English Polski
Zaloguj się

042 (mixed)

Drużyna: 042 Łódź

Halowe Mistrzostwa Polski 2020 - Skład zespołu:

Imię i nazwisko Mecze Asysty Punkty Suma
#91 Adam Ciurla59918
#21 Filip Piekarski55611
#11 Jakub Stawiszyński5066
#20 Katarzyna Wilk5044
#4 Łukasz Gruszczelak5011
#88 Małgorzata Jagielska59918
#2 Mateusz Kaczmarek5246
#1 Mirosław Maliszewski517219
#25 Patrycja Zarzycka5066
#13 Paweł Sośnierz514216
#85 Przemysław Wnęk5202
#18 Wiktoria Mikołajczyk511011

Halowe Mistrzostwa Polski 2020:

Kategoria: III Liga

Zawierucha 2 - 042 16 - 10  Karta meczu
042 - Flow 2 9 - 16  Karta meczu
042 - Wrocław PrzedPołudnie 15 - 7  Karta meczu
042 - Dysko Polot 12 - 13  Karta meczu
Pogoń Pyton - 042 14 - 17  Karta meczu

Historia:

Rodzaj turnieju Mecze Zwycięstwa Porażki % zwyc. Pkt. zdobyte Zdob./mecz Pkt. stracone Strac./mecz Różnica pkt.
beach5050.0 %193.85811.6-39
indoor65105515.4 %4957.695114.6-456
outdoor4040.0 %287.05714.3-29
Suma74106413.5 %5427.3106614.4-524
Turniej Kategoria Miejsce Mecze Zwycięstwa Porażki % zwyc. Pkt. zdobyte Zdob./mecz Pkt. stracone Strac./mecz Różnica pkt.
VI Plażowe Mistrzostwa PolskiMixed185050.0%193.85811.6-39
WLU* 2020/21Mixed19140140.0%624.420914.9-147
Halowe Mistrzostwa Polski 2020III Liga1052340.0%6312.66613.2-3
WLU* 2019/20Mixed182151623.8%1848.830514.5-121
Mistrzostwa Polski Mixed 2019II Liga114040.0%287.05714.3-29
Halowe Mistrzostwa Polski 2019III Liga872528.6%679.69513.6-28
WLU* 2018/19Mixed19181175.6%1196.627615.3-157

