4hands (women's)
Drużyna: 4hands Warszawa
WLU* 2019/20 - Skład zespołu:
Imię i nazwisko | Mecze | Asysty | Punkty | Suma |
---|---|---|---|---|
#20 Agata Chojnowska-Postek | 9 | 2 | 3 | 5 |
#96 Agnieszka Ząbkowicz | 8 | 4 | 8 | 12 |
#22 Aleksandra Demianiuk | 6 | 2 | 7 | 9 |
#3 Aleksandra Zalewska | 10 | 10 | 29 | 39 |
#4 Grażyna Chlebicka | 9 | 39 | 5 | 44 |
#12 Joanna Król | 10 | 4 | 10 | 14 |
#75 Katarzyna Siennicka | 1 | 0 | 1 | 1 |
#36 Klara Goss | 4 | 3 | 2 | 5 |
#29 Krystyna Stępniewska | 7 | 7 | 3 | 10 |
#16 Maja Januszko | 10 | 7 | 6 | 13 |
#18 Olga Krycińska | 10 | 16 | 7 | 23 |
#19 Sylwia Wróblewska | 10 | 37 | 25 | 62 |
#33 Zuzanna Cichowska | 9 | 1 | 10 | 11 |
#93 Zuzanna Lachowicz | 10 | 4 | 21 | 25 |
WLU* 2019/20:
Kategoria: Women
RJP | - | 4hands | 10 | - | 9 | Karta meczu | ||
Frelki | - | 4hands | 7 | - | 13 | Karta meczu | ||
4hands | - | Brave Beavers | 15 | - | 1 | Karta meczu | ||
mJAH Panie | - | 4hands | 9 | - | 15 | Karta meczu | ||
Gran Maestras de la Luz | - | 4hands | 9 | - | 15 | Karta meczu | ||
4hands | - | Lost'n'Found | 15 | - | 10 | Karta meczu | ||
4hands | - | ZWR Pantery | 15 | - | 10 | Karta meczu | ||
Flowers | - | 4hands | 13 | - | 12 | Karta meczu | ||
4hands | - | Sarny Północy | 17 | - | 7 | Karta meczu | ||
4hands | - | mJAH Panie | 12 | - | 9 | Karta meczu |
Historia:
Rodzaj turnieju | Mecze | Zwycięstwa | Porażki | % zwyc. | Pkt. zdobyte | Zdob./mecz | Pkt. stracone | Strac./mecz | Różnica pkt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
indoor | 83 | 59 | 24 | 71.1 % | 1026 | 12.4 | 760 | 9.2 | 266 |
outdoor | 9 | 6 | 3 | 66.7 % | 100 | 11.1 | 64 | 7.1 | 36 |
Suma | 92 | 65 | 27 | 70.7 % | 1126 | 12.2 | 824 | 9.0 | 302 |
Turniej | Kategoria | Miejsce | Mecze | Zwycięstwa | Porażki | % zwyc. | Pkt. zdobyte | Zdob./mecz | Pkt. stracone | Strac./mecz | Różnica pkt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
WLU* 2023/24 | Women | 1 | 9 | 8 | 1 | 88.9% | 110 | 12.2 | 74 | 8.2 | 36 |
WLU* 2022/23 | Women | 2 | 9 | 8 | 1 | 88.9% | 125 | 13.9 | 70 | 7.8 | 55 |
WLU* 2021/22 | Women | 4 | 9 | 5 | 4 | 55.6% | 105 | 11.7 | 89 | 9.9 | 16 |
WLU* 2019/20 | Women | 3 | 10 | 8 | 2 | 80.0% | 138 | 13.8 | 85 | 8.5 | 53 |
WLU* 2018/19 | Women | 2 | 8 | 6 | 2 | 75.0% | 90 | 11.3 | 62 | 7.8 | 28 |
WLU* 2017/18 | Women | 1 | 9 | 9 | 0 | 100.0% | 125 | 13.9 | 73 | 8.1 | 52 |
WLU* 2014 | Women | 4 | 9 | 2 | 7 | 22.2% | 92 | 10.2 | 126 | 14.0 | -34 |
Mistrzostwa Polski OW 2014 | Women | 3 | 4 | 2 | 2 | 50.0% | 36 | 9.0 | 41 | 10.3 | -5 |
WLU* 2013 | Women | 3 | 8 | 4 | 4 | 50.0% | 81 | 10.1 | 70 | 8.8 | 11 |
Mistrzostwa Polski OW 2013 | Women | 2 | 5 | 4 | 1 | 80.0% | 64 | 12.8 | 23 | 4.6 | 41 |
