4 | 4 | 0 | 100.0% | 56 | 14.0 | 22 | 5.5 | 34 |
I Plażowe Mistrzostwa Polski 2015 | Mixed | 1 | 8 | 8 | 0 | 100.0% | 100 | 12.5 | 34 | 4.3 | 66 |
Halowe Mistrzostwa Polski 2015 | Halowe Mistrzostwa Polski | 5 | 6 | 4 | 2 | 66.7% | 98 | 16.3 | 70 | 11.7 | 28 |
Halowe Mistrzostwa Polski 2015 | Kwalifikacje Południe | 1 | 4 | 4 | 0 | 100.0% | 77 | 19.3 | 33 | 8.3 | 44 |
Mistrzostwa Polski Mixed 2014 | Kwalifikacje Południe | 2 | 4 | 3 | 1 | 75.0% | 48 | 12.0 | 15 | 3.8 | 33 |
Mistrzostwa Polski Mixed 2014 | Mistrzostwa Mixed | 4 | 6 | 3 | 3 | 50.0% | 70 | 11.7 | 64 | 10.7 | 6 |
Halowe Mistrzostwa Polski 2014 | Kwalifikacje Południe | 1 | 5 | 4 | 1 | 80.0% | 46 | 9.2 | 23 | 4.6 | 23 |
Halowe Mistrzostwa Polski 2014 | Halowe Mistrzostwa Polski | 3 | 6 | 5 | 1 | 83.3% | 76 | 12.7 | 58 | 9.7 | 18 |
Południowa Liga Ultimate 2013/14 | Round 4 | 1 | 4 | 4 | 0 | 100.0% | 53 | 13.3 | 23 | 5.8 | 30 |
Południowa Liga Ultimate 2013/14 | Round 5 | 3 | 5 | 4 | 1 | 80.0% | 57 | 11.4 | 20 | 4.0 | 37 |
Mistrzostwa Polski Mixed 2013 | Mistrzostwa Mixed | 5 | 6 | 4 | 2 | 66.7% | 71 | 11.8 | 48 | 8.0 | 23 |
Game history
Team | Result | Division |
---|---|---|
#967 - Flow | 6 - 8 | IV Plażowe Mistrzostwa Polski 2018: Group B |
#967 - Flow | 5 - 15 | Mistrzostwa Polski Mixed 2022: Group C |
#967 - Flow | 7 - 11 | VIII Plażowe Mistrzostwa Polski 2023: Group B |
042 - Flow | 10 - 11 | WLU* 2023/24: League |
2obvious - Flow | 3 - 14 | Mistrzostwa Polski Mixed 2014: League |
2obvious - Flow | 9 - 12 | Mistrzostwa Polski Mixed 2018: Group B |
4hands - Flow | 10 - 22 | Halowe Mistrzostwa Polski 2015: Playoff 1-8 Semifinals |
4hands - Flow | 10 - 12 | Mistrzostwa Polski Mixed 2016: Playoff 1-8 |
4hands - Flow | 5 - 12 | III Plażowe Mistrzostwa Polski 2017: Group C |
4hands - Flow | 9 - 17 | Halowe Mistrzostwa Polski 2018: Playoff 1-8 Semifinals |
4hands - Flow | 15 - 12 | Mistrzostwa Polski Mixed 2023: Playoff 1-4 Finals |
4hands Małysz - Flow | 11 - 21 | WLU* 2023/24: League |
71 Wratislavia - Flow | 3 - 15 | Mistrzostwa Polski Mixed 2017: Group B |
AKS Zły 1 - Flow | 14 - 13 | Mistrzostwa Polski Mixed 2023: Playoff 1-4 |
AKS ZŁY 1 - Flow | 13 - 5 | VIII Plażowe Mistrzostwa Polski 2023: Playoff 1-8 Finals |
AKS Zły 1 - Flow | 15 - 12 | Mistrzostwa Polski Mixed 2023: Playoff 1-8 Semifinals |
AKS Zły 2 - Flow | 7 - 15 | Mistrzostwa Polski Mixed 2023: Group D |
AKS ZŁY Kosmodysk - Flow | 4 - 25 | Halowe Mistrzostwa Polski 2022: Group C |
