English Polski
Zaloguj się

Flow Junior (mixed)

Drużyna: KS AZS AWF Flow Junior Wrocław

Halowe Mistrzostwa Polski 2020 - Skład zespołu:

Imię i nazwisko Mecze Asysty Punkty Suma
#5 Aleksandra Czerwonko5448
#4 Aleksandra Jaworska5156
#14 Andrzej Zaród516420
#20 Dariusz Jędras5145
#24 Ewa Repelowska5011
#89 Jakub Bołba5448
#3 Joanna Oremczuk5213
#9 Kacper Mazurek5033
#17 Katarzyna Kiełbińska5448
#30 Katarzyna Święcka4123
#18 Katarzyna Widźgowska5145
#81 Maja Kozak5257
#96 Mateusz Niedziela520929
#31 Stanisław Krysiak5123
#23 Szymon Magiera5459
#85 Tymon Włodarczyk510515
#27 Wojciech Pająk5112031

Halowe Mistrzostwa Polski 2020:

Kategoria: III Liga

Dysko Polot - Flow Junior 11 - 23  Karta meczu
Flow Junior - Kato Vice 14 - 13  Karta meczu
Flow Junior - mJAH II 16 - 15  Karta meczu
Zawierucha 2 - Flow Junior 18 - 15  Karta meczu
Wrocław Południe - Flow Junior 12 - 17  Karta meczu

Historia:

Rodzaj turnieju Mecze Zwycięstwa Porażki % zwyc. Pkt. zdobyte Zdob./mecz Pkt. stracone Strac./mecz Różnica pkt.
indoor32131940.6 %34310.740412.6-61
outdoor112918.2 %666.011910.8-53
Suma43152834.9 %4099.552312.2-114
Turniej Kategoria Miejsce Mecze Zwycięstwa Porażki % zwyc. Pkt. zdobyte Zdob./mecz Pkt. stracone Strac./mecz Różnica pkt.
Halowe Mistrzostwa Polski 2020III Liga154180.0%8517.06913.816
Poligon 2017Kolejka 2442250.0%4711.8307.517
Poligon 2017Kolejka 673030.0%134.33511.7-22
Halowe Mistrzostwa Polski 2017II Liga HMP364266.7%6611.0589.78
Halowe Mistrzostwa Polski 2017Kwalifikacje Południe752340.0%448.86112.2-17
Halowe Mistrzostwa Polski 2016Kwalifikacje Południe741325.0%358.85714.3-22
Mistrzostwa Polski Mixed 2015Kwalifikacje Południe54040.0%61.55413.5-48
Halowe Mistrzostwa Polski 2015Kwalifikacje Południe94040.0%194.87218.0-53
Halowe Mistrzostwa Polski 2015II Liga882625.0%9411.88710.97

Historia meczów

ZespółWynikKategoria
Flow Junior - Kato Vice10 - 12Poligon 2017: O 3. miejsce
KrakUF - Flow Junior14 - 6Poligon 2017: Grupa
KWR Knury - Flow Junior15 - 3Poligon 2017: Grupa
Rainbow Banana - Flow Junior6 - 4Poligon 2017: Grupa
Flow Junior - 2obvious15 - 5Poligon 2017: Grupa A
Frisbnik - Flow Junior11 - 10Poligon 2017: Grupa A
Wrocław Południe - Flow Junior2 - 12Poligon 2017: Grupa A
Cutovice - Flow Junior9 - 3Mistrzostwa Polski Mixed 2015: Grupa
Flow - Flow Junior15 - 0Mistrzostwa Polski Mixed 2015: Grupa
Flow Junior - KrakUF3 - 15Mistrzostwa Polski Mixed 2015: Grupa
Flow Junior - Spirit on Lemon0 - 15Mistrzostwa Polski Mixed 2015: Grupa
Dysko Polot - Flow Junior11 - 23Halowe Mistrzostwa Polski 2020: Grupa L
Flow Junior - Kato Vice14 - 13Halowe Mistrzostwa Polski 2020: Grupa L
Flow Junior - mJAH II16 - 15Halowe Mistrzostwa Polski 2020: O miejsca 1-4
Wrocław Południe - Flow Junior12 - 17Halowe Mistrzostwa Polski 2020: O miejsca 1-4
Zawierucha 2 - Flow Junior18 - 15Halowe Mistrzostwa Polski 2020: O miejsca 1-4
Flow Junior - 71 Wratislavia10 - 9Halowe Mistrzostwa Polski 2017: O 7. miejsce
Flow Junior - 2obvious11 - 16Halowe Mistrzostwa Polski 2017: Grupa A
Flow Junior - Flow4 - 15Halowe Mistrzostwa Polski 2017: Grupa A
Frisbnik 2 - Flow Junior8 - 13Halowe Mistrzostwa Polski 2017: Grupa A
Kato Vice - Flow Junior13 - 6Halowe Mistrzostwa Polski 2017: Grupa A
Brave Beavers - Flow Junior12 - 9Halowe Mistrzostwa Polski 2017: Grupa E
Flow Junior - RJP II9 - 7Halowe Mistrzostwa Polski 2017: Grupa E
Flow Junior - Wrocław Południe11 - 10Halowe Mistrzostwa Polski 2017: Grupa E
Flow Junior - 2obvious15 - 8Halowe Mistrzostwa Polski 2017: O miejsca 1-8
Flow Junior - RJP II12 - 10Halowe Mistrzostwa Polski 2017: O miejsca 1-8 Finały
71 Wratislavia - Flow Junior11 - 10Halowe Mistrzostwa Polski 2017: O miejsca 1-8 Półfinały
Flow Junior - Kato Vice10 - 9Halowe Mistrzostwa Polski 2016: O 7. miejsce
Flow Junior - Frisbnik8 - 14Halowe Mistrzostwa Polski 2016: Grupa A
Flow Junior - Spirit on Lemon8 - 12Halowe Mistrzostwa Polski 2016: Grupa A
KWR Knury - Flow Junior22 - 9Halowe Mistrzostwa Polski 2016: Grupa A
Flow 2 - Flow Junior19 - 4Halowe Mistrzostwa Polski 2015: Grupa A
Flow Junior - KWR Knury4 - 13Halowe Mistrzostwa Polski 2015: Grupa A
Flow Junior - Spirit on Lemon2 - 27Halowe Mistrzostwa Polski 2015: Grupa A
Freezebeatz - Flow Junior13 - 9Halowe Mistrzostwa Polski 2015: Grupa A
Flow Junior - Albatros9 - 11Halowe Mistrzostwa Polski 2015: Grupa X
Flow Junior - Chude Dyski17 - 3Halowe Mistrzostwa Polski 2015: Grupa X
Gunslingers - Flow Junior10 - 9Halowe Mistrzostwa Polski 2015: Grupa X
Ultimatum - Flow Junior11 - 9Halowe Mistrzostwa Polski 2015: Grupa X
Chude Dyski - Flow Junior2 - 18Halowe Mistrzostwa Polski 2015: O miejsca 21-25
Flow Junior - Flow 212 - 17Halowe Mistrzostwa Polski 2015: O miejsca 21-25
Flow Junior - Ultimatum11 - 12Halowe Mistrzostwa Polski 2015: O miejsca 21-25
Flyons - Flow Junior21 - 9Halowe Mistrzostwa Polski 2015: O miejsca 21-25