English Polski
Zaloguj się

Dysko Polot (mixed)

Drużyna: Dysko Polot Legionowo

Mistrzostwa Polski Mixed 2021 - Skład zespołu:

Imię i nazwisko Mecze Asysty Punkty Suma
Alicja Ratowska0000
#9 Antoni Litwiński211112
#32 Daniel Zaczyński2459
#7 Grzegorz Litwiński0000
#15 Karolina Sierpień2101
#72 Katarzyna Wołosiewicz21910
#25 Krzysztof Litwiński29514
#93 Maciej Kozera23811
#22 Maciej Litwiński0000
Maciej Sosnowski0000
#68 Małgorzata Wołosiewicz2000
#4 Marcin Kozera0000
#39 Michał Kwasiborski2022
#2 Monika Piórkowska0000
#13 Patryk Baranowski0000
Wiktoria Piotrowska0000
#1 Wojciech Litwiński0000
#14 Zofia Brzezińska2101

Mistrzostwa Polski Mixed 2021:

Kategoria: Mixed 3. Runda

Sky This - Dysko Polot 3 - 15  Karta meczu
Dysko Polot - Pogoń Pyton 15 - 13  Karta meczu

Historia:

Rodzaj turnieju Mecze Zwycięstwa Porażki % zwyc. Pkt. zdobyte Zdob./mecz Pkt. stracone Strac./mecz Różnica pkt.
beach1221016.7 %494.113311.1-84
indoor65254038.5 %71911.186213.3-143
outdoor81712.5 %567.010713.4-51
Suma85285732.9 %8249.7110213.0-278
Turniej Kategoria Miejsce Mecze Zwycięstwa Porażki % zwyc. Pkt. zdobyte Zdob./mecz Pkt. stracone Strac./mecz Różnica pkt.
VI Plażowe Mistrzostwa PolskiMixed1152340.0%336.6499.8-16
WLU* 2020/21Mixed13146842.9%14810.617812.7-30
Halowe Mistrzostwa Polski 2020III Liga953260.0%7414.87114.23
WLU* 2019/20Mixed172161528.6%22210.630114.3-79
Mistrzostwa Polski Mixed 2019II Liga1041325.0%338.35614.0-23
Halowe Mistrzostwa Polski 2019III Liga575271.4%8812.67510.713
WLU* 2018/19Mixed151851327.8%18710.423713.2-50
Mistrzostwa Polski Mixed 2018Kwalifikacje Centrum84040.0%235.85112.8-28
IV Plażowe Mistrzostwa PolskiPlażowe Mistrzostwa Polski207070.0%162.38412.0-68