AKS ZŁY Kosmodysk 2 - Flow | 5 - 9 | VII Plażowe Mistrzostwa Polski 2022: Group A |
AKS ZŁY Sikalafon - Flow | 15 - 14 | Mistrzostwa Polski Mixed 2022: Playoff 1-8 Semifinals |
Albatros - Flow | 3 - 13 | I Plażowe Mistrzostwa Polski 2015: Group A |
Albatros - Flow | 6 - 21 | Halowe Mistrzostwa Polski 2020: Group B |
Astro Disco - Flow | 10 - 14 | Mistrzostwa Polski Mixed 2013: Playoff 1-8 Finals |
ATRE Indians - Flow | 4 - 13 | VIII Plażowe Mistrzostwa Polski 2023: Group B |
BC Kosmodysk - Flow | 7 - 15 | Mistrzostwa Polski Mixed 2014: Group A |
BC Kosmodysk - Flow | 8 - 17 | Halowe Mistrzostwa Polski 2015: Group A |
BC Kosmodysk - Flow | 7 - 13 | Mistrzostwa Polski Mixed 2016: Group A |
Brave Beavers - Flow | 8 - 13 | Mistrzostwa Polski Mixed 2018: Group B |
Cool Flights - Flow | 1 - 15 | Mistrzostwa Polski Mixed 2013: Group A |
Cutovice - Flow | 5 - 15 | Mistrzostwa Polski Mixed 2015: Group |
Flow - #967 | 16 - 18 | Halowe Mistrzostwa Polski 2024: Playoff 1-8 Finals |
Flow - 042 | 11 - 5 | VII Plażowe Mistrzostwa Polski 2022: Group A |
Flow - 2obvious | 4 - 5 | Południowa Liga Ultimate 2013/14: Playoff 1-4 |
Flow - 2obvious | 13 - 3 | Poligon 2016: Group X |
Flow - 2obvious | 11 - 10 | Halowe Mistrzostwa Polski 2017: Group A |
Flow - 2obvious | 17 - 10 | Poligon 2018: League |
Flow - 4hands | 15 - 8 | Mistrzostwa Polski Mixed 2014: Group A |
Flow - 4hands | 13 - 3 | I Plażowe Mistrzostwa Polski 2015: Group A |
Flow - 4hands | 13 - 11 | Halowe Mistrzostwa Polski 2017: Crossovers |
Flow - 4hands | 13 - 6 | Mistrzostwa Polski Mixed 2017: Group C |
Flow - 4hands | 15 - 6 | WLU* 2017/18: League |
Flow - 4hands | 13 - 9 | Mistrzostwa Polski Mixed 2018: Group B |
Flow - 4hands | 16 - 11 | Halowe Mistrzostwa Polski 2019: Group B |
Flow - 4hands | 11 - 12 | Halowe Mistrzostwa Polski 2022: Playoff 1-8 Semifinals |
Flow - 4hands | 9 - 4 | VII Plażowe Mistrzostwa Polski 2022: Group A |
Flow - 4hands | 12 - 11 | Mistrzostwa Polski Mixed 2022: Playoff 1-8 |
Flow - 4hands Adam | 9 - 21 | WLU* 2023/24: League |
Flow - 71 Wratislavia | 12 - 10 | Halowe Mistrzostwa Polski 2018: Group A |
Flow - 71 Wratislavia | 14 - 7 | Poligon 2018: League |
Flow - AKS ZŁY Kosmodysk 1 | 8 - 10 | VII Plażowe Mistrzostwa Polski 2022: Playoff 1-8 Finals |
Flow - AKS ZŁY Żelipapą | 17 - 10 | Halowe Mistrzostwa Polski 2023: Playoff 1-8 Semifinals |
Flow - Astro Disco | 9 - 6 | Mistrzostwa Polski Mixed 2013: Group A |
Flow - Astro Disco | 13 - 7 | I Plażowe Mistrzostwa Polski 2015: Playoff 1-8 |