WZIU 2012/13 | Women | 2 | 12 | 9 | 3 | 75.0% | 160 | 13.3 | 111 | 9.3 | 49 |
Historia meczów
Zespół | Wynik | Kategoria |
---|---|---|
4hands - Grandmaster Flash | 12 - 7 | WZIU 2012/13: Grupa |
4hands - Moustache | 15 - 7 | WZIU 2012/13: Grupa |
4hands - muJAHedini dysku | 7 - 17 | WZIU 2012/13: Grupa |
4hands - RJP | 13 - 11 | WZIU 2012/13: Grupa |
4hands - Tłuste Dyski Donuts | 20 - 6 | WZIU 2012/13: Grupa |
Grandmaster Flash - 4hands | 14 - 6 | WZIU 2012/13: Grupa |
Moustache - 4hands | 2 - 19 | WZIU 2012/13: Grupa |
muJAHedini dysku - 4hands | 9 - 12 | WZIU 2012/13: Grupa |
RJP - 4hands | 7 - 10 | WZIU 2012/13: Grupa |
Tłuste Dyski Donuts - 4hands | 2 - 21 | WZIU 2012/13: Grupa |
Grandmaster Flash - 4hands | 15 - 10 | WZIU 2012/13: O miejsca 1-6 Finały |
4hands - muJAHedini dysku | 15 - 14 | WZIU 2012/13: O miejsca 1-6 Półfinały |
4hands - mJAH Panie | 12 - 9 | WLU* 2019/20: O 3. miejsce |
4hands - Brave Beavers | 15 - 1 | WLU* 2019/20: Liga |
4hands - Lost'n'Found | 15 - 10 | WLU* 2019/20: Liga |
4hands - Sarny Północy | 17 - 7 | WLU* 2019/20: Liga |
4hands - ZWR Pantery | 15 - 10 | WLU* 2019/20: Liga |
Flowers - 4hands | 13 - 12 | WLU* 2019/20: Liga |
Frelki - 4hands | 7 - 13 | WLU* 2019/20: Liga |
Gran Maestras de la Luz - 4hands | 9 - 15 | WLU* 2019/20: Liga |
mJAH Panie - 4hands | 9 - 15 | WLU* 2019/20: Liga |
RJP - 4hands | 10 - 9 | WLU* 2019/20: Liga |
4hands - Gran Maestras de la Luz | 10 - 12 | WLU* 2018/19: Finał |
4hands - Flowers | 13 - 8 | WLU* 2018/19: Liga |
4hands - Gran Maestras de la Luz | 10 - 9 | WLU* 2018/19: Liga |
4hands - mJAH Panie | 7 - 10 | WLU* 2018/19: Liga |
4hands - RJP | 13 - 2 | WLU* 2018/19: Liga |
Frelki - 4hands | 5 - 15 | WLU* 2018/19: Liga |
Lost'n'Found - 4hands | 5 - 10 | WLU* 2018/19: Liga |
ZetWueRki - 4hands | 11 - 12 | WLU* 2018/19: Liga |
4hands - Flowers | 13 - 9 | WLU* 2017/18: Finał |
4hands - Arcymistrzynie Światła | 13 - 12 | WLU* 2017/18: Liga |
4hands - BC Kosmodysk | 11 - 5 | WLU* 2017/18: Liga |
4hands - Flowers | 11 - 4 | WLU* 2017/18: Liga |
4hands - Frelki | 9 - 7 | WLU* 2017/18: Liga |
mJAH Panie - 4hands | 13 - 14 | WLU* 2017/18: Liga |
PodfRuwaJki - 4hands | 6 - 20 | WLU* 2017/18: Liga |
Qjawianki - 4hands | 11 - 15 | WLU* 2017/18: Liga |
Ultimatum - 4hands | 6 - 19 | WLU* 2017/18: Liga |
Whatever - 4hands | 15 - 6 | WLU* 2014: O 3. miejsce |
4hands - Donuts | 15 - 7 | WLU* 2014: Liga |
4hands - Troubles Maczety | 6 - 19 | WLU* 2014: Liga |
4hands - Troubles Sztylety | 10 - 16 | WLU* 2014: Liga |
4hands - Whatever | 12 - 13 | WLU* 2014: Liga |
Donuts - 4hands | 8 - 12 | WLU* 2014: Liga |
Troubles Maczety - 4hands | 16 - 13 | WLU* 2014: Liga |