Historia meczów

ZespółWynikKategoria
Brave Beavers - Dysko Polot18 - 13WLU* 2020/21: Liga
Dysko Polot - 04213 - 10WLU* 2020/21: Liga
Dysko Polot - 4hands12 - 14WLU* 2020/21: Liga
Dysko Polot - Czarna Kompania7 - 18WLU* 2020/21: Liga
Dysko Polot - RJP II15 - 7WLU* 2020/21: Liga
Dysko Polot - Szczupaki12 - 10WLU* 2020/21: Liga
Dysko Polot - Zawierucha8 - 16WLU* 2020/21: Liga
Frisbnik - Dysko Polot11 - 6WLU* 2020/21: Liga
Mad Hatters - Dysko Polot10 - 9WLU* 2020/21: Liga
mJAH - Dysko Polot4 - 16WLU* 2020/21: Liga
RJP - Dysko Polot21 - 10WLU* 2020/21: Liga
Sky This - Dysko Polot8 - 9WLU* 2020/21: Liga
V - Dysko Polot20 - 6WLU* 2020/21: Liga
Zły Kosmodysk CB - Dysko Polot11 - 12WLU* 2020/21: Liga
042 - Dysko Polot9 - 15WLU* 2019/20: Liga
4hands Adam - Dysko Polot21 - 8WLU* 2019/20: Liga
BC Kosmodysk - Dysko Polot16 - 11WLU* 2019/20: Liga
CB Ksydomsok - Dysko Polot6 - 14WLU* 2019/20: Liga
Dysko Polot - 4hands Małysz14 - 11WLU* 2019/20: Liga
Dysko Polot - 71 Wratislavia8 - 21WLU* 2019/20: Liga
Dysko Polot - Czarna Kompania9 - 13WLU* 2019/20: Liga
Dysko Polot - Mad Hatters12 - 9WLU* 2019/20: Liga
Dysko Polot - mJAH Dzień10 - 18WLU* 2019/20: Liga
Dysko Polot - Pogoń Pyton13 - 10WLU* 2019/20: Liga
Dysko Polot - RJP10 - 15WLU* 2019/20: Liga
Dysko Polot - Szczupaki Olsztyn6 - 15WLU* 2019/20: Liga
Dysko Polot - Ultimatum5 - 20WLU* 2019/20: Liga
Dysko Polot - Uwaga Pies7 - 15WLU* 2019/20: Liga
Dysko Polot - ZWR Legrys8 - 21WLU* 2019/20: Liga
Grandmaster Flash - Dysko Polot11 - 9WLU* 2019/20: Liga
mJAH Noc - Dysko Polot20 - 13WLU* 2019/20: Liga
RJP II - Dysko Polot16 - 9WLU* 2019/20: Liga
RJP III - Dysko Polot13 - 9WLU* 2019/20: Liga
Sky This - Dysko Polot9 - 21WLU* 2019/20: Liga
ZWR Tyglew - Dysko Polot12 - 11WLU* 2019/20: Liga
4hands - Dysko Polot10 - 9WLU* 2018/19: Liga
BC Kosmodysk - Dysko Polot5 - 18WLU* 2018/19: Liga
Dysko Polot - 04213 - 7WLU* 2018/19: Liga
Dysko Polot - 71 Wratislavia12 - 13WLU* 2018/19: Liga
Dysko Polot - Brave Beavers8 - 21WLU* 2018/19: Liga
Dysko Polot - mJAH6 - 21WLU* 2018/19: Liga
Dysko Polot - Ohana11 - 15WLU* 2018/19: Liga
Dysko Polot - RJP11 - 8WLU* 2018/19: Liga
Dysko Polot - Szczupaki9 - 10WLU* 2018/19: Liga
Dysko Polot - Ultimatum8 - 12WLU* 2018/19: Liga
Dysko Polot - ZWR Kocury7 - 20WLU* 2018/19: Liga
Grandmaster Flash - Dysko Polot18 - 12WLU* 2018/19: Liga
M&M - Dysko Polot18 - 5WLU* 2018/19: Liga
Mad Hatters - Dysko Polot13 - 9WLU* 2018/19: Liga
Pogoń Pyton - Dysko Polot7 - 18WLU* 2018/19: Liga
RJP II - Dysko Polot19 - 8WLU* 2018/19: Liga
Young Brave Beavers - Dysko Polot9 - 14WLU* 2018/19: Liga
ZWR Kocięta - Dysko Polot11 - 9WLU* 2018/19: Liga
Czarna Kompania - Dysko Polot13 - 4VI Plażowe Mistrzostwa Polski: Baraże
Dysko Polot - Zawierucha3 - 13VI Plażowe Mistrzostwa Polski: Grupa B