Flow - Astro Disco | 9 - 6 | II Plażowe Mistrzostwa Polski 2016: Group A |
Flow - ATRE Indians | 17 - 15 | WLU* 2023/24: League |
Flow - BC Kosmodysk | 11 - 10 | III Plażowe Mistrzostwa Polski 2017: Group C |
Flow - BC Kosmodysk | 10 - 11 | III Plażowe Mistrzostwa Polski 2017: Playoff 1-8 Finals |
Flow - BC Kosmodysk | 11 - 10 | Mistrzostwa Polski Mixed 2017: Playoff 1-8 |
Flow - BC Kosmodysk | 8 - 15 | WLU* 2017/18: League |
Flow - Bednarska | 12 - 11 | WLU* 2017/18: League |
Flow - Brave Beavers | 15 - 11 | Mistrzostwa Polski Mixed 2021: Group A |
Flow - Chewra Badgers | 7 - 14 | WLU* 2017/18: League |
Flow - Cool Kids of Disc | 9 - 13 | WLU* 2017/18: League |
Flow - Cutovice | 25 - 9 | Halowe Mistrzostwa Polski 2015: Group B |
Flow - Cypher | 15 - 11 | Halowe Mistrzostwa Polski 2014: Playoff 1-8 |
Flow - Czarna Kompania | 11 - 5 | VI Plażowe Mistrzostwa Polski 2021: Playoff 1-8 |
Flow - Dogoń Pyton | 16 - 11 | WLU* 2023/24: League |
Flow - Egeszsegedre | 12 - 7 | I Plażowe Mistrzostwa Polski 2015: Group A |
Flow - Egeszsegedre | 11 - 7 | I Plażowe Mistrzostwa Polski 2015: Playoff 1-8 Semifinals |
Flow - Egeszsegedre | 11 - 5 | III Plażowe Mistrzostwa Polski 2017: Playoff 1-8 |
Flow - Flow Junior | 15 - 0 | Mistrzostwa Polski Mixed 2015: Group |
Flow - Freezebeatz | 15 - 2 | Południowa Liga Ultimate 2013/14: Group A |
Flow - Frisbnik | 15 - 1 | Mistrzostwa Polski Mixed 2014: League |
Flow - Frisbnik | 10 - 12 | Halowe Mistrzostwa Polski 2017: Bronze |
Flow - Frisbnik | 14 - 7 | Poligon 2018: Playoff 1-8 Semifinals |
Flow - Frisbnik | 7 - 5 | IV Plażowe Mistrzostwa Polski 2018: Group B |
Flow - Frisbnik | 13 - 7 | Mistrzostwa Polski Mixed 2018: Playoff 1-4 |
Flow - Frisbnik 2 | 19 - 5 | Halowe Mistrzostwa Polski 2018: Group A |
Flow - Grandmaster Flash | 12 - 14 | Halowe Mistrzostwa Polski 2015: Playoff 1-8 |
Flow - Grandmaster Flash | 13 - 16 | Halowe Mistrzostwa Polski 2017: Playoff 1-8 Semifinals |
Flow - Grandmaster Flash | 7 - 16 | WLU* 2017/18: League |
Flow - Gunslingers | 12 - 5 | Południowa Liga Ultimate 2013/14: Group A |
Flow - Gunslingers | 9 - 5 | Południowa Liga Ultimate 2013/14: Playoff 1-4 Finals |
Flow - Gunslingers | 17 - 6 | Poligon 2018: League |
Flow - Kato Vice | 9 - 14 | Halowe Mistrzostwa Polski 2017: Group A |
Flow - Kato Vice | 16 - 14 | Halowe Mistrzostwa Polski 2017: Group A |
Flow - Kato Vice | 12 - 9 | Mistrzostwa Polski Mixed 2017: Group B |
Flow - Kato Vice | 17 - 6 | Poligon 2018: Playoff 1-8 |