Troubles Sztylety - 4hands | 19 - 11 | WLU* 2014: Liga |
Whatever - 4hands | 13 - 7 | WLU* 2014: Liga |
4hands - Moustache | 8 - 5 | WLU* 2013: O 3. miejsce |
4hands - Donuts | 9 - 6 | WLU* 2013: Liga |
4hands - Grandmaster Flash | 5 - 16 | WLU* 2013: Liga |
4hands - Moustache | 11 - 7 | WLU* 2013: Liga |
4hands - muJAHedini dysku | 6 - 9 | WLU* 2013: Liga |
Donuts - 4hands | 3 - 10 | WLU* 2013: Liga |
Grandmaster Flash - 4hands | 10 - 8 | WLU* 2013: Liga |
Moustache - 4hands | 4 - 18 | WLU* 2013: Liga |
muJAHedini dysku - 4hands | 15 - 14 | WLU* 2013: Liga |
4hands - AKS Złimen | 11 - 13 | WLU* 2023/24: Liga |
4hands - Mamba Mia! | 16 - 3 | WLU* 2023/24: Liga |
4hands - mJAH Panie | 10 - 8 | WLU* 2023/24: Liga |
4hands - Sarny Północy | 15 - 11 | WLU* 2023/24: Liga |
Panthers Junior - 4hands | 6 - 12 | WLU* 2023/24: Liga |
RJP Women - 4hands | 5 - 13 | WLU* 2023/24: Liga |
Savage Ultimate - 4hands | 7 - 8 | WLU* 2023/24: Liga |
4hands - AKS Złimen | 10 - 8 | WLU* 2023/24: O miejsca 1-4 |
4hands - mJAH Panie | 15 - 13 | WLU* 2023/24: O miejsca 1-4 Finały |
4hands - AKS ZŁY Kumpelki | 12 - 9 | WLU* 2022/23: Liga |
4hands - mJAH Panie | 13 - 9 | WLU* 2022/23: Liga |
4hands - RJP Women | 13 - 12 | WLU* 2022/23: Liga |
Lost'n'Found - 4hands | 3 - 20 | WLU* 2022/23: Liga |
Pytonki - 4hands | 4 - 19 | WLU* 2022/23: Liga |
Sarny Północy - 4hands | 10 - 15 | WLU* 2022/23: Liga |
Savage Ultimate - 4hands | 0 - 10 | WLU* 2022/23: Liga |
4hands - AKS ZŁY Kumpelki | 14 - 9 | WLU* 2022/23: O miejsca 1-4 |
4hands - mJAH Panie | 9 - 14 | WLU* 2022/23: O miejsca 1-4 Finały |
mJAH Panie - 4hands | 16 - 9 | WLU* 2021/22: O 3. miejsce |
4hands - AKS Złe | 10 - 9 | WLU* 2021/22: Liga |
4hands - Flowers | 12 - 14 | WLU* 2021/22: Liga |
4hands - mJAH Panie | 11 - 7 | WLU* 2021/22: Liga |
4hands - ZWR Kumpelki | 15 - 11 | WLU* 2021/22: Liga |
Flowers 2 - 4hands | 7 - 15 | WLU* 2021/22: Liga |
Pyton Panie - 4hands | 4 - 18 | WLU* 2021/22: Liga |
RJP Women - 4hands | 10 - 7 | WLU* 2021/22: Liga |
Sarny Północy - 4hands | 11 - 8 | WLU* 2021/22: Liga |
4hands - Tłuste Dyski | 15 - 1 | Mistrzostwa Polski OW 2013: Grupa W |
Swan - 4hands | 0 - 15 | Mistrzostwa Polski OW 2013: Grupa W |
Troubles - 4hands | 8 - 9 | Mistrzostwa Polski OW 2013: Grupa W |
4hands - Tłuste Dyski | 15 - 1 | Mistrzostwa Polski OW 2013: O miejsca 1-4 |
4hands - Troubles | 10 - 13 | Mistrzostwa Polski OW 2013: O miejsca 1-4 Finały |
4hands - Kujawianki | 13 - 4 | Mistrzostwa Polski OW 2014: Grupa V |
Whatever - 4hands | 12 - 7 | Mistrzostwa Polski OW 2014: Grupa V |
Troubles - 4hands | 15 - 4 | Mistrzostwa Polski OW 2014: O miejsca 1-4 |
4hands - Donuts | 12 - 10 | Mistrzostwa Polski OW 2014: O miejsca 1-4 Finały |