Ultimatum - Dysko Polot6 - 11VI Plażowe Mistrzostwa Polski: Grupa B
Dysko Polot - Zły Ksydomsok7 - 11VI Plażowe Mistrzostwa Polski: O miejsca 9-12
Wrocław Południe - Dysko Polot6 - 8VI Plażowe Mistrzostwa Polski: O miejsca 9-12 Finały
4hands - Dysko Polot10 - 3IV Plażowe Mistrzostwa Polski: Grupa D
Dysko Polot - Uwaga Pies1 - 13IV Plażowe Mistrzostwa Polski: Grupa D
Dysko Polot - Zawierucha2 - 13IV Plażowe Mistrzostwa Polski: Grupa D
mJAH - Dysko Polot13 - 0IV Plażowe Mistrzostwa Polski: Grupa D
71 Wratislavia - Dysko Polot11 - 2IV Plażowe Mistrzostwa Polski: O miejsca 17-20
Dysko Polot - #9673 - 12IV Plażowe Mistrzostwa Polski: O miejsca 17-20
Gunslingers - Dysko Polot12 - 5IV Plażowe Mistrzostwa Polski: O miejsca 17-20
Dysko Polot - #9676 - 15Mistrzostwa Polski Mixed 2021: Grupa F
Dysko Polot - Pogoń Pyton15 - 13Mistrzostwa Polski Mixed 2021: Grupa F
Dysko Polot - Sky This9 - 14Mistrzostwa Polski Mixed 2021: Grupa F
Dysko Polot - Sky This9 - 13Mistrzostwa Polski Mixed 2021: Grupa F
Dysko Polot - Ultimatum8 - 10Mistrzostwa Polski Mixed 2021: Grupa F
Pogoń Pyton - Dysko Polot7 - 11Mistrzostwa Polski Mixed 2021: Grupa F
Pogoń Pyton - Dysko Polot8 - 15Mistrzostwa Polski Mixed 2021: Grupa F
Sky This - Dysko Polot3 - 15Mistrzostwa Polski Mixed 2021: Grupa F
71 Wratislavia - Dysko Polot15 - 2Mistrzostwa Polski Mixed 2019: Grupa E
Dysko Polot - Czarna Kompania7 - 15Mistrzostwa Polski Mixed 2019: Grupa E
042 - Dysko Polot11 - 12Mistrzostwa Polski Mixed 2019: O miejsca 9-11
Dysko Polot - Albatros12 - 15Mistrzostwa Polski Mixed 2019: O miejsca 9-11
Grandmaster Flash - Dysko Polot13 - 4Mistrzostwa Polski Mixed 2018: Baraże
BC Kosmodysk - Dysko Polot13 - 6Mistrzostwa Polski Mixed 2018: O miejsca 5-8
Dysko Polot - 4hands4 - 13Mistrzostwa Polski Mixed 2018: O miejsca 5-8
Mad Hatters - Dysko Polot12 - 9Mistrzostwa Polski Mixed 2018: O miejsca 5-8
Dysko Polot - Flow Junior11 - 23Halowe Mistrzostwa Polski 2020: Grupa L
Kato Vice - Dysko Polot15 - 10Halowe Mistrzostwa Polski 2020: Grupa L
042 - Dysko Polot12 - 13Halowe Mistrzostwa Polski 2020: O miejsca 9-12
Dysko Polot - Pogoń Pyton22 - 12Halowe Mistrzostwa Polski 2020: O miejsca 9-12
Wrocław PrzedPołudnie - Dysko Polot9 - 18Halowe Mistrzostwa Polski 2020: O miejsca 9-12
Dysko Polot - 04217 - 6Halowe Mistrzostwa Polski 2019: Grupa B
Dysko Polot - Szczupaki10 - 16Halowe Mistrzostwa Polski 2019: Grupa B
Flow Junior Blue - Dysko Polot6 - 13Halowe Mistrzostwa Polski 2019: Grupa B
Zawierucha 2.0 - Dysko Polot19 - 6Halowe Mistrzostwa Polski 2019: Grupa B
Dysko Polot - Flow Junior White11 - 10Halowe Mistrzostwa Polski 2019: O miejsca 5-10
Dysko Polot - Pogoń Pyton15 - 7Halowe Mistrzostwa Polski 2019: O miejsca 5-10
Young Brave Beavers - Dysko Polot11 - 16Halowe Mistrzostwa Polski 2019: O miejsca 5-10