Flow - Kato Vice | 15 - 16 | WLU* 2023/24: League |
Flow - Kinbsirf | 15 - 2 | Południowa Liga Ultimate 2013/14: Group A |
Flow - KrakUF | 9 - 4 | Halowe Mistrzostwa Polski 2014: Południe - Playoff 1-4 Finals |
Flow - KrakUF | 7 - 10 | Halowe Mistrzostwa Polski 2014: Południe - Group A |
Flow - KrakUF | 15 - 9 | Halowe Mistrzostwa Polski 2014: Group B |
Flow - KrakUF | 12 - 1 | Mistrzostwa Polski Mixed 2014: League |
Flow - KrakUF | 26 - 7 | Halowe Mistrzostwa Polski 2015: Group B |
Flow - KrakUF | 15 - 8 | Mistrzostwa Polski Mixed 2015: Group |
Flow - KrakUF | 15 - 5 | Mistrzostwa Polski Mixed 2015: Playoff 1-8 |
Flow - KrakUF | 10 - 11 | Poligon 2016: Final |
Flow - KrakUF | 15 - 7 | Mistrzostwa Polski Mixed 2017: Playoff 1-3 |
Flow - KrakUF | 20 - 9 | Halowe Mistrzostwa Polski 2018: Bronze |
Flow - KrakUF | 13 - 4 | Mistrzostwa Polski Mixed 2018: Group B |
Flow - KWR Knury | 14 - 12 | Halowe Mistrzostwa Polski 2015: Group A |
Flow - KWR Knury | 12 - 7 | I Plażowe Mistrzostwa Polski 2015: Playoff 1-8 Finals |
Flow - KWR Knury | 9 - 11 | Mistrzostwa Polski Mixed 2016: Group A |
Flow - KWR Knury | 9 - 10 | Mistrzostwa Polski Mixed 2017: Playoff 1-8 Semifinals |
Flow - KWR Knury | 15 - 14 | Poligon 2018: Playoff 1-8 Finals |
Flow - KWR Knury | 15 - 10 | Mistrzostwa Polski Mixed 2021: Group A |
Flow - Mad Hatters | 12 - 5 | WLU* 2017/18: League |
Flow - Ministerstwo Dziwnych Rzutów | 16 - 8 | WLU* 2017/18: League |
Flow - mJAH | 15 - 5 | Mistrzostwa Polski Mixed 2021: Group A |
Flow - mJAH | 15 - 11 | Mistrzostwa Polski Mixed 2021: Group A |
Flow - mJAH | 13 - 10 | Mistrzostwa Polski Mixed 2021: Group A Finals |
Flow - mJAH | 14 - 12 | Mistrzostwa Polski Mixed 2023: Group A |
Flow - mJAH | 13 - 12 | Mistrzostwa Polski Mixed 2023: Group D |
Flow - mJAH | 15 - 11 | Mistrzostwa Polski Mixed 2023: Playoff 1-8 Finals |
Flow - muJAHedini dysku | 9 - 10 | Mistrzostwa Polski Mixed 2013: Playoff 1-8 |
Flow - muJAHedini dysku | 12 - 14 | Halowe Mistrzostwa Polski 2015: Group A |
Flow - muJAHedini dysku | 10 - 8 | Mistrzostwa Polski Mixed 2016: Playoff 1-8 Finals |
Flow - muJAHedini dysku | 9 - 11 | Mistrzostwa Polski Mixed 2016: Group A |
Flow - muJAHedini dysku | 8 - 15 | WLU* 2017/18: League |
Flow - Nine Hills | 13 - 9 | Mistrzostwa Polski Mixed 2016: Crossovers |
Flow - Nine Hills | 7 - 5 | WLU* 2017/18: League |
Flow - Pogoń Pyton | 15 - 7 | Mistrzostwa Polski Mixed 2022: Group A |
Flow - Prokocim KrakUF | 18 - 10 | Halowe Mistrzostwa Polski 2022: Group C |