Historia meczów

ZespółWynikKategoria
042 - 4hands3 - 19WLU* 2020/21: Liga
042 - Brave Beavers3 - 19WLU* 2020/21: Liga
042 - Frisbnik2 - 12WLU* 2020/21: Liga
042 - RJP1 - 19WLU* 2020/21: Liga
042 - RJP II4 - 13WLU* 2020/21: Liga
042 - Szczupaki7 - 12WLU* 2020/21: Liga
042 - V7 - 21WLU* 2020/21: Liga
042 - Zły Kosmodysk CB7 - 15WLU* 2020/21: Liga
Dysko Polot - 04213 - 10WLU* 2020/21: Liga
Mad Hatters - 04214 - 2WLU* 2020/21: Liga
Pogoń Pyton - 04214 - 3WLU* 2020/21: Liga
Sky This - 04211 - 3WLU* 2020/21: Liga
Ultimatum - 04211 - 4WLU* 2020/21: Liga
Zły Kosmodysk BC - 04216 - 6WLU* 2020/21: Liga
042 - 4hands Małysz7 - 16WLU* 2019/20: Liga
042 - 71 Wratislavia7 - 15WLU* 2019/20: Liga
042 - CB Ksydomsok9 - 8WLU* 2019/20: Liga
042 - Czarna Kompania7 - 14WLU* 2019/20: Liga
042 - Dysko Polot9 - 15WLU* 2019/20: Liga
042 - Mad Hatters14 - 13WLU* 2019/20: Liga
042 - Pogoń Pyton19 - 8WLU* 2019/20: Liga
042 - RJP11 - 15WLU* 2019/20: Liga
042 - RJP III7 - 14WLU* 2019/20: Liga
042 - Szczupaki Olsztyn6 - 11WLU* 2019/20: Liga
042 - Uwaga Pies2 - 16WLU* 2019/20: Liga
4hands Adam - 04221 - 7WLU* 2019/20: Liga
BC Kosmodysk - 04221 - 7WLU* 2019/20: Liga
Grandmaster Flash - 04219 - 6WLU* 2019/20: Liga
mJAH Dzień - 04216 - 11WLU* 2019/20: Liga
mJAH Noc - 04210 - 11WLU* 2019/20: Liga
RJP II - 04220 - 3WLU* 2019/20: Liga
Sky This - 0428 - 17WLU* 2019/20: Liga
Ultimatum - 04216 - 6WLU* 2019/20: Liga
ZWR Legrys - 04219 - 9WLU* 2019/20: Liga
ZWR Tyglew - 04210 - 9WLU* 2019/20: Liga
042 - 71 Wratislavia5 - 18WLU* 2018/19: Liga
042 - Brave Beavers2 - 20WLU* 2018/19: Liga
042 - Grandmaster Flash8 - 20WLU* 2018/19: Liga
042 - mJAH5 - 21WLU* 2018/19: Liga
042 - Ohana5 - 10WLU* 2018/19: Liga
042 - RJP9 - 5WLU* 2018/19: Liga
042 - Ultimatum12 - 18WLU* 2018/19: Liga
042 - ZWR Kocury2 - 21WLU* 2018/19: Liga
4hands - 04216 - 10WLU* 2018/19: Liga
BC Kosmodysk - 04216 - 5WLU* 2018/19: Liga
Dysko Polot - 04213 - 7WLU* 2018/19: Liga
M&M - 04216 - 5WLU* 2018/19: Liga
Mad Hatters - 04212 - 6WLU* 2018/19: Liga
Pogoń Pyton - 04211 - 8WLU* 2018/19: Liga
RJP II - 04221 - 4WLU* 2018/19: Liga
Szczupaki - 04215 - 5WLU* 2018/19: Liga
Young Brave Beavers - 04212 - 11WLU* 2018/19: Liga
ZWR Kocięta - 04211 - 10WLU* 2018/19: Liga
042 - Czarna Kompania3 - 13VI Plażowe Mistrzostwa Polski: Grupa F
Brave Beavers - 04213 - 5VI Plażowe Mistrzostwa Polski: Grupa F
042 - Ultimatum6 - 13VI Plażowe Mistrzostwa Polski: Grupa H
Szczupaki - 04213 - 2VI Plażowe Mistrzostwa Polski: Grupa H
Uwaga Pies - 0426 - 3VI Plażowe Mistrzostwa Polski: O miejsca 17-18
042 - Ultimatum9 - 15Mistrzostwa Polski Mixed 2019: Grupa G
Szczupaki - 04215 - 5Mistrzostwa Polski Mixed 2019: Grupa G
042 - Dysko Polot11 - 12Mistrzostwa Polski Mixed 2019: O miejsca 9-11
Albatros - 04215 - 3Mistrzostwa Polski Mixed 2019: O miejsca 9-11
042 - Flow 29 - 16Halowe Mistrzostwa Polski 2020: Grupa K
Zawierucha 2 - 04216 - 10Halowe Mistrzostwa Polski 2020: Grupa K
042 - Dysko Polot12 - 13Halowe Mistrzostwa Polski 2020: O miejsca 9-12
042 - Wrocław PrzedPołudnie15 - 7Halowe Mistrzostwa Polski 2020: O miejsca 9-12
Pogoń Pyton - 04214 - 17Halowe Mistrzostwa Polski 2020: O miejsca 9-12
042 - Flow Junior Blue11 - 10Halowe Mistrzostwa Polski 2019: Grupa B
042 - Zawierucha 2.04 - 16Halowe Mistrzostwa Polski 2019: Grupa B
Dysko Polot - 04217 - 6Halowe Mistrzostwa Polski 2019: Grupa B
Szczupaki - 04215 - 8Halowe Mistrzostwa Polski 2019: Grupa B
042 - Young Brave Beavers10 - 17Halowe Mistrzostwa Polski 2019: O miejsca 5-10
Flow Junior White - 04212 - 9Halowe Mistrzostwa Polski 2019: O miejsca 5-10
Pogoń Pyton - 0428 - 19Halowe Mistrzostwa Polski 2019: O miejsca 5-10