Flow - Reach for the Sky | 12 - 5 | WLU* 2017/18: League |
Flow - RJP | 15 - 10 | Mistrzostwa Polski Mixed 2015: Group B |
Flow - RJP | 14 - 11 | Mistrzostwa Polski Mixed 2015: Playoff 1-8 Semifinals |
Flow - RJP | 4 - 14 | WLU* 2017/18: League |
Flow - RJP | 24 - 13 | Halowe Mistrzostwa Polski 2018: Group B |
Flow - RJP | 15 - 9 | Mistrzostwa Polski Mixed 2019: Group B |
Flow - RJP | 14 - 13 | Halowe Mistrzostwa Polski 2020: Group B |
Flow - RJP | 15 - 13 | Mistrzostwa Polski Mixed 2022: Group A |
Flow - RJP | 15 - 8 | Mistrzostwa Polski Mixed 2022: Group C |
Flow - RJP | 11 - 15 | Mistrzostwa Polski Mixed 2023: Playoff 1-8 |
Flow - RJP Burza | 9 - 8 | VIII Plażowe Mistrzostwa Polski 2023: Group B |
Flow - RJP II | 11 - 12 | WLU* 2017/18: League |
Flow - RJP II | 15 - 10 | WLU* 2023/24: League |
Flow - Savage Ultimate | 10 - 15 | Mistrzostwa Polski Mixed 2022: Crossovers |
Flow - Savage Ultimate | 11 - 7 | VII Plażowe Mistrzostwa Polski 2022: Playoff 1-8 Semifinals |
Flow - Sky This Wars | 12 - 21 | WLU* 2023/24: League |
Flow - Spirit on Lemon | 11 - 9 | Południowa Liga Ultimate 2013/14: Group D |
Flow - Spirit on Lemon | 10 - 11 | Halowe Mistrzostwa Polski 2014: Playoff 1-8 Semifinals |
Flow - Szczupaki | 14 - 8 | WLU* 2017/18: League |
Flow - Szczupaki | 13 - 3 | IV Plażowe Mistrzostwa Polski 2018: Group B |
Flow - Szczupaki | 13 - 4 | VI Plażowe Mistrzostwa Polski 2021: Group C |
Flow - Szczupaki | 16 - 10 | WLU* 2023/24: League |
Flow - Tychy Claws | 17 - 4 | Poligon 2018: League |
Flow - Tłuste Dyski | 13 - 9 | Mistrzostwa Polski Mixed 2014: Playoff 1-8 |
Flow - Ultimatum | 10 - 9 | WLU* 2017/18: League |
Flow - Ultimatum | 13 - 1 | Mistrzostwa Polski Mixed 2018: Group B |
Flow - Ultimatum | 9 - 5 | VIII Plażowe Mistrzostwa Polski 2023: Group B |
Flow - Ultimatum | 6 - 10 | WLU* 2023/24: League |
Flow - Ultimatum Flauta | 13 - 1 | III Plażowe Mistrzostwa Polski 2017: Group C |
Flow - Ultimatum Szkwał | 13 - 0 | I Plażowe Mistrzostwa Polski 2015: Group A |
Flow - Ultra Filet | 16 - 1 | Halowe Mistrzostwa Polski 2014: Południe - Group A |
Flow - Uwaga Albatros | 10 - 3 | II Plażowe Mistrzostwa Polski 2016: Group A |
Flow - Uwaga Albatros | 10 - 8 | II Plażowe Mistrzostwa Polski 2016: Playoff 1-8 |
Flow - Uwaga Pies | 13 - 3 | Mistrzostwa Polski Mixed 2017: Group C |
Flow - Uwaga Pies | 18 - 11 | Halowe Mistrzostwa Polski 2022: Playoff 1-8 |
Flow - Uwaga Pies | 20 - 11 | Halowe Mistrzostwa Polski 2023: Group C |
Flow - Uwaga Pies | 14 - 12 | Halowe Mistrzostwa Polski 2024: Group D |
Flow - Wrocław Południe | 13 - 7 | Poligon 2016: Group X |
Flow - Wrocław Południe | 17 - 2 | Poligon 2018: League |
Flow - Wrocław Południe | 13 - 6 | Mistrzostwa Polski Mixed 2018: Group B |
Flow - Wrocław Południe | 10 - 9 | VII Plażowe Mistrzostwa Polski 2022: Playoff 1-8 |
Flow - Zawierucha | 4 - 8 | II Plażowe Mistrzostwa Polski 2016: Playoff 1-8 Semifinals |
Flow - Zawierucha | 5 - 16 | WLU* 2017/18: League |
Flow - Zawierucha | 13 - 11 | Halowe Mistrzostwa Polski 2018: Playoff 1-8 |
Flow - Zawierucha | 10 - 9 | IV Plażowe Mistrzostwa Polski 2018: Playoff 1-8 |
Flow - Zawierucha | 13 - 12 | Mistrzostwa Polski Mixed 2018: Playoff 1-8 |
Flow - Zawierucha | 15 - 6 | Mistrzostwa Polski Mixed 2021: Group A |
Flow - Zawierucha | 12 - 3 | VI Plażowe Mistrzostwa Polski 2021: Playoff 1-8 Semifinals |
Flow - Zły Lumpeks | 12 - 10 | WLU* 2023/24: League |
Flow Junior - Flow | 4 - 15 | Halowe Mistrzostwa Polski 2017: Group A |
Frisbnik - Flow | 3 - 11 | Południowa Liga Ultimate 2013/14: Group A |
Frisbnik - Flow | 14 - 11 | Halowe Mistrzostwa Polski 2017: Playoff 1-8 Finals |
Frisbnik - Flow | 7 - 17 | Poligon 2018: League |
Frisbnik - Flow | 5 - 15 | Mistrzostwa Polski Mixed 2019: Playoff 1-8 |
Frisbnik - Flow | 15 - 13 | Halowe Mistrzostwa Polski 2023: Playoff 1-8 |
Frisbnik 2 - Flow | 6 - 16 | Halowe Mistrzostwa Polski 2017: Group A |
Furious Goats - Flow | 12 - 21 | Halowe Mistrzostwa Polski 2015: Playoff 1-8 Finals |
Grandmaster Flash - Flow | 10 - 8 | Mistrzostwa Polski Mixed 2014: Group A |
Grandmaster Flash - Flow | 17 - 8 | Mistrzostwa Polski Mixed 2015: Playoff 1-8 Finals |
Grandmaster Flash - Flow | 2 - 13 | II Plażowe Mistrzostwa Polski 2016: Group A |
Grandmaster Flash - Flow | 7 - 8 | III Plażowe Mistrzostwa Polski 2017: Playoff 1-8 Semifinals |
Grandmaster Flash - Flow | 9 - 6 | IV Plażowe Mistrzostwa Polski 2018: Playoff 1-8 Semifinals |
Grandmaster Flash - Flow | 7 - 15 | Mistrzostwa Polski Mixed 2019: Playoff 1-8 Semifinals |
Grandmaster Flash - Flow | 3 - 15 | Mistrzostwa Polski Mixed 2021: Group A |
Gunslingers - Flow | 5 - 8 | Halowe Mistrzostwa Polski 2014: Południe - Group A |
Gunslingers - Flow | 8 - 16 | Halowe Mistrzostwa Polski 2015: Group B |
Kato Vice - Flow | 10 - 9 | II Plażowe Mistrzostwa Polski 2016: Playoff 1-8 Finals |
Kato Vice - Flow | 7 - 17 | Poligon 2018: League |
KKS Prokocim KrakUF - Flow | 12 - 23 | Halowe Mistrzostwa Polski 2023: Group C |
KrakUF - Flow | 8 - 15 | Mistrzostwa Polski Mixed 2013: Playoff 1-8 Semifinals |
KrakUF - Flow | 9 - 16 | Południowa Liga Ultimate 2013/14: Group D |
KrakUF - Flow | 5 - 17 | Poligon 2018: League |
KWR Knury - Flow | 7 - 9 | Poligon 2016: Group X |
KWR Knury - Flow | 10 - 8 | Mistrzostwa Polski Mixed 2016: Playoff 1-8 Semifinals |
KWR Knury - Flow | 14 - 10 | Halowe Mistrzostwa Polski 2017: Playoff 1-8 |
KWR Knury - Flow | 14 - 8 | Mistrzostwa Polski Mixed 2017: Playoff 1-3 |
KWR Knury - Flow | 13 - 7 | Halowe Mistrzostwa Polski 2018: Group A |
KWR Knury - Flow | 9 - 12 | Halowe Mistrzostwa Polski 2018: Group B |
KWR Knury - Flow | 9 - 10 | Poligon 2018: League |
KWR Knury - Flow | 6 - 13 | Mistrzostwa Polski Mixed 2018: Playoff 1-4 Finals |
KWR Knury - Flow | 5 - 13 | Mistrzostwa Polski Mixed 2018: Playoff 1-8 Finals |
KWR Knury - Flow | 11 - 13 | Halowe Mistrzostwa Polski 2019: Playoff 1-8 Semifinals |
Mad Hatters - Flow | 19 - 10 | WLU* 2023/24: League |
Mad Hatters - Flow | 17 - 16 | Halowe Mistrzostwa Polski 2024: Playoff 1-8 |
Mixed - Flow | 9 - 5 | III Plażowe Mistrzostwa Polski 2017: Group C |
mJAH - Flow | 15 - 14 | Halowe Mistrzostwa Polski 2018: Playoff 1-8 Finals |
mJAH - Flow | 11 - 7 | IV Plażowe Mistrzostwa Polski 2018: Playoff 1-8 Finals |
mJAH - Flow | 10 - 13 | Mistrzostwa Polski Mixed 2018: Playoff 1-8 Semifinals |
mJAH - Flow | 20 - 13 | Halowe Mistrzostwa Polski 2019: Playoff 1-8 Finals |
mJAH - Flow | 6 - 15 | Mistrzostwa Polski Mixed 2019: Playoff 1-8 Finals |
mJAH - Flow | 12 - 14 | Halowe Mistrzostwa Polski 2020: Playoff 1-8 Finals |
muJAHedini dysku - Flow | 8 - 9 | Halowe Mistrzostwa Polski 2014: Group B |
muJAHedini dysku - Flow | 12 - 13 | Halowe Mistrzostwa Polski 2014: Playoff 1-8 Finals |
muJAHedini dysku - Flow | 15 - 7 | Mistrzostwa Polski Mixed 2014: Playoff 1-8 Semifinals |
muJAHedini dysku - Flow | 9 - 14 | Mistrzostwa Polski Mixed 2015: Group B |
muJAHedini dysku - Flow | 16 - 14 | Halowe Mistrzostwa Polski 2017: Group A |
muJAHedini dysku - Flow | 13 - 12 | Mistrzostwa Polski Mixed 2017: Playoff 1-8 Finals |
Nine Hills - Flow | 7 - 13 | Mistrzostwa Polski Mixed 2017: Group C |
NoProblemo! - Flow | 21 - 6 | WLU* 2023/24: League |
Pogoń Pyton - Flow | 12 - 10 | WLU* 2023/24: League |
Rainbow Banana - Flow | 7 - 17 | Poligon 2018: League |
RJP - Flow | 7 - 14 | Halowe Mistrzostwa Polski 2014: Group B |
RJP - Flow | 14 - 17 | Halowe Mistrzostwa Polski 2019: Playoff 1-8 |
RJP - Flow | 17 - 18 | Halowe Mistrzostwa Polski 2022: Playoff 1-8 Finals |
RJP - Flow | 11 - 14 | Mistrzostwa Polski Mixed 2022: Playoff 1-8 Finals |
RJP - Flow | 15 - 7 | WLU* 2023/24: League |
Rybnickie Psy - Flow | 4 - 10 | VIII Plażowe Mistrzostwa Polski 2023: Playoff 1-8 Semifinals |
Savage Ultimate - Flow | 15 - 11 | Mistrzostwa Polski Mixed 2023: Group A |
Savage Ultimate - Flow | 20 - 11 | Halowe Mistrzostwa Polski 2024: Playoff 1-8 Semifinals |
Seagulls - Flow | 0 - 13 | I Plażowe Mistrzostwa Polski 2015: Group A |
Sky This - Flow | 14 - 15 | Halowe Mistrzostwa Polski 2024: Group D |
Sky This New Gen - Flow | 7 - 18 | WLU* 2023/24: League |
Sky This Sawa - Flow | 14 - 8 | WLU* 2023/24: League |
Spirit on Lemon - Flow | 13 - 9 | Mistrzostwa Polski Mixed 2013: Group A |
Spirit on Lemon - Flow | 3 - 6 | Halowe Mistrzostwa Polski 2014: Południe - Playoff 1-4 |
Spirit on Lemon - Flow | 10 - 7 | Mistrzostwa Polski Mixed 2014: League |
Spirit on Lemon - Flow | 15 - 12 | Mistrzostwa Polski Mixed 2014: Playoff 1-8 Finals |
Spirit on Lemon - Flow | 9 - 10 | Halowe Mistrzostwa Polski 2015: Final |
Spirit on Lemon - Flow | 9 - 11 | Mistrzostwa Polski Mixed 2015: Group |
Szczupaki - Flow | 3 - 9 | II Plażowe Mistrzostwa Polski 2016: Group A |
Ultimatum - Flow | 4 - 9 | IV Plażowe Mistrzostwa Polski 2018: Group B |
Ultra Filet - Flow | 3 - 17 | Południowa Liga Ultimate 2013/14: Group A |
Uwaga Pies - Flow | 14 - 16 | Halowe Mistrzostwa Polski 2017: Group A |
Uwaga Pies - Flow | 15 - 17 | Halowe Mistrzostwa Polski 2018: Group B |
Uwaga Pies - Flow | 11 - 19 | Halowe Mistrzostwa Polski 2019: Group B |
Uwaga Pies - Flow | 5 - 15 | Mistrzostwa Polski Mixed 2019: Group B |
Uwaga Pies - Flow | 8 - 22 | Halowe Mistrzostwa Polski 2020: Playoff 1-8 |
Uwaga Pies - Flow | 8 - 19 | WLU* 2023/24: League |
Wrocław Południe - Flow | 3 - 21 | Halowe Mistrzostwa Polski 2018: Group A |
Wrocław Południe - Flow | 9 - 15 | Mistrzostwa Polski Mixed 2022: Group A |
Wrocław Południe - Flow | 11 - 18 | Halowe Mistrzostwa Polski 2023: Playoff 1-8 Finals |
Wrocław Południe - Flow | 4 - 10 | VIII Plażowe Mistrzostwa Polski 2023: Playoff 1-8 |
Zawierucha - Flow | 7 - 15 | Mistrzostwa Polski Mixed 2015: Group B |
Zawierucha - Flow | 15 - 12 | Halowe Mistrzostwa Polski 2020: Playoff 1-8 Semifinals |
Zawierucha - Flow | 9 - 15 | Mistrzostwa Polski Mixed 2021: Group A |
Zły Kosmodysk - Flow | 9 - 10 | VI Plażowe Mistrzostwa Polski 2021: Playoff 1-8 Finals |
Zły Ksydomsok - Flow | 3 - 13 | VI Plażowe Mistrzostwa Polski 2021: Group C |